Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.

Na początku informuję, że nigdy nie paliłem papierosów ani podobnych używek. Nie musiałem też zwalczać nałogu palenia, picia, ćpania ani ich zdrowotnych skutków.

Jeśli przejrzymy sobie wizerunki osób powszechnie znanych, to niekiedy na pierwszy plan wybija się wielkie cygaro w ustach np. amerykańskich gangsterów, premiera Churchilla czy potężna fifka Gorge Sand kochanki Chopina.

Często na filmach pokazywane są pary jakie po seksie sięgają jeszcze w łóżku po papierosa.

Za czasów ,,komuny” kiedy nikt nie marzył o dostawach taniej chińskiej odzieży, co ładniejsze ubrania, sukienki, garnitury wykonywano warsztatowo u krawców, a swetry i im podobne wdzianka rozmaite kobiety robiły na zamówienie po domach, z dostarczonej im włóczki. Kilka znajomych mi podówczas dziewcząt zajmowało się ,,po godzinach” dzierganiem swetrów zarobkowo. Powychodziły za mąż, kontakty się pourywały, zmieniły się też realia finansowe, gospodarcze oraz gusta. Dziś już niewiele pań szydełkuje. Nie znam nikogo kto obszywa koronką chusteczki.

Nie jedna z onegdajszych panien dziergających kiedyś szaliki i swetry po wyjściu za mąż, nie znalazła spełnienia w seksie z nim i poszukała go z kochankami. Z kolei znajomy, robiący w młodości swetry na drutach, po ożenku zrezygnował jednak z noszenia obrączki, zamieniając ją z biegiem lat na perłowe klipsy, by chwalić się nimi, niczym król Henryk III Walezy.

Fifka z papierosem, lub papieros w żeńskich ustach źle świadczy o wiedzy ich mężczyzn na temat seksualności kobiet i samych kobiecych orgazmów. U mężczyzn papieros raczej będzie dowodem braku seksu we dwoje.
Istnieje pewien cykl związany z paleniem papierosów u młodzieży a ich rodzącymi się potrzebami seksualnymi. Zwykle jedno i drugie pojawia się łącznie najszybciej w wieku 10-13 lat. Bywają też dzieci palące papierosy w wieku kilku lat, jak też świeżo poślubieni małżonkowie jacy zwiększają ilość i jakość palonych papierosów, cygar po ślubie. Papieros u dojrzewających dzieci jest oznaką ich potrzeb seksualnych, a że palą też staruszkowie i osoby dojrzałe…. z uwagi na:
a) Zbyt małą częstotliwość zespoleń seksualnych, lub ich brak.
b) Przy odpowiedniej częstotliwości, nie wszystkim mężczyznom wiadomo jest o tym, że kobieta też potrzebuje orgazmu, co ona pokazuje trzymanymi w dłoniach papierosami, szydełkiem, drutami do robienia sweterków lub nadrabia na mieście z kochankami.

,,Od zawsze” średniowiecze to dla mnie obraz mężczyzny rycerza jaki poza domem walczy [..o cokolwiek], a kobieta siedzi w domu i wyszywa rozmaitości swoim szydełkiem. Wkłada i wyjmuje szydełko w dziurkę. Wkłada i wyjmuje. Wkłada i wyjmuje ją w samotności, bez swojego mężczyzny. Podobnie rzecz ma się z robieniem sweterków, koronek. I tu ciekawostka. Były takie regiony np. w Anglii, w Polsce gdzie zawodowo koronczarstwem zajmowały się setki i tysiące kobiet. Jak wyglądała ich seksualność nie podano.

Kompleks penisa pokazywany podobną fają w męskich zębach może też oznaczać, jak dowodzi psychologia, rozmyślań o wielkości lub sprawności, ew użyteczności penisa. W przypadku kobiecych fifek, cygar, papierosów, trzeba zauważyć, że damskie są raczej:
— mniejszej średnicy
–słabszej mocy niż palone przez panów.
Są też u kobiet oznaką niespełnień i braku orgazmu- seksu, a nie wielkości czy średnicy, długości samego penisa, lub nawet braku własnego penisa jako kobiecego narządu o jakim podobno ciągle kobieta myśli i dość dobrze ów brak okazuje. Inaczej jeszcze mówiąc chodzi o brak NIE własnego kobiecego penisa, a o brak penetracji pochwy za pomocą penisa dostępnego dla niej. Jeszcze inaczej to ujmując; chodzi o brak towarzystwa w życiu danej kobiety zarówno w kuchni, salonie, jak i w sypialni. Choć badacze nie pracujący z karmą Dusz opisują to inaczej. jako
,,zazdrość o członek (niem. Penisneid, ang. penis envy) – w klasycznej psychoanalizie żeński odpowiednik kompleksu kastracyjnego, zazdrość dziewczynek o posiadanie członka przez chłopców, wynikająca z odkrycia różnic anatomicznych między płciami. W życiu dorosłym zazdrość może przyjąć różne patologiczne lub wysublimowane formy.
Pojęcie w nurtach neopsychoanalitycznych (zob. Karen Horney) jest interpretowane jako chęć osiągnięcia przez kobiety pozycji mężczyzn w patriarchalnym społeczeństwie – członek staje się tu symbolem praw i możliwości mężczyzn, które w takich społeczeństwach nie są dostępne dla kobiet. Jak pisze badaczka Kate Millet, kobiety nie zazdroszczą mężczyznom penisa, lecz możliwości, jakie daje posiadanie penisa
.” Link

