Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ponczo jako wyrównanie energii męskich i żeńskich

Ponczo jest typowym strojem dla amerykańskich Indian. W XIX wieku zostały wypromowane na innych kontynentach, choć nosiły je nieliczne jednostki m.in. G. Garibaldi. Jeśli osoba nosi ponczo przed długi czas, jako strój typowy dla siebie, to owszem, pokazuje karmę wywodzącą się z kultur Indiańskich, ale w ten sposób Dusza wyrównuje sobie energie męskie i żeńskie.
Przykładem może być w/w kondotier noszący ponczo, w celu wydelikacenia cech męskich i w celu wyrażenia również cech kobiecych np. delikatności, serca, miłości. Garibaldi lubił kobiety i to z wzajemnością. Warto tu zauważyć, że delikatni i uczuciowi geje w wielu kulturach, zamiast noszenia ponczo wykazywali się jako waleczne postacie w różnych formacjach wojskowych, takich m.in. jak Święty Legion Tebański lub Janczarzy Link.
Kobieta systematycznie nosząca ponczo, może mieć Duszę z karmą rozmaitych Matek Boskich Link i nie radzić sobie z rozbuchaną seksualnością. Wówczas przyciąga do osobowości kobiecej cechy męskie mające zadanie uzupełnić cechy męskie, aby pewne negatywne dążenia nie były wdrażane do realizacji.


Dodano : 04-11-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 731 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.