Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Mleko Boskiej Matki a choroba raka piersi. Wzorce obciążeń duchowych.
Wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło ,,Mleko boskiej Matki” Link znajdziemy ok. 2mln. stron WWW z odnośnikami i tematycznymi informacjami. W tej publikacji nie chodzi mi o ,,Liebfraumilch” półsłodkie białe niemieckie wina, ale o wzorce obciążeń dotykających kobiety, których Dusze przyjęły kiedyś kodowania w Boskie Matki, i misyjnie promując tę praktykę, doświadczają dzisiaj tego negatywne skutki w formie chorób piersi.
Szerzej wzorce i kodowania Boskich Matek omawiam w kilku art.
1],,Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić”Link
2],,Bogini Matka w starożytności” Link
Przypomnieć warto, że w Nepalu Boskich Matek jest tak wiele, że ustanowiono ich gradację i żyją tam min.:
-Krajowa Boska Matka
-Wojewódzkie Boskie Matki
-Powiatowe Boskie Matki
-Miejsko-gminne Boskie Matki. W innych krajach występują oficjalnie w mniejszych ilościach. W np. Czechach są 2, w RFN 1 osoba.
Po śmierci Boskich Matek ich dusze inkarnują ponownie w zgodzie z Prawami Boga i własną wolą.
W wielu religiach promuje się kult tych postaci, łamiąc przy okazji drugie przykazanie Dekalogu. Każdy Polak wiele razy słyszał od kapłana-,,idź do Boskiej Matki, ona cię przytuli do swej matczynej piersi.” Dociekliwy czytelnik zapyta teraz, w czym tu tkwią wzorce choroby raka?
Zobaczymy je w bałwochwalstwie oraz w jego skutkach, odłożonych w czasie na wiele lat, a często na wiele inkarnacji nieśmiertelnej Duszy.
Aby lepiej uświadomić sobie przyczynę, należy uważnie przeanalizować nie jedną czy nawet nie dwie Boskie Matki, ale ich większą ilość. Przepracować tematyczne intencje, łącznie z wzorcami pokrewnymi.
Duchowa praca Boskich Matek polega głównie na przytulaniu i na podawaniu m.in. kobiecej piersi tym panom, który szukają takiej właśnie drogi zbawienia. Przez promotorów kapłanów ta pierś nazywana jest piersią Matczyną.
Dociekliwy czytelnik zapyta teraz ponownie o sens tego wzorca. Otóż rzecz cała dzieje się zawsze pomiędzy nieśmiertelnymi Duszami zainteresowanych osób. Jednak skutki dotykają również osobowości takich Dusz.
Trzeba nam również wiedzieć, że rak lewej piersi to często jest skutek aborcji córki. Rak prawej piersi to skutek aborcji syna i niekoniecznie z danego ziemskiego wcielenia kiedy osoba choruje.
Rak piersi jako skutek karmy Boskich Matek pojawia się przez promocję negatywnych wzorców duchowych i zwyczajne duchowe mamienie, duchowe oszukiwanie naiwnych, poszukujących swego zbawienia na skróty.

Komunia z bóstwem jest fizjologiczna i wygląda tak, że Dusza kobiety podaje swoją pierś Duszy męskiej, w celach ,,oświeceniowych”. Jakby nie patrzeć jest to jednak typowy damsko-męski akt seksualny.
Ma tu miejsce również psychomanipulacja tematyką Duchową i terminem ,,Bóg". Wiele Dusz męskich jest zwodzonych i zakłada, że dana Boża Matka to nie jest tylko tytuł odnoszący się do funkcji społeczno-religijnej, ale jest to postać, która urodziła najwyższego jedynego Boga. Są na to setki dowodów z historii religii Wschodu i Zachodu.
Jedną ze znanych św. relikwii były ampułki z mlekiem Boskiej Matki.
A skoro wyobrażenia i dogmaty przyjmuje się jako prawdę, to w powszechnej opinii Boża Rodzicielka wiele może i jej mleko ma moc zbawczą, z uwagi na pokrewieństwo i wpływy na Boga.
No cóż …. zejdźmy na ziemię.
Mężczyzna znajdujący się przy kobiecej piersi, zazwyczaj wie co należy czynić.
Tymczasem to co otrzymuje doustnie, jest jedynie pseudo duchowymi nisko wibracyjnymi energiami. Można powiedzieć, że jest to też użycie boskich mocy do destrukcji i do blokowania innym Duszom prostej drogi do Boga.
Dusze kobiet z wzorcami Boskich Matek mogą mieć w swoich piersiach, pewien zapas ciemnych energii opisanych tutaj.Link
Podają je doustnie swoim wielbicielom i to, oraz zapas zmagazynowany w piersi, rodzić może chorobę raka. Ważną jest też ilość wiernych przyjmujących tę formę komunii z bóstwem. Jeden mąż może w sposób właściwy mieć ogląd tematycznych potrzeb danej kobiety. Ale ,,Matczyne" posługi ,,duchowe" wielu panom na raz, przynoszą jedynie udręczenie w formie odczuwanej przez ziemską osobowości danej ,,Matczynej Duszy". Może to być bezprzyczynowy ból sutka, lub problemy z piersiami. A stąd prowadzi prosta droga do gabinetu onkologa.
Pamiętajmy, że cała seksualność, poczęcie, poród, ciąża nie tylko u ludzi, objęta jest nieustanną Bożą opieką i kontrolą. Manipulacje w tej sferze zawsze niosą za sobą troski, niespełnienia i cierpienie.
Głośne medialnie tzw. ,,profilaktyczne" obcinanie sobie piersi przez niektóre kobiety, mieści się w kanonie pakietu obciążeń. Zawsze przecież można powiedzieć, że się nie podało wielbicielom piersi własnej, ale zastępcze silikony. A jeszcze Bogu i bliźnim wykazać wielkie poświęcenie zawodowe, wynikające np. z ucieczki od chorób, gdzie wszystko co u kobiet jest ważne, oddane zostało dla ,,sprawy". Problem z nieprzytomnym postrzeganiem rzeczywistości u Dusz rozmaitych Boskich Matek polega m.in na tym, że nie wszystko się wówczas ogrania i umyka fakt, że raka i cierpień można doświadczać na wiele sposobów.
Dodano : 01-05-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 2049 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 29-11-2015 12:48:46

