Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rogi zdradzonego męża (jelenia) widoczne na głowie.
Obok rogów bydlęcych, lucyferańskich widuje się niekiedy rogi jelenia na głowie mężczyzny zdradzanego przez własną żonę, lub żony. Rogi są brązowe i sięgają tak wysoko jak wiele było zdrad.
Nosi je dusza więc zdrad mogło być więcej niż z 1 ziemskiej inkarnacji. Ale kobieta która zdradza męża, posiada podobne, z tym że zamaskowane na czas obecnej kobiecej inkarnacji. Ich stan i rozmiary pokażą się w pełni dopiero po zmianie płci w kolejnym wcieleniu.
Mężczyźni homoseksualni bywają zdradzani również przez swoich kochanków a ich jelenie rogi są wówczas koloru czarnego.
Obie pary rogów jednostka nosi równocześnie przy biseksualnych zainteresowaniach.
Dodano : 09-07-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 720 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-07-2012 22:32:24
  Rogi łosiowe są nietypowe bo mają podłoże religijne. Pochodzą od czcicieli - bałwochwalców obojga płci, jacy żyjąc w celibacie, bądź niedopuszczeni do swojego ,,boskiego"amanta, samozadawalają się seksualnie na jego cześć. Przykładów jest mnóstwo, a same rogi łosiowe rozrastają się wraz z rosnącą grupą specyficznych wiernych. Niezależnie od sekty: począwszy od samotnych w życiu wiedźm, do różnego rodzaju samotnych kapłanów, hołdujących tak swemu męskiemu lub żeńskiemu bóstwu.
 • s_majda 30-03-2013 18:49:32
  czy to możliwe ze moja dusza wygląda tak:

  17:34:43

  Przesyłany plik:http://www.gg.pl/dysk/JfBDzqXjImWVJPBDzqXjbCE/Schowek-3.png

  17:38:10

  wczoraj podczas modlitwy poprosiłam żeby sie pokazała, to aż sie wystraszam, poczułam zimno i pokazał mi się chłop z podobną głową. odechciało mi sie jej widzieć

  Sławek

  17:59:34

  ok może tak byc, tych rogów każdy ma pakiet

  te z fot sa bydlęce- z charakteru postaci. Człowiek bydlę.....

  przepraszaj bliźnich z własną duszą i istotą to rogi wam znikną- ale się oryczysz.

  Elwira

  18:01:02 jak sie boje własnej duszy

  Sławek

  18:09:13

  to posadź ją na fioletu i zrób pokłon uzdrawiający przebaczając jej -oddaj te rogi Stwórcy od niej i siebie. Wiesz kiepsko się ściąga mężczyzn z takim gadżetem na głowie

  Elwira

  18:09:42

  dlaczego?  Sławek 18:10:14

  Ponieważ panowie oczekują od kobiety serca, miłości, opieki dla ew dzieci a nie hardej rogatej duszy. Na co komu w łóżku rogata niewiasta.

  Elwira

  18:10:18

  ja sie jej wystraszyłam jak to zobaczyłam  Sławek

  18:10:39

  no tak. dlatego nie masz mężczyzny bo dusza sama od nich ucieka

  Elwira

  18:11:48

  jak pomyśle o niej to ona się cieszy ze mi sie nie układa w sferze uczuciowej...przykro mi  Sławek 18:15:41

  A wcale tak nie jest. Twoja dusza chce dobrze, ale ona i jej wcześniejsze osobowości wytworzyły sobie rogi wszelkich rodzajów własnymi działaniami i teraz tylko ty, albo kolejna kobieta- jej inkarnacja może powiedzieć- Przebaczam tobie duszo, przebaczam sobie i całej nasze istocie wszystkie rodzaje rogów, i obciążeń z nimi związanych. Dostałaś  bardzo dobrą odpowiedź od Boga na własne modlitwy.

  Nie możesz teraz uciec przed skutkami własnej prośby jaką uważam za pozytywną łącznie widzeniem rogów.

  Jak to przejdziesz to może ci być pokazane jaką działalnością to dusza sobie samej zrobiła. I też teraz, w tej samej modlitwie Możesz stanąć-pokłonić się, przed ofiarami również mówiąc -przepraszam was bracia i siostry za nasze rogi, za błędy , za zadane wam cierpienia. Dostaniesz potem kolejne informacje.

  Poproś też z duszą o coś lepszego, czystego. Lepszego od rogów. Bywało że rogi znikały natychmiast a zamienniki budziły radość duszy i osobowości....

  mialam przygode, jak w placzu jechalam od rodzicow latem i kierowalam wzork ku gorze z zapytaniem: Boze czy zostane sama i nie uloze sobie zycia, w tym samym momencie cała oryczana, na drodze dwupasmowej podjechał pan i zadał pytanie czy sie z nim umówie

  odpowiedziałam : nie :)

  Sławek

  20:27:21

  hehe czyli rogi pokazujecie też Bogu