Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czarna tantra- skąd się wzięła?Czarna tantra to szczególna forma orgiastycznych praktyk seksualnych z użyciem narkotyków i alkoholu, przy zanegowaniu wartości ogólnoludzkich. Miała służyć zerwaniu więzów ze światem i uwolnieniu się od reinkarnacji przez oszukanie "władców karmy". Towarzyszyły jej mechanizmy manipulowania energią seksualną partnerów i energią grupy. Bardzo zaniżała samoocenę i powodowała konflikty z otoczeniem. Podobnie jak satanizm, wyrosła ze ślepego buntu przeciw wynaturzeniom oficjalnej doktryny i podobnie była realizowana. Czarno-tantrycy twierdzili, że nie ma oświecenia, jest tylko wyzwolenie. A wyzwolenie to zerwanie wszelkich więzi z ludźmi, ze światem. Obiecywano osiągnięcie wyzwolenia poprzez urzeczywistnienie szaleństwa. Bezskutecznie !
Pięć zasad czarno-tantryków to: ćpaj, kradnij, kłam, zabijaj i uprawiaj seks ze wszystkim co chodzi.
zrzucić narkotyczne i telepatyczne blokady świadomości i zobaczyć, co się za nimi kryje.
przypomnisz sobie tamtą atmosferę astralną {specyficzne środowisko energetyczne z dominacją pożądania, podniecenia i nieprzytomności}. Przypomnisz sobie, jak do rangi cnoty podniosłeś perwersję seksualną, zbrodnię, narkomanię, opilstwo i jaką cenę za to płacisz. Uświadomisz sobie na jakich niskich wibracjach to bazuje... i uwolnisz się od tego wszystkiego.
przypomnisz sobie tę specyficzną, niską wibrację właściwą dla grupy (sekty) do której należałeś... i uwolnisz się od zachłanności i pożądania tej wibracji i od tej grupy (sekty).
przypomnisz sobie, co ci obiecywano (wyzwolenie od reinkarnacji poprzez zerwanie więzów ze światem i urzeczywistnienie szaleństwa)... i uwolnisz się od tego.
odreagować pożądanie, zachłanność na orgie i szaleństwo.
odreagować lęki przed popadnięciem w szaleństwo.
odreagować zachłanność na ćpanie i poczucie przećpania.
odreagować narkotyczne zmiany świadomości {pozostające w stanie uśpienia wzorce zatrucia narkotykami wywołują czasami pożądanie i szaleństwo}.
odreagować mechanizmy manipulowania energią seksualną (swoją, partnerów i grupy).
odreagować inicjacje seksualno-narkotyczne w te mechanizmy.
uświadomisz sobie zachłanność (także wkodowaną) na nieprzytomny seks i na nieprzytomnych partnerów,
uświadomisz sobie transy, wszystkie intencje i mechanizmy wpadania w nieprzytomność w seksie oraz w obecności nieprzytomnych osób (byłych partnerów seksualnych)... i uwolnisz się od tego na trzeźwo i przytomnie.
odreagować inicjacje z nimi.
uświadomisz sobie, jak te praktyki i wzorce energetyczne poblokowały twoje czakry i kanały energetyczne.
uświadomisz sobie wszystkie blokady na cz. seksu i cz. serca oraz pomiędzy tymi czakrami. Uświadomisz sobie zablokowanie się na odczuwanie miłości w seksie... i uwolnisz się od tych blokad.
uświadomisz sobie blokady na odczuwanie czystej przyjemności i błogości w seksie... i uwolnisz się od tych blokad.
odreagować medytacje na mandalę - odwrócony pentagram.
wpatrywano się w pięć symboli - zasad czarno-tantryków umieszczonych po obwodzie przy krawędziach ramion pentagramu. Medytowano nad robieniem tego, co jest przeciwne do społecznych norm moralnych, aby wszyscy cię znienawidzili, by zerwać wszelkie więzy ze światem. A potem to robiono. Odreagować to wszystko.
wpatrywano się też w środek pentagramu, gdzie siedział guru z partnerką i należało koncentrować się na nim i czerpać jego świadomość. {niektórzy mają tę mandalę na czole}
odreagować presję wywieraną na siebie i przez mistrza, aby udowodnić, że jest się tak szalonym jak on.
przypomnieć sobie, co się robiło, by to udowodnić, i odreagować to.
odreagować inicjacje w nienawiść do ludzi i w prowokacje, aby wszyscy cię znienawidzili.
uświadomić sobie wibracje tej inicjacji i osoby inicjującej {często strzyga}.
odreagować morderstwa rytualne.
zrzucisz narkotyczne i transowe blokady świadomości i przypomnisz sobie na trzeźwo i przytomnie objawienie stanu pozornej wolności. Przypomnisz sobie podświadomą tęsknotę za nim... i uwolnisz się od tego.
odreagować seksualny trans wstydu przed wszystkimi z wyjątkiem jednej osoby; odreagować zakodowany wzorzec idealnego partnera (czasami założone na wszystkich czakramach kody cyfrowe lub mandale astrologiczne); odreagować "znaki własności" i energetyczne "pasy cnoty" oraz przekonanie, że jesteście sobie niezbędni, że wiąże was wspólna moc magiczna lub oświecająca.
uświadomisz sobie na trzeźwo i przytomnie jaką miałeś wtedy samoocenę... i uwolnisz się od tych wzorców samooceny.
odreagować pierwotne przyczyny podjęcia się tych praktyk.
odreagować skutki wykonywania tych praktyk.
odreagować katastrofalne zaniżenie samooceny.

