Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Hexen bestie we własnej rodzinie


Szanowny czytelniku jeśli Twoja połowica do rozmów domowych przybiera taką postawę jak te wiedźmy z  Motherland, to jej Dusza z dużym prawdopodobieństwem zakłada na zęby drugą SZTUCZNĄ szczękę, aby wyglądały mniej więcej tak, jak u ryby zwanej Żabnica.

Pierwszą ,, Hexen bestie” spotkałem w marcu 2023r. W astralu twarz była normalna jak typowa twarz kobieca, ale zęby miała długie na 5cm.  Nie chodzi mi o makijaż pokazany poniżej na obliczu aktorki, ale o zęby – długie na kilka centymetrów. Na filmie pt. ,,Grimm” zęby te zostały pominięte, bo aktorki nie mogłyby domykać szczęk, ani wypowiadać się. Najdłuższe zęby jakie widziałem w astralu miały kilkanaście centymetrów.

 

 

 

 

 

 

 

 Opisano ,,Hexen bestie” jako zwykłe kobiety, zmieniające się w ,,czarodziejskie bestie”. Filmy o podobnej tematyce traktuję tylko jako źródło informacji, wymagających weryfikacji i dociekania, czy nie posiadamy podobnych uwikłań.

Skąd wziął się ten wzorzec ?
Prawdopodobnie, któraś kobieta, a raczej jej Dusza pamiętająca wcielenia w rybę żabnicę, wymyśliła te dodatkowe sztuczne zęby, dla odstraszania małżonka. Awantury domowe są powszechne, również w Polsce. Po wojnie rozwodów było ok. 12-15%. Obecnie odsetek wynosi więcej niż 30%, gdzie w miastach  sięga około 45%. Z wyjątkiem policjantów z ilością 70% (zapewne też u żołnierzy). Zwróćmy uwagę, że oba te zawody wbudowują agresywność w ludzką naturę pracownika zatrudnionego w firmie.
Na domowe awantury w stylu ,,Hexen bestie”, warto popatrzeć okiem mężczyzny – ofiary kobiety awanturnicy. Wątki przemocy domowej ze strony mężczyzny mogą wynikać z tego, że Dusza – ofiara ataku ,,Awanturnicy – Bestii” widzi jej dodatkowe zęby i odruchowo reaguje obronnie. Pamiętajmy, że nie wszyscy mężczyźni muszą być agresywni z natury. Lata bezprzyczynowego domowego wrzasku mogą wyrobić negatywne nawyki, również u spokojnego osobnika.

W języku polskim znana jest pokrewna definicja do Hexenbestii – mianowicie ryjówka. Na filmie Grimm komendant policji ma taką mamusię, dziewczynę i on też ma ten sam wzorzec


Opublikowano: 28/03/2023
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz

  • s_majda pisze:

    Zauważyłem, że prezydent Duda w swych wystąpieniach podnosi ton głosu prawie do krzyku. Nie jest to jeszcze wrzask, ale trudy niezrozumienia przez niego pełnionej funkcji, stają się mocno widoczne.