Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rogate dusze. Wzorce astralnych rogów na głowach.

Kiedy pokazuję na warsztatach fotografie postaci znanych medialnie (aktorzy, politycy, śpiewacy) i pytam się jakie ich dusze mają energetyczne rogi na głowach, to nawet osoby słabo widzące od razu opisują właściwie. Zwykle wskazują nawet kilka ich rodzajów. Bo nie tylko:
1) rogi jelenia prezentują aktualnie zdradzani mężowie Link.


Identyczne, ale w kolorze czarnym noszą zdradzani kochankowie homoseksualiści męscy i żeńscy. Ponieważ dusze inkarnują w obu płciach, to i rogi jelenia zwykle występują u dusz równocześnie w obu kolorach.

2)Rogi satanistyczne idą ku górze ponad głowę, i zakręcają do środka tak, aby zablokować kanał czakrowy. Jak wszystkie inne są rożnej wielkości, grubości. Takie Rogi należy rozpatrywać równocześnie z czarnym kapeluszem wiedźmy osadzonym przez duszę również na kanale czakrowym ponad głową, aby blokował się strumień płynących nim obficie bożych łask.

Rogi satanistyczne w wariancie z postaci odgrywanej przez aktorkę. Nie bez powodu takie rogi ukazano z czarnymi skrzydłami Duszy upadłego anioła.

3)Rogi bydlęce u ludzkich dusz kierują się w rozmaity sposób ku przodowi ciała. Mylnie definiuje się, że dusze takie to są Strzygi na dodatek pochodzące jakoby z inwolucyjnej linii dusz. Te bydlęce rogi pokazują jedynie zbydlęcenie jednostki i jej podły charakter.

4)Rogi lucyferańskie są proste i skierowane ku górze. Mogą być karbowane i sięgające wysoko w górę zależnie od gustów duszy, jej kodowań i jej preferencji. Rogi lucyferańskie zwykle mylone są z satnistycznymi.

5) Rogi jakie wywijają się jak skorupa ślimaka i zwrócone są do Duszy je noszącej, wskazują na wzorce autodestrukcji i stosowanie szantażu emocjonalnego typu ‘jeśli mnie zostawisz zabije siebie’

6) Kiedy dana jednostka (dusza) wychodzi na przeciwko bliźnim z takimi rogami (skierowanymi ku nadchodzącemu) nie dogadają się w żaden sposób. Pokazywana jest niechęć do stworzenia pozytywnych relacji z innymi. Możemy tak łatwo rozpoznać zdanie np. kobiecej (odpowiednio męskiej) duszy o tym co myśli ogólnie o mężczyznach(kobietach) i jej chęci założenia rodziny z jakimś Wojtkiem (Ewą)…. .

Przypisek S.M.
Czytelniku, nie pytaj się nawet jakie ty masz, jakiej są wielkości, koloru. Kasuj wszystkie w modlitwach.
Maluszek z Zespołem Downa wysoki na ok. 90cm, szedł dziś z babcią po chodniku. W energetyce dominowały astralne rogi dziewczynki, proste i długie na ok 50cm. Możliwe, że trafiła się dusza jakiegoś despoty z którą Stwórca w żaden sposób nie mógł się dogadać więc ,,wysłał” ją do wcielenia u tych którzy ją inicjowali i ubóstwili. Niech się oni dalej męczą. Bóg wysłał duszę… i znów wychodzi na tyrana, ale trzeba pamiętać, że rodzice (dusze) palili się by mieć takie dziecko dostosowane do zamkniętych serc Dusz rodziców.
Owe gigantyczne jak na wiek dziecka rogi pokazują też powód dlaczego ogół lęka się takich dzieci, dlaczego one budzą przerażenie. Chodzi min. o brak porozumienia się, brak człowieczeństwa jednostki…..