Powyższa definicja pochodzi ze strony p M. Białacha Link

Czarna tantra- skąd się wzięła?
Z zawiści zaistniałej w jakimś w związku seksualnym, małżeńskim. Oczywiście można zawsze wykazać jakie były, lub jakie są astralne podpięcia do czakr, jakie blokady serca. Jednak to co jest oczywiste, rzuca się najbardziej w oczy. Czarna tantra powstała kiedy boleśnie kogoś zraniono, kiedy jakaś osoba ( i jej dusza) cierpiała ponad miarę.
-Wojtku nie chcesz mnie teraz kiedy szczerze daję? Kochasz inną oprócz mnie? To ja ciebie załatwię. Przyjdziesz później do mnie na kolanach. Będziesz pił wodę z mojego nocnika a ja i tak tobie nie przebaczę.
Na początku warto by obejrzeć kobietę, która miała zawiść wobec Wojtka. Mechanizm dotyczy obojga płci i zawsze można wykazać, że inicjowali także mężczyźni. Załóżmy, że Wojtek nie cenił dziewczyny bo miała szkaradną urodę, złe nawyki seksualne. Załóżmy, że jakaś kobieta odrzuciła zalotnika ponieważ był prymitywnym burakiem.
Zranienie u osoby odrzuconej stało się faktem, a w związku z NIEPRZYTOMNYM pojmowaniem rzeczywistości, osoba ukochana stała się wielkim wrogiem i celem przeznaczonym do zniszczenia. Ten z kolei mechanizm, o ile zostanie ujawniony, pokazuje typowe niszczenie swojego bóstwa, żywego boga, za którego jakiś człowiek był uważany. Jak dowodnie wykazał ,,Freazer w książce ,,Złota Gałąź” bóstwo (człowiek żywy ziemski bóg) jest nim wyłącznie dla celów wyższych, czyli dla własnego cierpienia i niekiedy okrutnej, męczeńskiej śmierci. Splendor i sława przemijają szybko a boleści pamiętane są długo. Jak to już zdefiniowano, czarna tantra obejmuje wszystkie możliwe świństwa i zaprzaństwa kalające seksualność. Kiedy ofiara wielkiego bóstwa cierpi seksualnie, to później udzieli swemu bóstwu identycznej bolesnej odpowiedzi, obejmującej sfery intymnego pożycia.

Załóżmy, że Franek i Ania byli kiedyś szczęśliwą parą. Któregoś dnia on zachciał płodozmianu, lub miał harem i bagatelizował uczucia jednej z wielu własnych kobiet np.Ani. Ta zaprzysięgła zemstę, którą po śmierci przejęła i realizowała jej dusza.
Po upływie kilku wcieleń zmieniają się nastawienia oraz płcie obu istot. Teraz Ania dominuje nad Frankiem, szukającym w niej oparcia.
Ania aby upokorzyć dotkliwie, wybiera kilka kobiet na jego małżonki-zgodnie ze sztuką zawiści i z czarną tantrą. Celowo są to osoby odmienne od jego oczekiwań, od jego upodobań. Przecież nie pragnie jemu zapewnić szczęścia ale dopiec, aby w pokorze pełzał przed nią, błagając o miłość, seks i o kolejne upokorzenia. W ten sposób miła niegdyś dziewczyna staje się kobietą modliszką, a miły małżonek stać się może alfonsem sprzedającym za psi grosz, własną żonę na ulicach.

Część z ograniczeń wkodowywano w hipnozach, a część w narkotycznej nieprzytomności. Pewnych ograniczeń, zdrowy i trzeźwy człowiek nie pozwoli sobie wmówić. Franek narzuconych sobie kobiet- żon nie kocha i będzie miał znaczne trudności, aby się do nich dostosować, czy nawet polubić. Przecież są jego przeciwieństwem.
To z czarnej tantry wywodzą się pomysły doboru małżeńskiego, ze swoim przeciwieństwem umysłowym i duchowym. Kiedy to inteligentna kobieta wychodzi za mąż za buraka, a mężczyzna żeni się z tłumokiem. (Autentyczne i zasłyszane pojęcia).
Przykład z mitów greckich: Z pomocą bogów na Olimpie stworzył Zeus najpiękniejszą kobietę, Pandorę, która miała uwieść brata Prometeusza. Plan zakochania się powiódł się doskonale: jeszcze tego samego dnia, którego na Ziemi pojawiła się Pandora, została żoną niezbyt rozumnego Epimeteusza.

Niekiedy źle dobranych małżonków scalają ich dzieci, choć czasami nie. Po pewnym czasie związek rozpada się z uwagi na wzajemną niechęć lub nienawiść. Podłoże rozdzielenia bywa rozmaite, jak np. brak seksualnego spełnienia u kobiety zamężnej od 25 lat z nieudacznikiem, dbającym jedynie o to, aby sobie ulżyć. Link do fragmentów modlitwy poświęconej czarnej tantrze

Jeśli mamy świadomość posiadania czarnotantrycznych ograniczeń warto jest skorzystać z opracowania p Białacha i zdefiniowane obciążenia zamienić na ich przeciwieństwo zgodnie ze sztuka afirmacyjną.

- przypomnisz sobie tę specyficzną, niską wibrację właściwą dla grupy (sekty) do której należałeś... i uwolnisz się od zachłanności i pożądania tej wibracji i od tej grupy (sekty).
-przypomnisz sobie, co ci obiecywano (wyzwolenie od reinkarnacji poprzez zerwanie więzów ze światem i urzeczywistnienie szaleństwa)... i uwolnisz się od tego.
-odreagować pożądanie, zachłanność na orgie i szaleństwo.


Tekst adaptujemy w następujący sposób.
Jestem wdzięczny Światłości za uwolnienie mnie od każdej niskiej wibracji właściwej dla grupy czarnotantrycznej i tantrycznej do której należałem, od pożądania tej wibracji i tej grupy (sekty).
Jestem wdzięczny Światłości za uwolnienie mnie od wszystkiego co mi obiecywano w grupie czarnej tantry, w satanizmie. Jestem wdzięczny Światłości za uwolnienie mnie od urojeń, że możliwe jest wyzwolenie od reinkarnacji poprzez zerwanie więzów ze światem , przez urzeczywistnienie szaleństwa.
Jestem wdzięczny Światłości za uwolnienie mnie od pożądania i zachłanności na orgie i szaleństwo inicjowane w grupie czarnej tantry, w satanizmie.
***
Razem z przebaczeniem pojawi się trochę łez i więcej zrozumienia.
-Na tantrze opierał się wcześniejszy karmiczny związek dwojga bóstw J.F. Kennedy oraz Marlin Monroe. W inkarnacjach z USA oboje zginęli w tym samym czasie, aby gdzieś z dala od błysku fleszy, stworzyć spokojną szczęśliwą rodzinę.
-Na czarnej tantrze opiera się lęk wielu mężczyzn przed kobietami, które stosowały sztukę seksu w jej czarnej odmianie.
-Na czarnej tantrze opierał się karmiczny związek dwojga ziemskich bóstw Kryszny i Radhy. W wisznuizmie (krysznaizmie) uważa się, że Radha i Kryszna są jednością w dwóch formach (Radha jest emanacją Kryszny tożsamą z nim). W krysznaizmie miłość Radhy i Kryszny symbolizuje związek między duszą człowieka i Bogiem. Gdy są one rozdzielone, usychają z tęsknoty za połączeniem się z sobą, tak jak Radha i Kryszna tęsknili za sobą. Dla miliarda Hindusów miłość tych dwojga, ich uniesienia, tęsknoty są doskonałym wzorem do stosowania. Zaciekawiony kupiłem wydany w Polsce poemat pt. ,,Pieśń o Krisznie pasterzu”. Porównuje się go w Indiach do biblijnej „Pieśni nad pieśniami”. Nieprzypadkowo wspominam o tej parze kochanków. On miał w haremie co najmniej 6 żon. Ona wcześniej wzięła sobie za męża pewnego Andżaja. Opisana w poemacie zdrada małżeńska, nie wydaje się być godna do naśladowania. Nie jest ogólnoludzkimi aspektem pozytywnego życia, nawet jeśli szczegółowo omówieni w utworze żywi bogowie, dopieszczali się kiedyś tak często jak króliki. Niewielu jest mężów, jacy w malinowym chruśniaku, zdybawszy swą żonę z listonoszem, ucieszy się, że połowica jest namiętna jak słodka bogini Radika i czyni mężowi dokładnie to samo co tamta.
Niewiele żon jest tak cierpliwych, aby nie zamyślać, co i kiedyś uczyni zdradzającemu ją mężowi. W takich sytuacjach bierze w łeb zachwyt nad 19 sylabowym metrum erotycznej poezji. Tracą siłę niuanse oraz dopieszczone językowe ornamenty a w bólu i emocjach rodzi się pytanie o miłość serdeczną- gdzie ona jest na Boga?

Pokrewny temat ,,Miecze astralne wbite w energie. Rysunek." Link


Dodano : 26-12-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 737 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.