Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Miecze astralne wbite w energie. Rysunek


Niniejsze opracowanie jest rozszerzeniem innego pokrewnego art. Link.

Aby uzmysłowić z czym mamy do czynienia, pokazuję to na rysunku mechanicznego robota. Z dusz ludzkich wystają podobne przedmioty, z tym, że wbitych weń rozmaitości jest znacznie więcej. 
Pewien bioterapeuta jeszcze w latach 90- opowiadał mi, że niekiedy wyciąga miecze spotykanym na ulicach osobom. Nie pytałem go czy ja mam, a on nie wyjawiał. Wydawało mi się, że jestem w dobrych rękach, przecież skoro widzi, to pomaga. Nie zrobił jednak nic w mojej sprawie. Po prawie 20 latach od tamtej rozmowy wyjąłem ostatni miecz, a może jeden z ostatnich tkwiących w energetyce mojej duszy. 
Jechaliśmy kiedyś wspólnie ze znajomym. Dłużyło się, więc modliliśmy się o wyjęcie wszystkich wbitych kiedyś w energie i ciało mieczy, noży, dzid, strzał. Przeszedłem w modlitwie wszystkie ciała auryczne, wszystkie pary DNA-RNA, czakramy oraz narządy ciała fizycznego. Po 30 minutach wyglądaliśmy jak 2 jeże, tyle się tego ujawniło. 
To było u mnie. Dla ustalenie stanu faktycznego zachęcam czytelników do wykonania prywatnych jasnowidczych analiz u przytomnej i trzeźwej osoby. 
Proszę zwrócić uwagę na kształt i wielkość oraz na rozmaite pochodzenie rysunkowych mieczy.
-Są japońskie, arabskie, europejskie.
Znajdziemy też:
– Strzały z łuku, oraz strzałki z dmuchawek.
– Topory, siekierki, a bywa, że i słusznej wielkości Morgenstern.
– Dzidy, lance, oszczepy.
– Niekiedy pojawia się dowód uczestnictwa we współczesnych wojnach w postaci kuli, odłamka bomby, lub otwór po kuli.
– Na pierwszym planie robota widzimy miecz z nietypową głownią modliszki. Takie energetyczne dozbrojenie miało miejsce przy inicjacji kobiety w tę praktykę manipulowania mężczyznami.
– Czarne miecze pochodzą z własnych inicjacji satanistycznych. Skutkują też karmą żołnierza, wolą zabijania oraz karmą prostytutki.


Opublikowano: 25/05/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz