Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie

Homoseksualizm geja zalety – test

Proponowany test ma zadanie wydobyć na jaw programy destrukcyjne i poglądy, które doprowadziły do obecnego stanu. Test jest typowym psychologicznym badaniem. W spokojnej chwili, bierzemy głęboki oddech i zapisujemy sobie PIERWSZĄ odpowiedź jaka się nasunie po przeczytaniu pytania. Nie oceniamy logiki odpowiedzi w trakcie samego ich zapisywania. Zrobimy to później. Uzyskane informacje będą pomocne w dalszych kreacjach.

Mam jako gej wyższą jakość relacji niż z kobietami, polegającą na …………..
Kobieta w domu ograniczała by mnie poprzez …………. ,…………….
Mam jako gej silne wsparcie społeczne, polegające na …………..
Mam jako gej większą wolność samoświadomość i autentyczność, polegającą na …………..
Kobieta zniewalała mnie kiedyś poprzez ………. i poprzez ……….
Mam jako gej swobodę ekspresji, polegającą na …………..
Mam jako gej bogate życie towarzyskie, polegające na …………..
Otaczały mnie kiedyś kobiety głupie lub okrutne dla tego, że …………., ………….
Mam jako gej poczucie bycia zauważanym i docenianym poprzez …………..
Mam jako gej możliwość realizowania swoich potrzeb emocjonalnych poprzez …………..
Mam jako gej większą niezależność od oczekiwań kobiet, ponieważ …………..
Mam jako gej poczucie większej zgodności z samym sobą, ponieważ …………..
Kobiety kojarzyły mi się z ………….. i z …………..
Obawiałem się kobiet, ponieważ …………..
Nie ufałem kobietom, ponieważ …………..
Czułem się przy kobietach oceniany poprzez ………….. i …………..
Czułem się przy kobietach odrzucany poprzez ………….. i …………..
Unikałem tworzenia relacji z kobietami, ponieważ …………..
Bałem się zaangażowania z kobietą z powodu …………..
Bałem się utraty wolności w związku z kobietą poprzez ………….. i …………..
Bałem się odpowiedzialności za kobietę, ponieważ …………..
Mężczyźni wydawali mi się bardziej przewidywalni, ponieważ …………..
Mężczyźni wydawali mi się bardziej bezpieczni, ponieważ …………..
Najbardziej brakowało mi w relacjach z kobietami …………..
Najbardziej pociągało mnie w relacjach z mężczyznami …………..
Najbardziej odpychało mnie w relacjach z kobietami …………..
Najbardziej obawiałem się kobiecej dominacji poprzez ………….. i …………..
Najbardziej obawiałem się kobiecej kontroli poprzez ………….. i …………..
Najbardziej obawiałem się kobiecej krytyki poprzez ………….. i …………..
Uważałem kiedyś, że związek z kobietą oznacza …………..
Uważałem kiedyś, że związek z mężczyzną oznacza …………..
Tak naprawdę szukałem u mężczyzn …………..
Tak naprawdę uciekałem od kobiet z powodu …………..


Opublikowano: 25/06/2026
Autor: Sławomir Majda
Kateogrie: Kobieta i mężczyzna we wzajemnych relacjach


Komentarze

Dodaj komentarz