Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zdrady małżeńskie i pozamałżeńskie -modlitwa uwalniająca

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych zdrad małżeńskich, pozamałżeńskich, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych zdrad małżeńskich, pozamałżeńskich, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych zdrad małżeńskich, pozamałżeńskich, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, pochodzącymi z tego życia oraz ze wszystkich poprzednich inkarnacji mojej duszy.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych zdrad małżeńskich, pozamałżeńskich, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, pochodzącymi ze skutków mszczenia się na Bogu i na innych istotach.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych zdrad małżeńskich, pozamałżeńskich, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, pochodzącymi ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą.
Fragmenty obszernego tekstu


Dodano : 13-02-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 711 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.