Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Żabi król. Intencje haremowe.

Przepracowanie kilku tematów dot. inkarnowania ludzkich Dusz w zwierzęta pozwoliło wydobyć ciekawe z ludzkiego punktu widzenia wzorce żabie, tkwiące w naszych nawykach i obciążeniach duchowych. Jednym z nich jest ,,Żabi skrzek w energetyce kobiet.” Link
Kolejnym a właściwym dla mężczyzn jest ,,żabi król”. Kilka tematycznych intencji może pomóc w uświadomieniu sobie haremowych nawyków. Żabi król w tej opcji, jest jedynym samcem w stawie pełnym żab.

-naszego/cudzego bycia(-nie) wszelkiego rodzaju, znaczenia, wielkości, rangi, rasy, płci m.in. żabimi królami, władcami haremowym, magami erotomanami i ich odpowiednikami i nie tylko nimi oraz naszego doświadczania tego wszelkich skutków.
-naszego/cudzego bycia(-nie) wszelkiego rodzaju, znaczenia, płci,wielkości, rangi, rasy, m.in. żabimi królami, władcami haremowym, magami erotomanami i ich odpowiednikami i nie tylko nimi jacy są są sam na sam z całym [ze][stawem] pełnym napalonych seksualnie żab, samic, kobiet [samców-opcja homo]i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego wszelkich skutków.
-naszego/cudzego noszenia symboliki żabiego króla, władcy haremowego, maga erotomana i nie tylko, oraz naszego z starania się o takie insygnia i zazdroszczenia takich insygniów, ozdób innym władcom haremowym, promowania takich insygniów oraz naszego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego dopuszczania innych samców do naszego [ze][stawu] pełnego napalonych seksualnie żab, samic, kobiet [samców-opcja homo]i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego wszelkich skutków./+wzorzec odwrotny


Opublikowano: 25/02/2015
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 3 komentarze

 • s_majda pisze:

  Znajomej pokazała się informacja, że jakiś jej kolega był nie tylko żabim królem, ale żabim bogiem w jakimś stawie. Pewnie robił cuda rozmaite, jak to zwykle czynią bogowie.

  [09:08:30] Mirka: Dzięki. Też mi radość…Co jak co, ale żabi bóg [ w sensie żabie bóstwo] nie przyszedł mi do głowy.Ale jak już mi przyszedł, to skojarzyło mi się to z żabimi pielgrzymkami w okresie godowym. A już pielgrzymki od razu z religijnymi pielgrzymkami z Mekką, z Częstochową… Zastanawiam się w jakim celu one są czynione?

  [09:10:30] Sławomir Majda: Ok. roku 1000-go ruch pielgrzymkowy rozwijał się w Europie prężnie. Aktywni pielgrzymi mogli kupić sobie metalowe plakietki z rajdu. Archeolodzy często znajdują ich rozmaite wersje.

 • s_majda pisze:

  Jako młody mężczyzna król wziął sobie 3 żony z różnych zakątków imperium, by zacieśnić więzy krwi z zamieszkującymi je plemionami. Potem poślubił również kilka cudzoziemek, by wzmocnić pozycję międzynarodową Tybetu.” Tak opisano królewskie decyzje na str. 55 w książce pt. „Czternastu Dalajlamów” .

 • s_majda pisze:

  Maozedong z higieną miał na bakier, nie czyścił swoich zębów. Płukał je tylko w herbacie. Lecz za to też jednak nie mył się. Powiadał, że kąpie się w ciałach młodych kochanek. Zapewnie nie różnił się od innych absolutnych władców.