Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zakochanie - intencje do przemodlenia

Autorka Agnieszka Muller

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 
1. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi, zarówno świadomie jak i nieświadomie, na trzeźwo lub nieprzytomnie a także, szczęśliwie jak i nieszczęśliwie, a w tym na zabój/nie, na chwilę/nie, na stałe/nie, a w tym całkowicie/nie, troszeczkę/nie, niezupełnie/nie, a w tym bycia/nie, zarówno obecnymi jak i nieobecnymi, przytomnymi jak i nieprzytomnymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
2. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie znalezionymi, wybranymi, poznanymi, a w tym strzelonymi, m.in. przez żonatych/nie, kawalerów/nie, wdowców/nie, rozwodników/nie i nie tylko, m.in. przez Amora, Erosa, a w tym strzałą/nie, zarówno zatrutą jak i nie , a także długą jak i krótką, a w tym w serce jak i w inne miejsce, m.in. szybko jak i wolno, a także boleśnie i bezboleśnie, m.in. z krwią/nie, gwałtownie/nie, szokowo/nie, spokojnie/nie, romantycznie/nie i bycia/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
3. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, trafiania/nie, wyszukiwania/nie, przyciągania/nie, podobania się/nie, a w tym zarówno wybierania jak i bycia wybieranymi, m.in. przez uczciwych/nie, krętaczy/nie, oszustów/nie, a w tym matrymonialnych jak i finansowych, a także bogatych jak i biednych, a w tym lojalnych/nie, uczciwych/nie, wyrafinowanych/nie, a w tym zarówno inteligentnych jak i prostaków, czystych jak i brudnych, dżentelmenów/nie, chamów/nie, arogantów/nie i bycia/nie zakochanymi/nie, zapatrzonymi/nie, zaślepionymi/nie, rozmiłowanymi/nie, rozkochanymi/nie, zauroczonymi/nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
4. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie zakochanymi/nie, zapatrzonymi/nie, zaślepionymi/nie, rozmiłowanymi/nie, rozkochanymi/nie, zauroczonymi/nie, zarówno w obcokrajowcach jak i rodzimych, o skórze m.in. białej/nie, żółtej/nie, czarnej/nie i nie tylko, a w tym opalonej jak i bladej, a także zadbanej/nie, porytej/nie, wysuszonej/nie, a w tym chorej jak i zdrowej, m.in. młodej/nie, starej/nie, zwiotczałej/nie, napiętej/nie, zarówno ładnej jak i brzydkiej i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, doświadczania tego wszelkich skutków.
5. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, zakochanymi/nie, zapatrzonymi/nie, zaślepionymi/nie, rozmiłowanymi/nie, rozkochanymi/nie, zauroczonymi/nie, a w tym odczuwania/nie, doświadczania/nie, m.in. ekscytacji/nie, ekstazy/nie, fascynacji/nie, idealizowania/nie, ubóstwienia/nie, uniesienia/nie, a także maniactwa/nie, natręctwa/nie, kuku na muniu/nie, obłędu/nie, szału/nie, urojenia/nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
6. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi, m.in. w ofiarach, a w tym życiowych/nie, finansowych/nie, politycznych/nie, seksualnych/nie, religijnych/nie i nie tylko, a także pomagania/nie, litowania się/nie, uzdrawiania/nie, a także zostawiania/nie, olewania/nie, kandydatów/nie, m.in. na mężów/nie, kochanków/nie, sponsorów/nie, wybawców/nie, zbawców/nie, tatuśków/nie, i nie tylko, a w tym bycia/nie nerwowymi/nie, litościwymi/nie, oschłymi/nie, oziębłymi/nie, dobrotliwymi/nie, wspaniałomyślnymi/nie, i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
7. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie ciachami, towarami, kwiatuszkami, słoneczkami, króliczkami, skarbami, dzióbeczkami, a w tym jedynymi jak i nie jednymi, m.in. jak w haremie/nie, w ulu/nie i nie tylko, a w tym bycia/nie jednymi z wielu, kolejnymi/nie, numerami, trofeami, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tyko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
8. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie flirciarzami/nie, ekstrawertykami/nie, introwertykami/nie, a w tym zalęknionymi/nie, wystraszonymi/nie, bojaźliwymi/nie, a także, otwartymi/nie, chętnymi/nie, m.in. na zmiany, na nowe, na miłość, na bycie razem, a w tym wspólne/nie, życie, m.in. spanie, finanse, mieszkanie, jedzenie, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczanie/nie, tego wszelkich skutków.
9. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie trafioną przez/nie, strzałę zarówno Amora jak i Erosa, a także Kupidyna, i m.in. zjedzenia/nie, witaminy M, jak/nie miłość, a także bycia/nie lubieżnymi, pożądliwymi, zadurzonymi, zabujanymi, namiętnymi, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
10. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, posiadania/nie, m.in. szansy/nie, nadziei/nie, możliwości/nie, a w tym, zarówno szczęścia jak i nieszczęścia, a także/nie, zbiegów okoliczności, zarówno tych dobrych jak i tych złych, a w tym, pomocników/nie, m.in. LDIBT, Boga, bóstw i nie tylko, aby być/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich negatywnych skutków.
11. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie zamężnymi, zarówno szczęśliwie, jak i nie, a także założenia/nie rodziny, najpierw będąc/nie, szczęśliwie/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
12. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie dopingowanymi, wspieranymi, ponaglanymi, a w tym, wyśmiewanymi, szykanowanymi, m.in. przez/nie ludzi, dusze, Boga, a w tym rodzinę, przyjaciół, znajomych w byciu/nie, szczęśliwymi, a w tym zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
13. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, m. in. doświadczania/nie, przyciągania/nie, kreowania/nie, takich /nie sytuacji, gdy jedna/nie strona jest zakochana, zainteresowana, a druga, nie jest/nie i odwrotnie/nie, a także wycofywania się/nie, m.in. ze związku, z małżeństwa, ze wspólnoty, z jednego łóżka, wspólnych finansów, seksu, obietnic, umów, zobowiązań, z mieszkania i nie tylko, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
14. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie zdradzanymi, oszukiwanymi, bałamuconymi, zwodzonymi, a także poważnie traktowanymi, a w tym zdroworozsądkowymi, m.in. w chaosie jak i w spokoju, chodząc/nie na randki, spotkania, a w tym traktując/nie, jak/nie, szukania pracy, a w tym/nie, że randka, weryfikacja i następny, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
15. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, randkowania/nie, flirtowania/nie, a w tym umawiania się/nie, spotykania/nie, spania/nie, bajerowania/nie, planowania/nie, dawania/nie nadziei i jej zabierania, a także spędzania/nie, zarówno mile jak i nie, wolnego/nie czasu, a w tym chodzenia/nie na dancingi, do kina, opery, na spacery, do domu, a także wspólnego/nie, podróżowania, zwiedzania, na koszt, zarówno swój jak i nie, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
16. Naszego i cudzego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, modlenia się/nie, błagania/nie, weryfikowania/nie, płakania/nie, proszenia/nie, m.in. Boga, a w tym ludzi, dusze, a także wszelkie bóstwa/nie, boginie/nie i nie tylko o bycie/nie, m.in. szczęśliwie/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi, a także szczęśliwymi/nie, małżonkami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
17. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, posiadania/nie, zarówno wrodzonego jak i nabytego, m.in. powodzenia, zastoju, wzięcia, brania, a także bycia/nie atrakcyjnymi, przeciętnymi, powabnymi, szkaradnymi, ładnymi, m.in. idealnymi/nie, za niskimi/nie, za wysokimi/nie, a także w sam raz/nie, m.in.za chudymi/nie, za grubymi/nie, a w tym zbyt wesołymi/nie, zbyt smutnymi/nie, a także bycia/nie, blondynami, czarnymi, rudymi, siwymi i nie tylko, a w tym z włosami, krótkimi/nie, długimi/nie, a także ogolonymi/nie, zarówno częściowo jak i całkowicie, będąc/nie zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
18. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, chodzenia/nie do wróżek, astrologów, numerologów, wahadłowców, chirologów, terapeutów, doradców, księży i nie tylko, w poszukiwaniu/nie m.in. podpowiedzi/nie, odpowiedzi/nie, drogowskazów/nie, pewniaków/nie, nadziei/nie, na bycie/nie, m.in. szczęśliwie/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
19. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, czekania/nie, na harmonijne/nie, aspekty, układy, połączenia i nie tylko, Urana/nie, a także Plutona/nie do urodzeniowej Wenus/nie, co przyniesie/nie, da/nie, m.in. związki, zarówno stałe jak i otwarte, a także wolne/nie, legalne/nie, homoseksualne/nie, a także małżeństwa/nie, romanse/nie i nie tylko, a w tym bycia/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
20. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, posiadania/nie, jednego z wariantów/nie partnerskich/nie, małżeńskich/nie, a w tym, gdzie strona/nie materialna partnerów/nie, małżonków/nie, nie jest problemem/nie, a także gdzie/nie, jedna ze stron, ma/nie więcej i tu/nie, zaczynają/nie, się problemy/nie, jest ta relacja/nie z dużym/nie prawdopodobieństwem skazana/nie, na niepowodzenia, a także, gdy oboje/nie, maja niewiele/nie, to dochodzenie/nie do czegoś wspólnie/nie, też jest/nie rozwiązaniem, będąc/nie, zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
21. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie w związkach, zarówno otwartych jak i zamkniętych, a także małżeństwach, zarówno legalnych jak i nie, konkubinatach, romansach, układach, umowach i nie tylko, zarówno tych jawnych jak i ukrytych, a w tym, z rozsądku/nie, wyrachowania/nie, miłości/nie, aranżowanych/nie, zarówno przez Boga, jak i przez swatki, bóstwa, ludzi, dusz i nie tylko, a w tym, z koligacji/nie, układów/nie, znajomości/nie, z polecenia/nie, m.in dobrowolnie jak i pod przymusem, m.in. bycia/nie marzącymi, chcącymi być/nie i też bycia/nie zakochanymi, zapatrzonymi, zaślepionymi, rozmiłowanymi, rozkochanymi, zauroczonymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.


Dodano : 02-12-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 576 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.