  W tegorocznej edycji Polskiego Konkursu Reklamy KTR 2012 agencja Euro RSCG 4D otrzymała brązową statuetkę w kategorii Active Advertising. Nagrodę przyznano za kampanię „Boskie matki” zrealizowaną dla Fundacji Rak’n’Roll.Głównym elementem nagrodzonej kampanii „Boskie matki” było wydanie albumu przedstawiającego sylwetki kobiet, których historie pokazują, że istnieje szansa na urodzenie dziecka nawet, jeśli matka jest objęta leczeniem onkologicznym.Konwencja albumu nawiązuje do ikonografii religijnej. Bohaterki zdjęć zostały przedstawione w zwyczajnych, codziennych sytuacjach. Album „Boskie matki” to jedna z kreatywnych kampanii zrealizowanych przez Euro RSCG 4D dla Fundacji Rak’n’Roll. Agencja przygotowywała również projekty takie jak: „Kalendarz Gwiazd”, akcję „Daj Włos”, czy kampanię 1% pod hasłem „Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi”. http://informacje.havasworldwide.pl/pr/211704/euro-rscg-4d-nagrodzona-za-kampanie-boskie-matki-w-polskim-konkursie-reklamy-ktr-2012

 • Małgorzata Krata 28-07-2016 09:34:09

  W 1995 roku po raz pierwszy zaobserwowano, że figurka Ganeśi za pomocą trąby spija ofiarowane mleko. Zjawisko oficjalnie uznano mianem cudu przez Światową Radę Hinduistyczną i powtórzyło się ono w kilku kolejnych świątyniach.  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cud_mleka 

  Cud wystąpił ponownie na 20/21 sierpnia 2006 i 23 września 2010 r niemal dokładnie taki sam sposób, wszystko chociaż wstępne doniesienia wydają się wskazywać, że wystąpił tylko z figurami Ganesh, Shiva i Durga. Pierwszy opisana occurance był na wieczór 20 w mieście Bareilly w Uttar Pradesh, skąd rozprzestrzenił się błyskawicznie w całych Indiach

 • s_majda 31-10-2016 23:19:48

  Strzykanie mlekiem jest niewątpliwie efektowne wizualnie, ale zazwyczaj mleko w nieco łagodniejszy sposób wypływa z damskiej piersi, zaś żeby go skosztować, trzeba się do tej piersi znacząco zbliżyć, lub wręcz przyssać. Interesujący jest fakt, że tego typu cuda przytrafiały się głównie świętym zakonnikom, a w każdym razie duchownym; motyw pojawia się m.in. w żywotach św. Augustyna, św. Dominika, św. Kajetana, czy też św. Piotra Nolasco. Nie da się uniknąć poczucia, że mamy tu do czynienia z mistyczną wizją, która ma zabarwienie erotyczne; religijne doznanie w jakimś sensie rekompensuje zakonnikom życie w czystości. Link

 • s_majda 05-10-2021 21:34:08

  ``W narracji kościoła rzymskokatolickiego, Bernard z Clairvaux modlił się wraz z młodymi mnichami śpiewając hymn Ave Maris Stella:Monstra te esse matrem (Pokaż, że jesteś matką) sumat per te precem...

  Po tym uporczywym przywoływaniu przez niego matczynej esencji Matki Boskiej, pojawiła ona mu się osobiście, odstawiła na bok Dzieciątko i zajęła się Bernardem: poluzowała swój stan, obnażyła pierś i nakarmiła głodnego Bernarda mlekiem z piersi. Po doznanej ekstazie święty twierdził, że smakowało ono jak miód``> Link