Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Merkaba i odkodowanie jej.

Współpraca Dorota Kielan.

Merkaba to 2 odwrócone i połączone ze sobą, przenikające się w połowie piramidy o podstawie trójkąta. Pokazuje się je (patrz Google) z człowiekiem uwięzionym pośrodku. Magiczny rodowód sięga co najmniej inkarnacji z Atlantydy. Jest ona przestrzennym odwzorowaniem płaskiej gwiazdy Dawida. Znalazłem w internecie strony pełne zachwytu nad Merkabą. Ktoś upchał ją sobie wizualizując w każdą czakrę, w serce, zapakował też w Markabę cały rodzinny dom. Link

Dawna i własna Merkaba może spontanicznie pojawić się u osób modlących się i u tych którzy zajmują się rozwojem własnej duszy, jaka w ten sposób pyta się nas ludzi (awatarów) czy to jest jeszcze ważne?
Wspólnie z duszą z moich energii zasilaliśmy kiedyś Merkabę dokładnie jak we wspomnianej wizualizacji z tym, że nigdy ja Sławek świadomie tego nie praktykowałem, więc jest kolejne obciążenie z przeszłości, które mnie przyszło odkodować a raczej oddać Bogu jako niepotrzebny energetyczny, karmiczny balast. Nikt tejże Merkaby wokół mnie nie zbudował ani nikt jej nie zasila własnymi silami aby trwała wokół mnie. Mnie ona nie jest potrzebna do niczego a dowodzi jedynie tego, że kiedyś interesowała wcześniejszego ziemskiego poprzednika mojej duszyczki jako kolejny chybiony skrót na drodze do Boga i oświecenia. Chybiony bo dusza targała ze sobą ,,moją ” Merkabę od wielu wcieleń i to na własny energetyczny koszt.
Nie posiadamy odpowiedniego urządzenia aby to zmierzyć, ale warto byłoby się dowiedzieć ile naszych ludzkich energii zmarnowało się w ciągu całego życia na podtrzymywanie tego myślokształtu.
Ile przez np. 30 lat.
A ile przez 42 wcielenia?
Co pozytywnego można by osiągnąć przeznaczając te energie na szlachetne cele?
Jak rozświetliły by się czakry wolne od kopii Merkaby w nich?
Czy ktoś już poza mną odczul jak bolące są ostre wierzchołki trójkątów osadzonych w czakrach lub sercu?

Merkabę jak każdy inny, dowolny myślokształt zasilamy wyłącznie własnym energiami. W jakim celu ja mam marnować na Merkabę witalność nerek, bo przecież z nich pobierana jest energia ciała ? Kiedy odetniemy kanał prowadzący od Markaby do serca ona powinna zniknąć, nie zasilana już marnowanymi na nią energiami duchowymi (duszy).

Merkaby mogą być w rozmaitych kolorach, białe, fioletowe itp zależnie od inwencji właściciela.
Merkaby używane są przez dusze do podróżowania pomiędzy światami energetycznymi, do roznoszenia za ich pomocą programów, poglądów, idei zgodnych z pomysłami jej twórcy. Z poczynionych ustaleń wynika iż Merkabami, jak astralnymi samolotami, mogą być przemieszczane jednostki, jak i całe grupy dusz ludzkich, zwierzęcych i innych. Ta jej funkcja wydaje się być najistotniejsza.

Temat pokrewny to energie karmicznych kryształów zasilane z ludzkich energii. Link

Link ,,Moja” karmiczna Merkaba pojawiła się z przeszłości na skutek pracy z tym tekstem. Trójkąty i gwiazdy w sercu i w energiach. oraz z modlitwami nt. piramid
Co zrobić z Merkabą? Oddać Bogu jak wszystko inne.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz teraz moje serce oraz Duszę.
Oddałem na trwałe Bogu dawcy życia moją Merkabę główną i wszystkie inne moje Merkabę.
Oddałem na trwałe Bogu dawcy życia Merkabę z mojego serca.
Oddałem na trwałe Bogu dawcy życia Merkaby z moich czakramów i z ciał aurycznych.
Oddałem na trwałe Bogu dawcy życia Merkaby z moich gruczołów dokrewnych, z moich oczu.
Oddałem na trwałe Bogu dawcy życia wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby zasilania Merkaby moimi energiami, moja witalnością.
Oddałem na trwałe Bogu dawcy życia wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby zasilania Merkaby z moich nerek i serca, z mojej trzustki i śledziony.

Itp.

