Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kręgosłup a ciężkie ciąże i porody. Modlitwa uwalniająca
Na portalu jest wiele art. poświęconych kręgosłupowi i jego dolegliwościom.
Proszę Boże otwórz teraz moje serce.
Przebaczyłam sobie i Duszy wszystkie nasze przekonania, że ciąża i sam poród mnie niszczą, że cierpienie podczas porodu, podczas ciąży jest moim obowiązkiem, tak samo jest obowiązkiem wszystkich kobiet.
Przebaczyłam sobie i Duszy wszystkie nasze przekonania, że poród musi być ciężki i odbija się również na moich kręgach kręgosłupa, jego wyrostkach, przylegających dyskach i energetyce.
Oddałam już ?wiatłości wszystkie moje zapamiętane dawne ciężkie porody, jakie odcisnęły się kiedyś na moich kręgach kręgosłupa, jego wyrostkach, przylegających dyskach i energetyce.
Zwróciłam wolność wszystkim jacy wmawiali mi że ciąże i porody muszą być ciężkie, bolesne.
Jestem wdzięczna ?wiatłości za uwolnienie mnie i mojej Duszy od wszystkich negatywnych skutków, zapamiętanych dawnych i ciężkich porodów, jakie odcisnęły się kiedyś na moich kręgach kręgosłupa, jego wyrostkach, przylegających dyskach i energetyce.
Oddałam Bogu, dawcy całego życia wszystkie blokady ciążowe, porodowe założone na moich kręgach kręgosłupa, jego wyrostkach, przylegających dyskach i energetyce, które oddziaływały szkodliwie na mnie i na kręgosłup.
Przebaczyłam sobie to, że nie czułam się bezpiecznie ani w ciąży, ani przy porodach moich dzieci, że bolał mnie wówczas mój kręgosłup i jego okolice. Przebaczyłam sobie to, że miałam żal i denerwowałam się na mojego mężczyznę, jako na sprawcę boleści ciążowych mojego kręgosłupa i całego ciała.
Przebaczyłam sobie to, że nie brałam wsparcia od Boga dawcy wszystkiego życia na moje ciąże, na moje porody. Nie muszą mnie boleć plecy w trakcie ciąży czy porodów.
Zwróciłam wolność wszystkim, jacy wmawiali mi że, ciąże i porody muszą być ciężkie, bolesne- bo sam seks jest grzeszny i należy siebie karać na wszystkie sposoby.
Przepraszam Boga stwórczej siły Miłości, oraz moje dzieci za to, że wspólnie z Duszą karałyśmy się kiedyś bólem ciążowo- porodowym w moich kręgach kręgosłupa, jego wyrostkach, przylegających dyskach i energetyce.
Jestem wdzięczna ?wiatłości za uwolnienie mnie i mojej Duszy od wszystkich transów hipnotycznych, blokad hipnotycznych, hipnoz, autohipnoz, całej nieprzytomności narkotycznej, alkoholowej, od zatrucia dymem tytoniowym i ziół które zablokowały kiedyś i odcisnęły się na moich kręgach kręgosłupa, jego wyrostkach, przylegających dyskach i energetyce.
Itd.

Link do kompleksowej modlitwy dotyczącej opisanej tu kwestii. Nagranie dostępne jest na CD
Dodano : 09-04-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 730 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 29-04-2011 18:20:43
    Na analizowanym zdjęciu RTG bocznego skrzywienia, męskiego kręgosłupa, jest informacja od duszy o problemach z jajnikami. Na kolejnej -już zwykłej fotografii tego pana jego skrzywienie w lewą stronę, jest wyrazem problemów kobiecych istoty. To skutek dokonanej aborcji na nienarodzonym dziecku.