Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
"Ojciec Ludzkości" - wzorzec duchowych obciążeń.
Wyczytałem Link, że potomkowie 11 mężczyzn- Azjatów to dziś grupa 800 mln. osób, czyli prawie 9% ludzkości. Ktoś w komentarzu do art. napisał że ,,teraz wiadomo, czemu oni wszyscy są tacy nie do odróżnienia”.
Przyjmuje się, że każdy z owych 11 tzw. ,,Ojców Ludzkości" ma dziś na Ziemi od 5 do 30 mln. potomków. Zauważmy przy okazji, że tyle dzieci mają królowe i królowie termitów oraz mrówek.

Przeglądając inne populacje, możemy doszukać się kolejnych Ojców Ludzkości. Jednym z nich był człowiek o przydomku Izrael, czyli ,,Walczący z Bogiem”. Z jego genów, przynajmniej w teorii, wywodzi się 12 Plemion tj. cały żydowski naród o liczebności ok. 30-40 mln. osób. Pan o przydomku Izrael spłodził niewielu potomków, ale przez tysiąclecia namnożyli się do stanu obecnego. Dziś rasowi żydzi to są rdzenni czarnowłosi Semici, ale też blondyni Rosjanie, murzyni z Afryki, a nawet trafiają się żydowscy Indianie z Ameryki.
Poza Ojcem narodu Izraela, pozostali Ojcowie Ludzkości w znakomitej większości posiadali haremy, liczne żony i nałożnice.
Kolejny jurny pan był władcą Maroka. Spłodził tam ponad 1000 dzieci.
Po głębszym zastanowieniu można dojść do wniosku, że do licznego stanu potomstwa potrzeba albo 1 żony i upływu stuleci, albo ogromnej ilości kobiet, dostępnych w krótkim czasie danemu mężczyźnie.

Dziś niezbyt liczne haremy uniemożliwiają posiadania licznego potomstwa. Choć bywają wyjątki w osobach spełniających się medialnie tj. aktorach, muzykach, kapłanach, sportowcach itp. Przykładowo prezydent USA Kennedy, musiał co dziennie mieć pod ręką kilka dyspozycyjnych pań.
Aktor Warren Beatty chwali się 13 000 kobiet z którymi miał seks. Czy stali się przez to Ojcami Ludzkości i ile obaj zapłodnili kobiet, tego już nie wiemy. Przy takiej rotacji chyba nie można wymagać finezji. Ale jedna z prostytutek twierdzi do dziś, że owe intymne 30 sekund spędzone z prezydentem, było najlepszym okresem jej życia.

Rozejrzyjmy się za przyczynami takich nastawień u mężczyzn oraz u ich Dusz. Podłoże prawdopodobnie tkwi w kilku wzorcach.
1) Doświadczana w poprzedniej inkarnacji asceza/celibat. Brak seksu może mocno uderzać w sposób myślenia jednostki[czytaj- odbiera rozum]. Bo skoro komuś coś jest zabronione np. poprzez religijne zakazy a wszyscy inni mają tego w bród, to powstaje poczucie niespełnienia. A ono zawsze staje się motorem napędzającym w późniejszym okresie, sytuacje o wzorcu odwrotnym. W tym przypadku Dusza byłego ascety, z uwagi na pamiętane udręczenia celibatu, wybiera rolę męskiego erotomana, satyra. Pytanie jest takie, czy kobiety [i ich Dusze] doświadczają seksu z danym Ojcem Ludzkości dobrowolnie, czy też pod wpływem presji, hipnoz, transów, narkotyków itp.
2) Powodem powszechniejszym wydaje się być zwierzęce wcielenie i zwierzęca karma Duszy danego Ojca Ludzkości. Zobaczmy to, że królowa pszczół rodzi kilka tysięcy dzieci. Bywa, że ojcem ich wszystkich jest jeden osobnik. [Któż z czytelników jest pewien, że jego dusza nie była takim Trutniem lub Królową Pszczół? Link]
Jeszcze liczniejsze potomstwo mają Królowe i Królowie mrówek oraz termitów, stając się Ojcami i Matkami ,,owadziej Ludzkości”. Owadzie miasta mają często 5-10 mln. osobników urodzonych przez 1 mamusię, zapłodnioną przez 1 tatusia. [Przyjmijmy, że te owady traktują społeczność własnego ula, mrowiska, termitiery podobnie jak ludzie traktują swoje wielkie miasta lub swoje narody.]
Zwierzęca pamięć karmiczna lub jakieś niespełnienia mogą w kolejnej, ale już ludzkiej inkarnacji danej Duszy, przytłumić jej moralność, duchowość, odebrać rozum. Dusza trutnia pamięta, że jej owadzia osobowość zapłodniła samicę, ale już nie uczestniczyła w wychowaniu potomstwa. Trutnie bowiem giną zwykle po zapłodnieniu samicy. Taka Dusza może otrzymać od Boga możliwość inkarnowania jako kolejny Ojciec wielu ludzkich potomków, narodzonych z wielu kobiet. Nieprzemyślane intencje sprawiają jednak to, że przy seksie haremowym, Ojciec Ludzkości w ogóle nie ma wpływu na swoje własne dzieci. Zwykle jest ich zbyt wiele, aby można było im poświęcić odpowiednią ilość czasu na ich edukację i właściwe wychowanie. Oczywistym jest, że wielu dzieci w ogóle się nie pamięta, podobnie jak ich matek. Pociąga to za sobą kolejne niespełnienia i problemy związane z wychowywaniem dzieci.

Wato jest przepracować kilka intencji dot. tematyki licznego potomstwa, i odpowiednio bezpłodności. U mężczyzn może wiązać się ona z kastracją dobrowolną lub wymuszoną, albo z poczuciem wystrzelania całego magazynka, na szeroko rozumiane ,,potrzeby Ludzkości".
Wzorcem pokrewnym masowo występującym u ludzkich Dusz, jest opisany tu ,,Żabi król". Link

Warto jest rozważyć i tę kwestię, że przy obfitym płodozmianie, ilość partnerek nie przeradza się w ich jakość. Wiele z tych kobiet Link ma wówczas wzorce nierządnic najwyższej rangi, rozmaitego koloru skóry, rasy a bywa że i rozmaitej płci. Patrząc na kolejne powiązane ze sobą wzorce, możemy dociekać ilu z Ojców Ludzkości w kobiecych inkarnacji Duszy, przyjęło jako prostytutki np. 4-6 tys. klientów. Kładąc wówczas nacisk nie na własną płodność, lecz na inne aspekty relacji z bliźnimi.
Dodano : 11-04-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 743 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 22-05-2018 07:05:27

    W Mahabharacie jest wiele informacji o Dziadku Wszechświata ``Jednakże, gdy nadszedł na to właściwy Czas, w tym pozbawionym wszystkiego wszechświecie narodził się dziadek wszechświata Brahma, który stworzył wiatr...``Link