7)Rogi wywinięte na plecy służą zabezpieczeniu sobie tyłu. Dosłownie i w przenośni. Klimaty gejowskie i seksu doodbytniczego, kiedy partnerzy lubią wpychać tam coś swoim kochankom, a one nie chcą, więc…trzeba tak zrobić by Panu wybić pomysł. Kiedy partner jest nadgorliwy to rogi sięgają do tyłka czy ziemi, by inkarnacja partnera nie chciała takiego rodzaju seksu.

Rogi u dusz są też z :
-fascynacji rogami
-z własnych inkarnacji zwierzęcych
-w celach obrony- by odstraszyć, pokazać że się nie dogada
-niechęci by wyróżniać się z tłumu rogaczy.
-Niektóre Dusze robią kombinacje rogowe, by się wyróżnić, a często w rogi wplatają sieci, jakieś ozdoby jak pan Latar z bajki o Plonkach.

8)Rogi łosia.
Często w prasie można sobie wyczytać ile % mężczyzn-kobiet odbyło by seks z danym bóstwem seksualnym np jakimś aktorem, śpiewakiem, kapłanem (obojga płci). Bywa, że takie postacie przyciągają rozmaitych celibantów onanistów i z tego powodu właśnie widoczne są rogi łosiowe na głowach wielu dusz z grona bóstw tantry seksualnej. Homoseksualne w tej wersji jak zwykle koloru czarnego.


Szersze omówienie Rogów Łosiowych w osobnym art.,,Medialne spełnienia aktorek, śpiewaków. Wzorce obciążeń duchowych” Link
9)Rogi owada np. chrząszcza.
Mogą być widoczne jako obraz i pamiątka po konkretnej inkarnacji tej Duszy jaką widzimy w owada.

10)Możliwy jest też inny wariant czółek podobnych do świerszcza, będących jednak naturalną częścią danej Duszy.


Opublikowano: 18/04/2013
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 10 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Jaka reakcja na rogi?

  [4:37:00 PM] Damian: a takie wrażenie ze dusza sobie po kolei przymierza,

  naszego przymierzania wszelkiego rodzaju rogów, posiadania wszelkiego rodzaju ozdób rogów na głowie, w energetyce, w całej istocie

  [16:58:28] Sławomir Majda: (rofl) md też chyba zachwycona

  [16:58:36]  Mirka: fajne Damian INP napisał

 • s_majda pisze:

  a wiec tak, jak pierwszy raz do mnie powiedziałeś ze mam rogi…………autentiko jelenito….czyli rys nr 1…. a teraz nie czuje zadnych. ale napatrzeć sie nie mogę na te lucyferańskie, śmieszne są

  s_majda czyli mogla być zdrada

  22:04:55

  najpierw przeproś ofiary własnych zdrad

 • s_majda pisze:

  A idź z tymi rogami, dzisiaj w supermarkecie, prawie wszyscy mieli, jakaś masakra.

  [13:29:17] Sławomir Majda: hehe 😀

  Zaczyna się widzieć, często jak ktoś pokaże. Bo samemu nie jest miłe, ani proste zobaczyć po raz pierwszy…

 • s_majda pisze:

  Nie rozumiem tego zdania"Rogi lucyferańskie zwykle mylone są z satnistycznymi" czy to nie to samo szatan a lucyfer to jedna i ta sama istota tylko lucek był wczesniej potem stał się szatanem

  [19:11:17] Sławomir Majda: Czemu piszesz o nim Lucek, Co wy kolegujecie się? Robicie razem jakieś interesy?. Oni to są dwaj bracia- klony matrycowe duszy. Na polskim lucyferańskim forum poświęconym duszom też wszyscy piszą o nim Lucek, jak o Guru, albo o serdecznym bracie.

  Mało kto rozpoznać chce obie formy zniewoleń choć w astralu prostym wyróżnikiem są właśnie te odmienne rogi. Różnice w ,,programie" działania u obu postaci też są odmienne. Obaj przyciągają inne ,,rodzaje" inicjowanych kobiet, kapłanów, wielbicieli.

