Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niszczenie domu i rodziny. Modlitwa uwalniająca od wzorca myślenia.
Proszę otwórz teraz Boże moje serce.
Przebaczyłem wszystkim, którzy niszczyli mój dom.
Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb niszczenia swojego własnego domu czy domów należących do innych ludzi. Przebaczyłem sobie to, że oczekiwałem na zniszczenie mojego domu, i domów należących do innych. Przebaczyłem moim krewnym (mężowi, żonie) którzy niszczyli mój dom i rodzinę. Nie muszę już nigdy niszczyć domów i rodzin należących do innych istot, ani we fragmentach, ani też w całości. Pozwoliłem odejść w miłości osobie........., który (która)niszczył mój dom. Przebaczyłem wszystkim, którzy dokładali starań, aby niszczyć mój dom i rodzinę we fragmentach i w całości. Nikt nie musi już nigdy niszczyć mojego domu i rodziny we fragmentach i w całości.
Przebaczyłem sobie intencje oraz wolę niszczenie domu i rodziny jaki stworzył (stworzyła) …... .
Nie muszę już nigdy niszczyć mojego domu i rodziny we fragmentach i w całości.
Przebaczyłem sobie moje wyobrażenia, że mieszkanie we własnym domu w wielu pokojach i na wielu piętach jest kosztowne, zbytkowne i że jest to zbędny, zgoła bizantyjski wydatek.
Jestem wdzięczny Bogu, że uwolnił mnie od moich wyobrażeń i oczekiwań, że zawali się i zapadnie się podłoga z piętra, że ściany domu się zawalą. Jestem wdzięczny Bogu, że uwolnił mnie od moich wyobrażeń i oczekiwań, że wiatr zerwie dach mojego domu, że powódź zaleje mój dom. Jestem wdzięczny Bogu, że uwolnił mnie od moich wyobrażeń i oczekiwań na rozmaite katastrofy jakie dotkną mój dom oraz moją rodzinę.
Jestem wdzięczny Bogu, że uwolnił mnie od moich wyobrażeń i oczekiwań, że w moim domu odpadnie tynk elewacji i że trzeba będzie ją ponownie na mój koszt wykonywać.
Jestem wdzięczny Bogu, że uwolnił mnie od moich wyobrażeń i oczekiwań, że ja nigdy szczęśliwie i bezpiecznie nie zakończę budowy tego mojego domu i nigdy nie będę w nim szczęśliwy z rodziną.
Jestem wdzięczny Bogu, że uwolnił mnie od moich wyobrażeń i oczekiwań,że ja nigdy szczęśliwie i bezpiecznie nie zamieszkam z rodziną w całkowicie ukończonym moim domu.
Z łatwością i lekkością tworzę i doświadczam cuda, rzeczy niezwykłe i nadzwyczajne, zawsze w tedy kiedy realizuję plan Boga dla mnie.
Dodano : 08-05-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 721 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.