Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualni geje czyli filmowe Wampiry i Zombi

       Motto 

,,My wampiry jesteśmy niewolnikami krwi, jest dla nas wszystkim”. Serial ,,Czysta Krew”.

Nigdy, ale to nigdy nie interesowałem się wampirami, zombi i podobnymi postaciami żyjącymi i żerującymi nocą. Oglądając internetowe filmy z portali takich jak Netflix, HBO trafiłem na serial pt.: ,,Co robimy w ukryciu”, a potem na 2 kolejne ,,IZombi”, i jeszcze ,,Czysta krew`. Przypomniałem sobie, że wiele lat temu opisano gdzieś, że wszelkie podobne produkcje powstały na wzorcach i obciążeniach rodem ze środowiska męskich homoseksualistów. Scenarzyści czerpali zeń garściami i łatwo można to rozpoznać. 
        Seks analny jest domeną gejów i biseksualistów. Aby nie rozpisywać się ciągle o tym terminie, pozwolę sobie wprowadzić zamienne określenie – ,,tyłoczyny”. Wypromował je przed mównicą sejmową parlamentarzysta o nazwisku Braun, kiedy inny pan mocno napierał na jego m.in. plecy.
Każdy rozumie, że geje i seks analny podobnie jak wampiryzm i picie krwi łączą się ze sobą. Ale skąd biorą się kobiety wampirki? Być może jakieś światło rzuci na to historia z innego serialu o ludziach z super-mocami pt.:,,Wyklęci”. Młody bohater pokazuje starszemu mężczyźnie wyblakłą nieco fotografię kobiety w towarzystwie 4 mężczyzn. Pyta się go, czy rozpoznaje się na fotografii?
-Owszem, to ja. Odpowiada mężczyzna.
Chłopak bierze głębszy oddech. -W takim razie jest Pan moim ojcem, bo to moja matka. Czy poznaje Pan tę młodą kobietę? Czy mieliście ze sobą seks?
-Owszem, poznaję ją. To jest Mary Analna. Mieliśmy seks, ale z tego właśnie powodu nie jestem twoim ojcem.
Kontekstowo film ,,Czysta krew” ukazuje, że młoda wampirka jest tam wieczną dziewicą, bo jej odrasta błona dziewicza. Czyli tyłoczyny też chronią przed utratą dziewictwa.
       Dla czego wyjście na światło słońca jest zabójcze dla nocnych wampirów? Zastanówmy się, dla czego kapłani w czerni i promotorzy czarnej duchowości spalają się promując Boga, podobnie jak wampiry wychodzące na gorejące Słońce. Wyobraźmy sobie kapłana dowolnej religii, jaki opowiada o Bogu i o jego świetle, kiedy jest sam ubrany w czerń. W Internecie wiele osób tak ubranych promuje ,,duchowość”. I robią to ubrane w czerń, występując na czarnym tle. Czy trudno jest zrozumieć, że osoba w czerni nie potrafi i NIE MOŻE sensownie, ani w sposób właściwy opowiadać o Świetle Boga? Jak ktoś ubrany w czerń, mający kolizję własnych interesów z planem Boga, może być wiarygodnym promotorem światła jako takiego i Boskiej Światłości?
      Zombi są bezpłodne. Geje podobnie jak Zombi uprawiają seks tylko w swoim środowisku w celach niereprodukcyjnych. Gej podobnie jak zombi z ,,nie zombi” ma pod górkę z kobietami. Kiedy pani nawet jest chętna, to co rusz to wychodzą nowe sprawy, które ją do niego zniechęcają. Zombie nie może uprawiać seksu z ,,człowiekiem nie – zombie” ponieważ ten drugi by się zaraził. Kiedy ktoś jest zombie, to musi sobie szukać drugiego zombie do seksu. Wampiry nie są już tak ortodoksyjne.
Jeśli by zamienić w tym co napisałem wyraz ,,zombie” na homoseksualista, to tekst staje się czytelniejszy.
Przykładowo, kiedy wampir (w domyśle gej) próbuje seksu z kobietą, to mu nie wychodzi za dobrze. W serialu ,,Izombi” te osobniki nie mogą uprawiać seksu z innymi niż tacy jak oni, z uwagi na to, że ,,zombizm” przenosi się drogą kropelkową i a nawet 2 prezerwatywy nie chronią przed przeniknięciem wirusa. Jeśli geje uprawiają seks ze sobą, to afrodyzjaka w tej czy innej postaci nie da się uniknąć. Afrodyzjak zawsze będzie obecny w tym doświadczeniu i dwie czy nawet 10 prezerwatyw nie ochroni przed tą świadomością. Dla nie gejów, ciekawostką może być to, że afrodyzjak jest pożądany przez gejów zarówno aktywnych jak i pasywnych.
Po pozyskaniu afrodyzjaka u źródła, geje noszą go niekiedy na twarzy. U wielu jest to widoczne niezależnie od kasty, hierarchii, stanu posiadania, religii, a nawet stanu kapłańskiego. Osoby jasnowidzące dostrzegają afrodyzjak tam gdzie został nałożony, również na obliczu wokół ust. Wampiry filmowe miewają na ustach krew ofiar. Wytłumaczenie jest podobne.
        Warto zwrócić uwagę na osoby, a szczególnie na panów w pomieszczeniach, noszących czapki. Na filmie ,,IZombi„ ( w domyśle geje) kiedy ludzie stają się zombi, to bieleją im włosy i wówczas czasem zakładają czapki. Możliwe jest, że osoby w czapkach w studio filmowym, gdzie temperatura powietrza sięga +26 C0 też są zwolennikami tyłoczynów.
      Jest kilka odcinków serialu o Zombi, w których człowiek ukąszony musi się zmienić w potwora i wówczas szaleje. Może tak jest, że na żywo uspokaja się, kiedy dostaje porcję gejowskiego afrodyzjaku i bodźce z tym związane.
Znajomy regreser wahadełkiem ustalił, że czosnek działa skutecznie na osoby wampirzące. W literaturze i na filmach wampiry niszczone są czosnkiem i srebrem. Jak to może przejawiać się w świecie fizycznym u gejów?
Niekoniecznie jest to kolejna głupota. Często widzę na rękach i głowie kobiet samotnych lub kobiet gustujących w czarnych strojach od 20 dkg. do pół kilo srebra w formie rozmaitych wyrobów, dodatków do urody. Swoją drogą kobiety w czerni, często podobne w tym do wiedźm, gustują w srebrze. Może tak chronią się od (wampira), od mężczyzny nie tylko homoseksualnego?
     Wampiry marzą o słońcu, możliwe, że o Oświeceniu. Zauważmy, że powszechnie znane religie w których kwitną środowiska gejów, mówią o Oświeceniu, ale promują zamiast światła Boga rozmaite bóstwa, regionalnych bogów, półbogów. Wampiry są istotami nocy, którym przyświeca księżyc a nie słońce. Możliwe, że choroba srebrzyca też jest jakimś pokłosiem wampirzenia -homoseksualizmu.
Nie są to dobre wieści dla fanów filmowych wampirów i zombi, których zachęcam do lektury ,,Homoseksualnego Almanachu” > Link.

