Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta modliszka z przekrzywioną na bok szyją

         Rozpracowaliśmy z Andrzejem Pietrowskim wzorzec, jaki pokazują m.in. Kobiety Modliszki (z karmą owada Modliszki), postrzegany jako przechylenie głowy na bok w trakcie rozmowy, zwłaszcza z mężczyzną.
Dla obserwatora wygląda to, jak przyjazna rozmowa, gdzie kobieta w jakiś sposób wabi mężczyznę, lub tylko urabia swoim urokiem.
Dopiero dobre jasnowidzenie wzorców i blokad pozwala zrozumieć, z czym się ma do czynienia. Na tym poziomie widać atak kobiecej Duszy na mężczyznę. Można pobieżnie ocenić na czym on polega w konkretnym przypadku. Bowiem przy spotkaniu innej pary przebieg wrogich działań może być zupełnie odmienny.
        Mechanizm jest żywcem wzięty z karmy drapieżników, które szkolą się w zapędzaniu ofiar w rozmaite, zastawione przez siebie pułapki lub sieci. Na tym poziomie fizycznie spotyka się człowiek z człowiekiem, kobieta z mężczyzną. Na poziomie astralnym spotykają już nieśmiertelne Dusze z karmą rozmaitych drapieżników, a w tym owadów, ryb, drapieżców grupowych jak wilki i hieny, oraz drapieżniki indywidualne jak pająki lub omawiane tu modliszki.
Załóżmy, że para spotyka się gdzieś i siada przy stoliku. W trakcie rozmowy ona przechyla głowę na bok. Za chwilę może przechylić szyję na drugą stronę.
Mężczyzna bierze to za oczywiste techniki promocji kobiecego wdzięku, zwłaszcza gdy niewiasta ma uśmiech na obliczu. Nic jednak bardziej błędnego.
Zastanówmy się czy jakaś urzędniczka rozmawia z mężczyznami w ten sposób? Raczej nie. To dzieje się w rozmowach prywatnych. Jeśli przyuważymy podobne ruchy u nadobnej rozmówczyni to poprośmy później kogoś widzącego energie o ocenę, co ta pani naprawdę uczyniła.
Te kilka przypadków obserwowanych przez nas może, ale nie musi być reprezentatywne dla wszystkich podobnych działań.

       Jak to wyżej już napisałem, Dusze mają za sobą wiele zwierzęcych inkarnacji a w tym m.in. kameleonów, których języki są długie nawet na 70 cm. Na zdjęciu pokazano osobnika zlizującego coś z dziecięcej brody na znaczną odległość. Ten mechanizm da się wykorzystać do ataku na szyję mężczyzny. Kobieca dusza w trakcie rozmowy wyrzuca swój bardzo długi język na szyję (lub w inne miejsce), uśpionego jej urokiem mężczyzny. Kobieta przechyla głowę nie dla roztoczenia uroku, ale po to, aby wybrać najlepsze miejsce, w które może uderzyć bezpiecznie i skutecznie dla siebie. Powstaje tam rana, często z wstrzykniętym jadem, zapobiegającym gojeniu się.
Utrzymujące się otwarcie rany, pozwala Kobiecie Modliszce, a raczej jej Duszy pobierać energie od zranionej raz ofiary przez wiele dni a nawet tygodni. Nie jest już do tego celu konieczne ich bezpośrednie ponowne spotkanie.
        To co jest pobierane, zależy od potrzeb strony atakującej. Mogą to być siły witalne. Jednak warto pamiętać, że Kobieta Modliszka zwykle nie posiada męża, który by się nią opiekował. Zatem często sączą one z męskich ofiar energie ich kreatywności, zaradności. Pozwala to Kobiecie Modliszce w łatwy sposób i bez wysiłku, załatwiać sobie rozmaite sprawy nie tylko w Urzędach, ale i w życiu codziennym. Co jest postrzegane jako nieodparty osobisty urok, którego mniej zaradne im bardzo zazdroszczą.
Uważna osoba zastanowi się, jak to jest możliwe, że mężczyzna tego nie widzi i nie czuje? I na to znaleziona została właściwa metoda postępowania. Cóż może interesować mężczyznę w bliskiej rozmowie z kobietą? Często z atrakcyjną kobietą? Zwykle są to piersi. Z tego powodu geje nie są dla Modliszek kandydatami na ofiary. I z tego również powodu kreatorzy mody również są gejami. Nikt bowiem nie wytrzymałby zmasowanego ataku sporej grupy kobiecych Dusz. Warto przy okazji zastanowić się czy potrzeba posiadania własnego haremu z kilkoma Kobietami Modliszkami, jest najlepszym pomysłem na życie.
       Kiedy Kobieta Modliszka przechyla swą głowę, szykując atak, to również odchyla się lekko ku tyłowi, aby na pierwszy optyczny plan wyszły jej piersi. Przystępnie omówiłem nieco pokrewny temat w artykule pt. ``Biusty matek boskich w mediach, w prasie i TV``Link.
Kiedy partner skupia uwagę na tym, co mu podsunięto, Dusza niewiasty może go zmanipulować np. Mlekiem Boskiej Matki, napierśnikiem Matki Boskiej Link i nie tylko. Może ona otworzyć czakrę seksualną lub mamić na inne sposoby. Mężczyzna skuszony Mlekiem zacznie go memlać w ustach. Dusza mężczyzny skupia się na urodzie Kobiety Modliszki, na technice jej wabienia, więc nie dostrzega zakulisowych działań. Co najwyżej po zranieniu może jedynie podrapać się w bolesne miejsce.
Proponuję zapoznać się również z poniższymi tekstami.
-``Kosmiczne Boskie Matki- o czym marzą asceci ?`` Link.
-``Mleko Boskiej Matki a choroba raka piersi. Wzorce obciążeń duchowych `` Link.
Podobne wzorce warto jest przemodlić w obie strony; zarówno jako sprawczynie ale też i ofiary podobnych działań.


Dodano : 05-08-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 832 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 08-03-2019 22:47:46

    Podobne techniki używane są do sprawdzenia portwela, danych karty kredytowej, stanu konta. Pamiętam kilka pań, o których sam wiedziałem, że jako żony będą drogie dla domowego budżetu. O jednej, która kiedyś wpadła mi w oko, za wczasu dowiedziałem się, że ,,nie będzie cię stać na jej utrzymanie".