Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Asceza, celibat. Odkodowanie wzorca zniewoleń.

Fragmenty obszernego tekstu.
Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy pochodzących ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy blokujących mój mózg, móżdżek, moje serce, mój układ nerwowy.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy blokujących moje 12 ciał aurycznych, 21 czakramów głównych, punkty akupunkturowe, meridiany.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy pochodzących ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy blokujących moją istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy blokujących moje serce i jego energetykę, moją grasicę oraz czakrę serduszka. Chętnie z moją duszą przyjmujemy, doświadczamy i przejawiamy w czasie i przestrzeni, oraz poza czasem i przestrzenią wolność od wszystkich narzuconych i wkodowanych nam wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy.
Możemy z duszą oświecić się równocześnie z łatwością przyjmując, doświadczając, wyrażając i przejawiając wolność od wszystkich narzuconych i wkodowanych nam kiedyś wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy. Zaakceptowałem wolność od wszystkich narzuconych i wkodowanych nam kiedyś wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy.
Wiem to i rozumiem to, że trwale wnoszę boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każdy kolejny rok przeżyty przeze mnie tu na ziemi w zdrowiu i szczęśliwości jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenny i wartościowy, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy.
Wiem to i rozumiem to, że bezustannie wnoszę boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każde kolejne dziesięciolecie przeżyte przeze mnie tu na ziemi w zdrowiu z radością jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenne i wartościowe, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, wibracji, kodowań celibatu oraz ascezy.


Dodano : 26-08-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 722 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.