Gdyby jednak rzeczony mężczyzna dobrze ,,okazywał” swoją męskość to kobieta dobrze okazująca kobiecość czego miałaby mu zazdrościć i w imię czego? Przecież żadnej rozumnej niewieście jej własne obrośnięte piersi nie są do niczego potrzebne, nie są też oczekiwane.
Z kolei prostytutki i kobiety z taką karmą, a zwłaszcza boginie seksu potrafią dymić i palić papierosy jak smoczyce. Nawet jeśli w aspekcie spełnień seksualnych niczego im fizycznie nie brak. Warto wówczas dociekać, czego tak naprawdę brakuje Duszy, lub jakie braki myśli że ma.


Opublikowano: 31/12/2014
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 4 komentarze

 • s_majda pisze:

  Z otrzymanego listu Odnośnie tematu celibatu, prostytutki i kompleksu penisa….Lubię robić na szydełku, drutach i szyć na maszynie. Wiem, że to ma jakiś niejawny jeszcze związek. Całe życie też miałam problem z zębami i dziąsłami.

 • s_majda pisze:

   Terapie antynikotynowe blokują potrzeby seksualne. Taka jest ich podstawowa funkcja i skutki działania. Pośrednio, poprzez brak potrzeb seksualnych powodują zmniejszenie chęci palenia papierosów. Wzrastajace libido natychmiast wywołuje zapotrzebowanie na papierosa w ustach. 

 • s_majda pisze:

  Po miesiącach ciężkiej pracy z seksualnością, na poziomie astralnym może wystąpić u obu płci odreagowanie seksu oralnego. Polegające na tym, że dusza otrzymuje od Boga pytanie, czy dalej jej to odpowiada, co preferowała kiedyś. Otóż ( w astralu) przez kilka dni, mogą w ustach pojawiać się co chwila, inne męskie klejnoty na przemian z papierosami. Przypominam, że papierosy i cygara łączą się z seksualnością właśnie w ustach.

 • s_majda pisze:

  Pojawiła się nietypowa, ale logiczna wiedza, o skutkach uwikłania w palenie cygar, papierosów lub marihuany i innych ziół. Załóżmy, że osoba paląca ma karmicznego dłużnika, z którym ma nierozwiązany temat spalenia w ogniu. Przykładowo:

  – W Indiach pali się zwłoki zmarłych. I ktoś nie dopełnił rytuału.

  – W Indiach palono żyjące wdowy na stosach. I ktoś nie dopełnił rytuału, albo się uchylił.

  -W Obozach Zagłady III Rzeszy palono zwłoki nie tylko żydów. Jednak to żydzi dominowali w eksterminacji.

  -Homoseksualni kapłani wymyślili i promowali spalanie żywych kobiet, pod hasłem ,,wytępienia wiedźm”.

  -Ofiary składane w Izraelu dla miłościwego Boga wyglądały tak, że zabijano Jehowie zwierzęta i spalano części ich ciał. 

  Ostatnio pojawiły się osoby palące papierosy, ale w astralu trzymają one w ustach np. kominy z krematorium. Jak to wytłumaczyć? 

  No cóż… Dusze inkarnują niekoniecznie jakby chcieli sami ludzie.

  Załóżmy, że z jakiejś przyczyny jakaś Dusza ma wcielenie w roślinę zwaną tytoniem. Po żniwach i po przejściu procesu produkcyjnego ów Tytoń w formie gotowego wyrobu trafia na półkę sklepową. A klient mający określone preferencje prosi sprzedawcę podanie mu tytoniowej ulubionej ,,paczki z wiedźmami o smaku mentolowym”. 

  Przestaje dziwić niechęć wielu środowisk a w tym religijnych do zbierania wiedzy o reinkarnacji ludzkich Dusz i o prawach karmy.