Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czakry tylne-oczyszczanie
Na ogół uzdrawiając czakramy, zajmujemy się jedynie przednimi. Czakry nr 1 i 7 są pojedyncze. Mało kto pamięta, że za plecami posiada również komplet, zwykle zapomnianych 5 czakramów głównych.
Dlaczego są lekceważone, zaniedbywane ?
Niekiedy na skrzydłach dusz widuję astralne jaszczury. Dlaczego tam się ukrywają? Ponieważ na plecach ich nie widać. Nie widzi je człowiek a dusza nie pamięta, że się zagnieździły. Tak samo jest czakrami tylnymi. Publikując fotografie, pokazujemy innym jakie mamy energie z przodu. Tylne czakry zaś pozostają w ukryciu.
Tył ciała, i tylne czakry obejmują odchodzenie, uwalnianie, oczyszczanie. Przednie czakry są przyjmującymi boskie energie, a przez czakry tylne energia nas opuszcza.
Mamy również zapominane gruczoły dokrewne, będące bramami w których boska energia przemienia się w związki chemiczne, bezpośrednio wynikające do krwiobiegu.
Czy wiesz czytelniku jaki jest stan twoich 5 czakramów tylnych, twoich 7 gruczołów dokrewnych?
Wszystkie czakramy zarówno przednie i tylne mogą być zabrudzone, zablokowane, ,,chore”, podobnie jak gruczoły dokrewne. W każdej czakrze, nawet serca mogą znajdować się jeszcze rozmaite miecze i ostrze przedmioty, wbite tam kiedyś przy różnych negatywnych okazjach. Jako że broń palna funkcjonuje już kilka stuleci, możemy zobaczyć niekiedy nawet na ciałach fizycznych, znamiona w kształcie otworu po wystrzelonej kuli, zapamiętane przez duszę a odtworzone prze jej kolejną osobowość. To samo widoczne jest na energiach czakramów.
Kiedy blokowanie dotyczy czakr tylnych, szwankuje uwalnianie się od przeszłości.
Przód - czyli branie, a tył oddawanie, wydalanie.
Przód - czyli jemy potrawy, przyjmujemy boskie dary, światło itp.
Tył - czyli oddajemy skutki przemiany materii, wydalamy kał. Jest to również sfera pokazująca blokady na układzie wydalania z organizmu. Obrazują się tu wszystkie wrzody jelita grubego, patologie serca, krążenia krwi, hemoroidy. Zatory w tej sferze pokazują, że jednostka nie potrafi, nie umie, lub nie chce zezwolić na odejście czegoś lub kogoś z przeszłości. Nie potrafi puścić osoby kiedyś kochanej, która zmarła lub ułożyła sobie życie w innym miejscu.
Afirmacje dobrze jest nagrać i powtórzyć kilka razy w trakcie jednego ćwiczenia. Jest to zwyczajny i prosty tekst. Powtórzony przez > 30 min powoduje silne rozkręcenie wszystkich 7 głównych czakr. Powtarzanie tekstu wieczorem, z racji pobudzenia, może wywołać bezsenność.

Światłości jestem wdzięczny, że otworzyłaś trwale moje serce, duszę, umysł oraz osobowość, na pełne wyrażenie boskiej woli, na rozświetlenie zgodne z wolą Boga, mego stwórcy.
Jestem wdzięczny Boże, że otworzyłeś czakrę mojego serca przednią i tylną oraz moją grasicę na pełny, trwały przepływ boskiej światłości przeze mnie.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś moją 7-ą czakrę, oraz moją szyszynkę uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś moją 6-ą czakrę przednią i tylną, a także moją przysadkę mózgową uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś 5-ą czakrę przednią i tylną, a także moją moją tarczycę uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś 4-ą czakrę przednią i tylną, a także moją grasicę uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś moją 3-ą czakrę przednią i tylną, a także moje nadnercza uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś moją 2-ą czakrę przednią i tylną, a także mój gruczoł Leydiga uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe otworzyłeś moją 1-ą czakrę, a także moje gonady uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Dodano : 20-11-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 517 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • ALA KUROWSKA 08-12-2011 20:48:04
    Udała Ci się ta modlitwa. Spadła mi w chwilii, kiedy jej bardzo, bardzo potrzebowałam. I dostałam to co chciałam- niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Jakby ktoś niewidzialny otulił mnie miękką puchową kołderką w której mogłam zapomnieć i zasnąć.