Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Biusty matek boskich w mediach, w prasie i TV

Wpiszmy w wyszukiwarce internetowej angielskie słowa ,,Matka boska karmiąca”, to wyświetli nam się kilkaset barwnych obrazów, na których kobiety-modelki odsłaniają pierś, i w domyśle karmią męskiego modela-dziecko[ w powijakach]. Link

 

Nigdy nie poszukiwałem wiedzy o Boskich Matkach. Pojawiała się stopniowo i wraz upływem lat, nabierając jakości oraz tempa. Niosąc też strumień informacji, który potrafił wcisnąć głębiej w fotel, a niekiedy przymuszał do łapania się za brzuch ze śmiechu. 

Pierwszą ideą zupełnie obcą dla mnie Europejczyka była informacja, że w Indiach i w Nepalu jest dziś tak wiele Boskich Matek, że ustanowiono ich gradację i żyją tam min.:
-Krajowa Boska Matka;
-Wojewódzkie Boskie Matki; 
-Powiatowe Boskie Matki; 
-Miejsko-gminne Boskie Matki. 
 Przypomnieć warto, że w innych krajach oficjalnie pracują w mniejszych ilościach. W np. Czechach aktualnie działają 2, w RFN 1 osoba. Te o większych mocach objeżdżają cały świat w swej pielgrzymce, promującej działania na niwie duchowej.

Szerzej wzorce i kodowania Boskich Matek omawiam w kilku artykułach. 
1],,Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić”Link
2],,Bogini Matka w starożytności” Link 

Na monetach bitych w Efezie już w IV wieku p.n.e. widnieje pszczoła (królowa-matka) jako symbol miasta i jego bogini Link. W VI wieku p.n.e. król Krezus zbudował tu świątynię Artemidy, która została później uznana przez Greków za jeden z siedmiu cudów świata. Artemida była czczona zarówno jako Bogini-Matka (jej słynny posąg w Efezie przedstawiał kobietę o niezliczonych piersiach) jak i Wieczna Dziewica. Wykopaliska archeologiczne potwierdziły także istnienie w Efezie świątyni Isis – egipskiej Bogini-Matki. Isis była także czczona pod postacią Bogini Matki z Dzieciątkiem – do naszych czasów zachowały się liczne posągi przedstawiające Isis, która karmi piersią małego Horusa. 

Kult Królowej Niebios znany w Efezie istniał także na całym Bliskim Wschodzie (np. bogini Isztar czy Asztarte), o czym wspomina także Stary Testament.

W tym artykule pragnę zwrócić uwagę szanownych czytelniczek i czytelników na biusty kobiet spełniających się medialnie w TV i filmach kinowych. Zobaczmy, jak wiele kobiet promuje to samo co promowały przez stulecia, rozmaite boskie matki na terenie całej Ziemi. Wszak indiańska Pacha Mama, to również jest Boska Matka. Co ułatwiło promocję kultu obrazów i osoby Maryi i na tym terenie.

Żyjemy w takich czasach, że reklama w prasie, w TV musi być okraszona wdziękami na pół ubranej jakiejś matki boskiej, niezależnie od tego, czy poza własnym biustem reklamuje ona jeszcze jakieś mydełko, lek na boleści kolana lub wyroby hutnicze.

Nie jestem znawcą prawa koranicznego, ale sugestię ,,zakrycia się kobiety” przy modlitwie w meczecie, ja rozumiem jako propozycję schowania wdzięków, kiedy osoba modli się publicznie. One mogły być udostępniane potomstwu i legalnemu małżonkowi.

 Rzecz wydaje się być oczywista. Dusza danej kobiety przejęta obowiązkami i posługami Matek Boskich, stara się przyciągnąć uwagę jak największej ilości mężczyzn m.in. do swojego biustu. Tłumaczenie się z prezentacji biustu, jest nieco pokrętne min. ,,jako przydatne przecież dla wszelkich męskich ascetów, celibantów” i odpowiednio niespożytych satyrów, znajdujących tak, co prawda głównie na poziomie dusz, ujście nadmiarowi doskwierających cielesnych żądz.

