Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kpiny z Boga. Modlitwa uwalniająca
Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę.
Przepraszam Boże dawco życia, za wszystkie moje kpiny i drwiny z Ciebie.
Przepraszam Boże, za wszystkie kpiny i drwiny z Ciebie, które to żarty popełniła moja dusza i jej osobowości. Przykro mi z ich powodu.
Przebaczyłem sobie i Duszy wszystkie nasze żarty, kpiny i drwiny ze Światłości z samego Boga.
Miłości proszę teraz o akt twojej łaski dla mnie i dla mojej duszy za nasze kpiny, niestosowne żarty i drwiny z samego Boga.
Przepraszam Boże, za wszystkie moje kpiny i drwiny z Ciebie - za te żarty niestosowne, nieprzyjemne, grubiańskie i te karygodne.
Przebaczyłem sobie i Duszy wszystkie skutki naszych kpin i drwin ze Światłości z samego Boga.
Boże dawco całego życia, jestem wdzięczny za kasację wszystkich negatywnych skutków naszych kpin i drwin z Ciebie. Cieszy mnie, że nie jesteś Boże pamiętliwy, ani złośliwy jak ja sam kiedyś byłem. Boże, jestem wdzięczny za akt twojej łaski dla mnie i dla mojej duszy za nasze kpiny, niestosowne żarty i drwiny z Miłości i Światłości.
Przepraszam wszystkie dusze i wszystkie istoty, które ucierpiały na skutek moich żartów z Boga i jego Miłości.
Nie muszę cierpieć z duszą na skutek dawnych naszych żartów, kpin i drwin ze Światłości z samego Boga. Nikt nie musi cierpieć z tego powodu, że ja sobie żartowałem z Boga.
Dodano : 09-04-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1180 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.