Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wszyscy jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło. Modlitwa uwalniająca

Otwórz teraz Boże moje serce.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkich żywych ziemskich bogów, bogów energetycznych, półbogów, asurów i guru jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkich twórców piramid, właścicieli reiki jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło. Zwróciłem wolność wszystkim, jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło, stając się kiedyś dla mnie ważniejszymi niż Bóg i jego miłość do mnie.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkich dawnych kochanków, i piękne kochanki, które to istoty zasłaniały mi Boga oraz jego światło. Bóg dawca życia zawsze i wszędzie chroni mnie i moją duszę od wszystkich, jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło i od wszystkich, jacy chcieliby czynić tak nadal.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkich kapłanów, arcykapłanów i mnichów obojga płci, jacy zasłaniali mi Boga, jego światło, jego miłość do mnie.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkie grupy fioletowego płomienia, grupy Beliala, archanioły, grupy inicjacyjne jakie zasłaniały mi Boga oraz jego światło. Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkie moje dawne kobiety i wszystkich moich dawnych mężczyzn jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkie energie i moce satanistyczne, lucyferańskie, magiczne, tantryczne jakie zasłaniały mi Boga oraz jego światło.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkie obce cywilizacje energetyczne i materialne, które zasłaniały mi Boga oraz jego światło. Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkich magów, wiedźmy, czarodziejów, którzy zasłaniali mi Boga oraz jego światło.
Zwróciłem wolność wszystkim ludziom, duszom i wszystkim istotom, jakie zasłaniały mi Boga, jego światło, jego miłość do mnie.
Oddałem Bogu stwórczej mocy wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby sprawiające to, że inne istoty zasłaniały mi Boga oraz jego światło, jego miłość do mnie. Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkie bractwa, braterstwa, sitwy, stowarzyszenia, grupy inicjacyjne jakie zasłaniały mi Boga oraz jego światło
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkich moich rodziców dawnych i obecnych, jacy zasłaniali mi Boga oraz jego światło.
Przebaczyłem wszystkim i oddałem już Bogu wszystkie astralne jaszczury, astralne węże oraz inne astralne istoty, które zasłaniały mi Boga oraz jego światło.
Przepraszam wszystkich, którym ja sam, moja dusza i jej osobowości zasłanialiśmy Boga oraz jego światło, stając się dla nich ważniejszymi niż Bóg.


Dodano : 27-03-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1346 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.