Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualiści bajkowi; hobbici, krasnoludy, gnomy i nie tylko

            Światy bajkowe pełne są opowieści o homoseksualizmie, który jest ukrywany, poprzez przydanie bohaterom rozmaitych niezwykłych lub dziwnych cech, wykazujących, że pochodzą `` z innych światów i mają przez to, zupełnie odmienne zachowania``. Postacie bajkowe są pomniejszane fizycznie. Czyni się z nich rozmaite niziołki, żyjące gdzieś na marginesie społeczeństwa, ukrywające siebie i swoje działania przed okiem ludzi. Podobnie jak hobbici w ciemnych norkach, żyją homoseksualiści życiem, o którym nic nie wiadomo. 
      W XX wieku tę odmienność najgłośniej wykazał R. Tolkien w powieściach o Śródziemiu. Nie tylko w jego historiach, samotność jest cechą pojawiającą się bardzo często u podobnych małych, a często też pokracznych osobników. 
Zwróćmy uwagę, że w większości mitów i opowieści ci mali bohaterzy nie mają żon, ani dzieci. Niezwykle żadko może się pojawić już u współczesnych autorów, żona i dzieci krasnoludka, lub gnoma. I znów podobnie jak wiedźmy Link, jak kobiety o urodzie wiedźmy[androgeniczność], żyją w nie rozumianym w przyrodzie celibacie Link, co czynią też w grupach, mających znamiona środowisk homoseksualnych. Cechą wspólną u bajkowych brodaczy jest unikanie kobiet i brak dzieci, kiedy znów wiedźmy skrzętnie unikają mężczyzn oraz rodzenia i posiadania dzieci. Nie napisano jeszcze bajki o wiedźmie, mającej szczęśliwą rodzinę, spełnienie w seksie, i wynikające z tego życiowe zadowolenie. A to często umyka adeptkom rozmaitych kursów, odmieniania sobie losu za pomocą czarów. 

 


Przykładem grup czysto męskich z historii homoseksualizmu są janczarzy, czyli tureckie doborowe oddziały Link. Podobne homoseksualne waleczne hellenistyczne Święte Legiony znane były nie tylko z Teb. Bajkową grupą żyjąca bez seksualnych doświadczeń z kobietami, jest 7 krasnoludków, których nawiedziła Śnieżka, traktowana przez nich jako kucharka i sprzątaczka. 

 

 

 Pamiętajmy, że homoseksualizm grupowy promowano nie tylko w dawnym wojsku. Pod hasłem ``asceza`` krzewił się w kilku religiach, założonych przez  samotnych mężczyzn, dla integrowania ze sobą w środowisku, innych samotnych mężczyzn Link

Krasnoludy w bajkach, podobnie jak geje w świecie materialnym nie rozmnażają się, a mimo to nigdy ich nie brakuje. Nikt nie wie skąd się biorą i jakie są motywy ich wyborów. W kilku bajkach wspomniano, że wykluwają się z jaja.
Terry Prattchet w historiach ze Świata Dysku, dziwił się jak to jest u zakutych w zbroje, brodatych krasnoludów, którzy kochają swoje brodate i wąsate kobiety. Pisał, że ``Krasnoludy jakoś potrafią bezbłędnie rozpoznać w swojej rasie płeć odmienną u drugiego brodatego osobnika``. Podobnie w środowisku gejów, jeden potrafi z daleka rozpoznać, który z nich jest pasywnym [kobietą], a który z nich jest w seksie aktywnym [męskim], pomimo, że obaj noszą brody i wąsy, i prezentują tę samą płeć. Dla osób spoza towarzystwa, pozostają zwykle mężczyznami, nie mającymi nic wspólnego z homoseksualizmem. Niewielu dorosłych, a zapewnie nikt z dzieci nie łączy obu kwestii ze sobą. Zwłaszcza ustawiając w ogródkach pucułowate postacie w kolorowych czapeczkach.

 


Dodano : 29-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 716 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.