 A przecież u swoich podstaw, idea posiadania i użytkowania piersi, zapewnie nie miała zadania, w boskim rozumieniu, przedstawiania tłumom owego biustu, ani tym bardziej promocji kultu rozlicznych boskich matek.

 Inne pokrewne artykuły:
-Mój mąż. Modlitwa dla kobiet jeszcze samotnych. Link
-Ogolone na łyso kobiety Link
-Wiedźma jako żona-intencje. Link
-Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.Link
-Chłopcy w Rajtuzach. Wzorzec gejowskich obciążeń. Karma Duszy.Link
-Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca. Link 


Opublikowano: 12/03/2016
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 6 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Obejżałem film, korespondujący z myślą przewodnią artykułu. Omawiana w nim jest kwestia„Dlaczego i jak budować domy kopułowe”. Link Wg autora projektu ,,Okrągłe domy to idealne rozwiązanie, ze względu na mniejsze koszty związane z budową i eksploatacją domu. Jak się okazuje, domy kopuły stanowią idealne zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: huraganami, trzęsieniami ziemi, czy pożarami”.

 • s_majda pisze:

  Zespół Madonny i ladacznicy – zaburzenie seksualne polegające na ambiwalentnej postawie mężczyzny wobec natury kobiecej. W mentalności mężczyzny współistnieją dwa modele kobiety: Madonna – porządna, cnotliwa, idealna żona i matka oraz ladacznica – zmysłowa, rozpustna, dostępna, zabawowo traktująca seks. Cytat z Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Madonny_i_ladacznicy

 • s_majda pisze:

   

  Krótko mówiąc, Madonna obdziela swym mlekiem i świętych, i grzeszników. Święci jednak mają o tyle uprzywilejowaną sytuację, że doznają tego zaszczytu w spotkaniu twarzą w twarz, czy też raczej twarzą w pierś; w każdym razie indywidualnie, a nie grupowo, jak ci nieszczęśnicy z czyśćca. Ci ostatni jednak zapewne za życia więcej sobie poużywali rozmaitych przyjemności, ze ssaniem kobiecych piersi włącznie. Link

 • s_majda pisze:

  W Ankarze możemy obejrzeć posąg bogini płodności jako żywo podobny do Amerykańskich podobizn Pacha Mamy (Matki Boskiej). Jak widać na podobiźnie, postać ta ma ze 100 kg nadwagi.  Obejrzałem w TVN film pt. „Miłości XXI wieku„, gdzie jedną z bohaterek jest niska dziewczyna, ważąca ok. 50kg. Pokazuje  na You Tube jak je i jak tyje na zamówienie widzów. Uprawia seks przed kamerą. Mąż czy jej przyjaciel karmi ją obficie bekonami, pizzami. Warto obejrzeć jak  z gumowego węża pije śmietanę z czekoladą, laną do wielkiego lejka. Marzeniem jej jest osiągnięcie 180kg. Czyli dojście do 130 kg nadwagi.  Nie sądzę, aby wiedziała o wzorcu Pacha Mamy, który usilnie próbuje osiągnąć. Możliwe, że kiedyś bardzo tego pragnęła. A mąż mógł fascynować się figurką otyłej kobiety, zatem teraz znalazłszy chętną pompuje w nią płyny i pokarmy, aby osiągnęła wymarzone proporcje ciała. 130 kg nadwagi to tak jakby nosiła na rękach męża mającego 130kg. Zapewnie długo to nie potrwa.

   

   

 • s_majda pisze:

  Niekiedy można dostrzec Duszę, trzymajacą na piersiach wielkie okulary z soczewkami, aby piersi można widzieć w powiększeniu. W ten prosty sposób są większe optycznie.

 • s_majda pisze:

  Szaty Godowe – tak kosmita Wolkanin ( z filmu Startrek) okreśił podobne kobiece ubrania. My tu na Ziemi jesteśmy już obyci i obeznani z tematem. Chociaż poszechność szat godowych rodzi wiele pytań.