Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Milf`y, Dilf``y, Gilf``y … i co z tym zrobić?

Na jednym z filmów kilku panów napadły młode wiedźmy i przejęły w niewolę. W trakcie dalszej akcji wiedźmy powróciły do swej prawdziwej postaci, czyli starszych pań. To nieoczekiwanie ucieszyło jednego z porwanych. Określił je mianem Milfy.
Jako człek nie obyty z anglosaskimi czarami i magią zajrzałem w internet, aby ustalić, kim są owe Milfy. Spodziewałem się wiedźm z najwyższej miotły (półki) a tu niespodzianka. Pierwsza litera od tego akronimu to ``Mamuśki`` a dalej ``Mamuśki, które chciało by się bliżej zapoznać, głównie w celach erotycznych``.
Tekst oryginalny jest nieco inny i omówiony w języku polskim - tutaj.

Ustaliłem, że ktoś skodyfikował nie tylko Mamuśki ale i Tatuśków czyli Dilf``y.
Są jeszcze Gilf``y czyli babcie i dziadkowie z wszelkich przyczyn brani pod uwagę.

I co z tym zrobić?
Na pewno wraz z wiekiem każdy dojdzie do wniosku, że zmienia mu się pierwsza litera i w obu płciach, przeskakuje do grupy Gilf czyli babć i dziadków.

Myślę, że dobrze byłoby oddać Bogu m.in.:
a) Intencje przynależności do każdej z tych grup. Tyle, że przy definiowaniu Bogu zjawiska, doradzam słownictwo bardziej wyszukane niż te z przytoczonego linku. Aby Bóg nie został urażony deprecjacją języka.
b) Intencje migrowania z jednej grupy do drugiej i nie tylko.
c) Wypatrywania, spotykania, zdobywania, zwodzenia wszelkiego rodzaju Milf, Dilf`, Gilf` i nie tylko.
d) Bycia ocenianymi, poszukiwanymi, zdobywanymi, zwodzonymi jako Milf`y, Dilf``y, Gilf``y i nie tylko.


Dodano : 13-07-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 223 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Konrad Jaszowski 14-07-2022 18:21:53

  "Milf – tłumaczone jako seksowne matki, które chodzą do łóżka z młodszymi facetami."

  Taka definicja być może nie podoba się niektórym osobą w tych środowiskach co zaowocowało propozycją nowej definicji tego zjawiska. 

  "Pisarka Bibi Lynch zasugerowała pojęcie WHIP, które miałoby zastąpić nieco wulgarne i seksistowskie MILF"

  "WHIP (skrót od „women who are hot, inteligent and in their prime”) to nowe określenie na seksowne, inteligentne kobiety w kwiecie wieku, które podbija zagraniczne media!"

  Nieświadome niczego osoby mogą nie wiedzieć że mogą to być obciążenia duszy zwanych potocznie "boskie matki"> Link oraz "czarne pumy" >Link.

  Skutki karmiczne powyższych obciążeń niestety są opłakane ponieważ niegdyś kobiety przez niektórych nazywane MILF lub WHIP czyli "seksowne, inteligentne, medialne" w kolejnych wcieleniach duszy będą przejawiać wzorce potocznie zwanego "wiedźmą" aby unikać tłumów mężczyzn ciekawych ich seksualności.