Link czym jest Merkaba w rozumieniu tzw ezoteryków – zaczerpnięte ze strony. Nie podpisuję po skutkami działania opisanymi niżej i przypisanymi Merkabie cudownym właściwościom.
MER-KA-BA powstaje przez połączenie trzech słów „MER” „KA” „BA” a słowa te pochodzą z języka starożytnego Egiptu i w dokładnym tłumaczeniu znaczą : Ciało-Umysł-Duch.

Istnieje wiele odmian słowa Merkaba na całym świecie wśród wielu kultur…: Merkabah… Merkava … Merkavah…

MER odnosi się to specyficznego rodzaju światła, tak jak było ono rozumiane w Egipcie w czasie panowania XVIII Dynastii zanim reorientacja religii nie wprowadziła wojny pomiędzy Bogiem a całe Stworzeniem. MER było widziane jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach, ale w tej samej przestrzeni (koło w kole). Te pole jest generowane kiedy osoba wykonuje rodzaj specjalnego oddechu.

KA nawiązuje do indywidualnej Duszy/Ducha osoby

BA oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha. W naszej Rzeczywistości Ba jest zwykle definiowane jako ciało lub rzeczywistość fizyczna. W innych wymiarach, gdzie dusze nie posiadają ciała, Ba odnosi się do niesionych przez nie percepcji lub interpretacji rzeczywistości.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę około 18 metrów, proporcjonalnie do wzrostu człowieka. Wirująca Merkaba może być wyświetlona na monitorze komputera przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń. Wygląda identycznie jak powłoka termiczna Ziemi na zdjęciu w podczerwieni – posiada ten sam podstawowy kształt tradycyjnego latającego spodka.

Merkaba zapewnia osobie, która ją uaktywniła, całkowitą ochronę tworzoną przez Miłość Wszechświata, a także uruchamia proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

Merkaba jest wehikułem, „rydwanem” z Boskiego światła wykorzystywanym przez Mistrzów do połączenia się z tymi, którzy dostroili się do wyższych poziomów.

Mer-Ka-Ba to ten sam rydwan światła, o którym wspominał Ezechiel w Biblii. W tradycji hebrajskiej, oznacza właśnie „rydwan lub tron Boga” względnie „rydwan wznoszący człowieka do Bożego tronu/przed Boże oblicze”

Opinia p. Leszka Żądło
To, co pisze Sławomir Majda, to ważne zastrzeżenia wynikające ze świadomości SKUTKÓW praktykowania wizualizacji Merkaby.
Póki ktoś nie zauważa skutków, to może być zachwycony. Zachwyt będzie tym większy, im mniej doświadczenia medytacyjnego ma osoba wykonująca tę praktykę.

To, co najważniejsze.
Wizualizacja Merkaby wymaga nakładów energii i wysyłania jej „gdzieś”. Tak naprawdę, nikt z wykonujących praktykę, nie wie GDZIE I PO CO wysyła tę energię.
Nie podoba nam się, że nie wiemy, co rząd robi z pieniędzmi, które wpłacamy na podatki (19% dochodu), chcielibyśmy móc kontrolować te wydatki. A co z Merkabą?
Mnie nie podobałoby się, że nie wiem, komu i po co wysyłam 30% swej energii życiowej.
A że w zamian mam relaks i lepsze samopoczucie?
Relaks i lepsze samopoczucie to ja mam dzięki relaksowi czy medytacji :)))
Taaa.. ale to tak nie dowartościowuje jak inicjacja z sugestiami, ze dzięki owej inicjacji staję się”kimś” „wybranym”.
Miłej zabawy!
Przynajmniej do czasu, kiedy wielbiciele owej praktyki nie zauważą, że jak głęboka prawda tkwi w przysłowiu: „miłe złego początki”.


Opublikowano: 17/12/2009
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz

  • s_majda pisze:

    Pentagram dla radzieckich twórców komunizmu miał się stać jasnozłotą bramą do niebios. ,,Czerwona gwiazda” – obok sierpa i młota symbol komunistyczny, spopularyzowany po rewolucji październikowej na całym terytorium tworzącej się Rosji Radzieckiej – późniejszego ZSRR. Wraz z rozpowszechnianiem się wpływów radzieckich w świecie, znak czerwonej gwiazdy przyjmowały do swoich emblematów partie komunistyczne na całym świecie, pojawiał się też w godłach i na flagach państw realnego socjalizmu (z wyjątkiem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i Niemieckiej Republiki Demokratycznej). https://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwona_gwiazda