Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić.

Wpisując w wyszukiwarce hasło ,,jak zostać boginią”Link otrzymujemy około 250 000 wyników tylko w j. polskim. Czyli co najmniej tyle osób promuje te idee, lub pragnie je urzeczywistnić. Jednak niewiele osób zadaje sobie pytanie jakie są rzeczywiste tego skutki, oraz się pozbyć skutków owych inicjacji. Jeszcze mniej podejmuje działania, aby uwolnienie dokonało się. A uwolnienie nie należy do łatwych.
Poszukującym w internecie wiedzy o ,,boginiowaniu” ukazują się głównie tematy około seksualne. Czyli możemy się dowiedzieć min.
1) Jakie jest 10 kroków do lepszego seksu.
2) Jak ogarnąć wstyd i stać się boginią seksu?
3) Jak zostać najlepszą kochanką?
Zainteresowanych odsyłam do lektury w/w.
Szkoda że tylko niewiele osób zadaje sobie pytanie jak się pozbyć skutków owych inicjacji. Z tym, pozbywaniem się wzorców jest tak jak z gwoździem w porządnym i trwałym bucie. Przeszkadza dopiero kiedy rani stopę. Ludzie na ogół pożądają cudzych szkodliwych wzorców, kodowań i obciążeń. Jednak trzeba pamiętać o tym, że Dusza kiedy podejmie się takich szkoleń, to robi to konsekwentnie przez wiele jej własnych ziemskich wcieleń. Bowiem bóstwo musi być wszechstronne, a pamiętać też trzeba, że Dusze z racji ich nieśmiertelności mają inne perspektywy i inny czas do dyspozycji, dany od Boga na kreacje jako np. boginie seksu, jako rozmaite bóstwa seksu.
Innym pokrewnym szkoleniem, jest przecież bycie bóstwami ,,śmierci i umierania”. Często Dusza taka ma w kolejnej inkarnacji osobowość- wysokiej rangi oficera, wodza, zdobywcy. Zdobywa tak w trakcie polowych działań rozmaite umiejętności odprowadzania [uśmiercania]ludzi oraz Dusz, na szerszą skalę. To że owo odprowadzania poprzedza inicjacja w Satanizm, w wiedźmę jakoś beneficjentom umyka uwadze. Lub w portfelu dokonań bywa zepchnięte w jakąś boczną i ciemną zakładkę.
Inicjacje i ślubowania mają to do siebie, że dziś są przyjmowane i składane a później już nie pamiętamy o nich. Lecz pamięta je Bóg, który te szkolenia i ich skutki pomaga urzeczywistnić w materii. Jak mniemam, Bóg czyni to w nadziej, że się w końcu dana jednostka opamięta po nadmiarze doznań. Inicjować to się można we wszystko, ale kiedyś wreszcie powstanie pytanie ,, O Boże, jak ja mam się teraz tego wszystkiego pozbyć?”
Jedną z form[ mówi się o niej praktyka, a jest to chyba coś większego bo pachnie religią rozłożoną na wiele wcieleń Duszy] jest czarna tantra. Jej Adept zdobywa w wielu inicjacjach doświadczenia będące przeciwieństwem tego, co Bóg daje prawego i wzniosłego w dziedzinie seksu. Seks od tyłu i w opcji 99 jest tylko dodatkiem do sadomasochizmu, nekrofilii, zoofilii i nie tylko.
Przykładem najwyższej rangi urzeczywistnienia jest osoba Aleksandra Macedońskiego. To że ogłosił się bogiem pozostaje inną kwestią. To że był homoseksualistą wiedzą wszyscy. Lecz tu warto wspomnieć o jego ślubie i małżeństwie dokonanym z koniem-ogierem Bucefałem. Przez 20 lat żyli razem w zgodnym stadle.
Na fotografii nie pokazano kobiet. Uwieczniono za to samych panów, kathoys [ladyboys], którzy jeszcze są w trakcie szkolenia na kobiece bóstwa seksu. Oczywistym jest, że ingerencja w genitalia i seksualność a w tym kastracja rzutują na płodność nie tylko w jedym wcieleniu, ale i na kolejne. Tym razem zgodnie z wolą Boga. A ona nie musi być zgodna w końcowych skutkach, z wolą osoby dokonującej zmian, kodowań w sobie oraz w innych istotach.

Poniżej przedstawiam selektywnie kilka tematycznych art. pokazujących sfery seksualności jakie warto jest uzdrowić przy uwalnianiu się od bycia boginiami seksu. Każdy z tych art. ma odpowiednik w osobnym art. dotyczącym intencji. Wystarczy ich poszukać w wyszukiwarce na portalu MINW.
-Mój mąż. Modlitwa dla kobiet jeszcze samotnych. Link
-Boskie Matki w Hinduizmie. Bogini Matka w starożytności Link
-Wiedźma jako żona-intencje. Link
-Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.Link
-Chłopcy w Rajtuzach. Wzorzec gejowskich obciążeń. Karma Duszy.Link
-Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca. Link
-Zoofila art ,,Z miłości do zwierząt” Link
-Ogolone na łyso prostytutki. Link
-Cuchnące łona niektórych kobiet Link


Opublikowano: 28/01/2015
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 3 komentarze

 • s_majda pisze:

  Bartek: a daj mi linka jakiejś, co uważasz, że jest w miarę ok?

  [16:50:59] Sławomir Majda: ?

  [16:51:13] Bartek: no wiesz, w miarę czysta wg ciebie ze znanych osób 😀

  [16:51:50] Sławomir Majda: Z urody? Pryanka Chopra, Merlin Monroe

  [16:52:08] Bartek: może być i z urody i z energii. Albo z energii

  [16:52:36] Sławomir Majda: Rani Mukerie. Ale to masz 3 boginie. Bez obrazy, teraz za mały jesteś dla nich. Tam tylko bogowie mają szansę. I to nie jacyś amatorzy łatwej boskości.

  [16:53:03] Bartek: hehe, a u nas ? Europa

  [16:54:03] Sławomir Majda: A jakie lubisz? Co ja swatka jestem?

  [16:54:20] Bartek: Chodzi mi czystość, chodzi mi o porównanie.

  [16:55:47] Bartek: Chodzi mi o znaną laskę wg ciebie, co jest czysta energetycznie, w miarę, bez wzorców bogini itp

  [16:59:41] Sławomir Majda: Miara w jaką stronę? Każdy coś ma, a ja nie widzę sumy cudzych obciążeń.

  Musisz patrzeć na karmę żołnierza danej kobiety, jeśli nie widzisz jej seksualności lub wad. Ile % wg ciebie ma cech męskich w urodzie lub np. na twarzy. Jeśli dużo, to może mieć wzorce wiedźmy.

  Warto rozpoznać zawczasu czy nie ma kodowań wiedźmy, bo seks będzie lichy.

  Jeśli ma wzorce modliszki to może niszczyć rodzinę, męża dzieci. Mąż i autobus kochanków, bywa tu tylko dodatkiem do innych fiksacji.

 • s_majda pisze:

  Pokrewny art. „Szkoły dla bogiń i bóstw. Intencje do przepracowania” readarticle.php?article_id=1770

 • s_majda pisze:

  Dlaczego mężczyźni ubóstwiają kobiety? SIMP