Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Układ trawienny cz VI
Wspołautorka Dorota Kielan

Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite uzdrowienie i przekazanie Tobie całego mojego układu trawiennego, zaczynającego się od moich własnych ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich jego kanałach energetycznych. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego aktywnych i uśpionych, zakodowanych i podtrzymywanych w nim i we mnie wzorców śmierci, wzorców mojego umierania.
Proszę o pełną trwałą, boską czystość i świetlistość tego całego mojego układu trawiennego, zaczynającego się od moich własnych ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, na wszystkich połączeniach ze wszystkimi moimi czakramami zewnętrznymi, ze wszystkimi moimi czakramami ciała fizycznego, ze wszystkimi moimi gruczołami dokrewnymi, ze wszystkimi innymi warstwami moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości, oraz moich anielskich skrzydeł. (To ostatnie oczywiście tylko dla inkarnowanych aniołów. ) Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi moimi tkankami, narządami, organami ciała fizycznego i duchowego oddziałującymi na ten cały mój własny ukochany układa trawienny, jak również we wszystkich innych wzajemnych relacjach.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie całego mojego wlasnego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, na wszystkich połączeniach ze wszystkimi planetami wszechświata, z gwiazdami, ze wszystkimi ciałami kosmicznymi wszechświata. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego intencji, nawyków i potrzeb złego odżywiania się, niszczenia siebie zakwaszającą, źle dobraną dietą. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich własnych ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich zakodowanych i podtrzymywanych w związku z jego funkcjonowaniem intencji, nawyków, potrzeb umierania, uśmiercania mojego ciała, mojej ziemskiej osobowości.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi myślokształtami, ze wszystkimi energiami moimi i wszechświata, ze wszystkimi mocami, meridianami i wszystkimi innymi kanałami energetycznymi.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich własnych ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich własnych ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego wszystkich pasożytów, szkodliwych bakterii, grzybów, pleśni, wirusów i wszelkich innych zbędnych we mnie i znanych Tobie Boże drobnoustrojów oraz mikroorganizmów. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego intencji, nawyków i potrzeb złego odżywiania się, niszczenia siebie jedzeniem, napojami.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego moich intencji, nawyków, potrzeb, wszystkiej misji, ślubowań, zobowiązań.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego wszystkich energii walki, energii magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, całego mojego układu trawiennego, zaczynającego się od moich własnych ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich intencji, nawyków, potrzeb umierania, uśmiercania mojego ciała poprzez choroby i blokady wprowadzone do mojego układu trawiennego oraz z nim połączone na rozmaite sposoby.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu trawiennego zaczynającego się od moich ust a kończącego się na zwieraczu mojego odbytu, od wszystkich podłączonych do mnie, do niego wzorców chorób, dolegliwości, napięć, od wszystkich intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania chorób, dolegliwości, napięć, cierpienia.

Modlitwę podobnie jak inne z tego cyklu należy czytać codziennie przynajmniej przez 3 tygodnie. A jeśli masz otwarty czakram serca zapytaj zawsze serca swego, czy ciało, czakry masz już oczyszczone. Ono ci powie i nigdy się nie myli, gdy jest otwarte i czyste.
Dodano : 12-04-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 511 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.