  Nie jest łatwo pozbyć się ani jednych, ani drugich rogów. Brak jednych, nie oznacza braku drugich.

 • Sławomir M. pisze:

  [2:48:13 PM] Bartek: i w trakcie tego pokłonu jakbym widział takie rogi jak dwa półksiężyce do środka sie schodzące nad głową, coś jak może uszy Anubisa

  [2:48:30 PM] Mirka: satanistyczne

  [2:48:37 PM] Bartek: aha

  [2:48:52 PM] Mirka: ale ciekawe odniesienie do Anubisa

  [2:49:08 PM] Bartek: bo one takie płaskie były jak uszy

  [2:50:52 PM] Mirka: rozumiem

  [2:51:03 PM] Mirka: może być wariancja satanistyczno dla bogów śmierci

  [2:51:28 PM] Bartek: http://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/the-truth-about-anubis?xg_source=activity

  coś jak to

  [2:53:55 PM] Mirka: dokładnie

  satanistyczne

  połączone ze wzorcami boga śmierci

  [2:54:14 PM] Bartek: tez dodałem rogi wtedy do kasacji

  [2:55:37 PM] Mirka: fajnie że piszesz

  bogowie śmierci, destrukcji mogli tworzyć wariancje do satanistycznych

 • s_majda pisze:

  Rogi baranie nosił jako ozdobny swój symbol Aleksander Macedoński, skądinąd znany też jako jawny zoofil. Portretował się z nimi min. na bitych przez siebie monetach.

  W Egipcie rogi te wyróżniały boga Amona-Ra. Wzorujące się na nim kobiety, królowe Egiptu takie jak Hatszepsut, Kleopatra IX, Arisnoe II również za ozdoby i jako swoje symbole miały baranie rogi. Niekiedy dodawały do wystroju rogi bogini Hator, idące prosto ku górze, z małym dyskiem u ich podstawy. Tak przedstawiają się na malunkach, rzeźbach i reliefach.

 • s_majda pisze:

  A co oznacza jak ktoś ma manię zbierania zrzutów jelenich rogów, ma ich  całą ścianę? Z otrzymanego listu.

 • s_majda pisze:

  Jedynie oficerowie w japońskich wojskach mieli przywiliej i mogli nosić hełmy z rogami. Z daleka było widać, że to jest ktoś znaczący. 

 • Anonim pisze:

  Czapki z rogami w wielu kulturach o strukturze plemiennej posiadali szefowie stowarzyszeń wojennych lub święci ludzie. Najwięcej zachowanych przykładów można znaleźć w Japonii i Ameryce Pn. http://dlugidom.blogspot.com/2012/07/rogacze.html

 • s_majda pisze:

  To co piszesz o rogatych hełmach ma taki wydźwięk, że astralne rogi widywano u wielu walecznych wojowników we wszystkich epokach, krainach świata. Czy byli to socjopaci trudno jest teraz powiedzieć. Na pewno mieli rogate Dusze. Waleczny Aleksander był homoseksualistą ale uprawiał seks m.in z ogierem. Jak wszyscy ówczesni geje czynił to, aby pokrzepić nadwątlone siły seksualne. Patrząc z poziomu współczesnej nam  psychologii, w sposób znaczący odstawał od ogółu dewiantów, nie tylko w tym względzie. Jeśli doliczyć zbrodnie popełniane na ludziach, to rogi z jakimi portertował się na monetach, są tylko potwierdzeniem jego czynów. Aleksander został uznany za boga. Ludzi niszczył i mordował, więc jako żywy bóg starał się dogodzić chociaż kolejnym rasom zwierząt, począwszy od kóz, owiec a kończąc na strusiach, słoniach i żyrafach. Integrował się tak jak potrafiła jego Dusza z tymi, którzy nie potrafili mu się sprzeciwić.