Zastanawia mnie jeszcze z czego wynika, że wampiry imponują innym swoją szybkością przemieszczania się, a także lewitacją. Nie wiem co to oznacza.

Ps.

Przeczytajmy ponownie treść Motta.


Opublikowano: 26/12/2021
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 4 komentarze

 • s_majda pisze:

  Skłonności to może jeszcze nie, ale karmę wampira mogą dzieci ujawniać już nie tylko w USA od najmłodszych lat.

      

 • s_majda pisze:

  ,,Czysta Krew” ujawnia inną tajemnicę wampirów. Narkotykiem jest dla nich krew wróżek. Ta krew ma cudowne właściwości, pozwalające wampirom działać w świetle słonecznym. Skrzyżowanie się z dobrą wróżką, transfuzja takiej krwi oszałamia. Daje też możliwość wyjścia na ulice pełne światła. W naszym świecie materialnym daje możliwość występowania w TV, w programach autorskich na You Tube, i to co ważne, daje możliwość ukazania się np. jako cyganka na ulicy, aby mówić każdemu przechodniowi  ,,-Powróżyć, powróżyć… Za jedyne 5 złoty, opowiem o pana przyszłości”. 

  Niesłychane pole do popisu pojawia się, kiedy wampir oświecający się tą metodą, dowie się, że mogą mu pomóc kosmici, bóstwa, że wsparcie przyjdzie prosto ze Źródła, z Reiki, z uniwersalnej świadomości kosmicznej. Znajomy radiesteta z przyjacielem ustalili wahadełkiem, że napełnili się boskością w 93%. Cuda można głosić i czynić, kiedy opęta jakieś bóstwo podające się jako Bóg, jako półbóg, matka boska i nie tylko. Ile można myśli przekazać takim metodami….. 

 • s_majda pisze:

  Ten serial Czysta Krew jest obrzydliwy. Pani wspomina seks ze swoim wampirem i wzdycha do wspomnień, że na początku bolało, ale jak się rozluźniła to już nie… Skoro ja wiem, że chodziło o tyłoczyny to inaczej na to patrzę. Z otrzymanego listu oburzonej na fabułę czytelniczki.

 • s_majda pisze:

  ,,Nocna Msza„ serial z Netflixa przypomina widzom latającą postać podobną do Camazotz`a – boga nietoperzy (wampirów)> Link. We wspomnieniach regresywnych kilku osób zachowało się podobne wspomnienie, jednak dotyczące nie tylko świata Majów, ale i chrześcijaństwa. Niektórzy fani komiksów próbowali powiązać Camazotz`a z superbohaterem DC Comics , Batmanem, tworząc nawet kaptury Batmana w stylu Majów. Znajomy sporo podobnych postaci widział na wczasach w Egipcie