Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualny Almanach (LGBT) - jasnowidzenie

Almanach powstał z powodu napływu ogromnej ilości materiałów zarówno w formie tekstowej, jasnowidczych wglądów, oraz rozmów z gejami i środowiskiem LGBT. Nigdy nie przypuszczałem, że posiądę jakikolwiek wycinek podobnych informacji. Osoby nieobyte z rzeczywistością światów astralnych twierdzą, że ludzkie Dusze są czyste, prawe i tylko świetliste. Nic tego nie potwierdza, a kiedy modlimy się o weryfikację, to Bóg pokazuje takie konteksty, o których nie wiele wiadomo ogółowi. 

             Szanowny czytelniku
Dla rozgrzewki możesz zapoznać się wstępnie z artykułem pt.: ``Z miłości do zwierząt`` Link, który skopiowałem z Internetu. Czytałem go na raty przez dwa tygodnie. Choć tekst ma kilka stron, emocje nie pozwalały mi zrobić to o tak, po prostu w ciągu jednego dnia. Podobnie możesz potraktować wiedzę zawartą w niniejszym opracowaniu zwanym Almanachem. Możesz czuć mieszane uczucia. Żadne opisane tu zjawisko nie jest zmyśleniem, urojeniem. Tak w oczach kilku osób jasnowidzących wygląda świat męskiego homoseksualizmu, a ogólnie troski i obciążenia całej grupy LGBT. Pozyskaną wspólnie wiedzę weryfikujemy od wielu lat ze środowiskiem pschologów oraz gejów.

AFRODYZJAK GEJÓW
Afrodyzjakiem w środowisku nie jest piżmo, zapach kwiecia, ale zapach lub smak stolca własnego lub cudzego. Możliwe jest to, że ciągłe zmiany partnerów wiążą się z poszukiwaniem ``właściwego``zapachu cudzych odchodów. Mikroby jelitowe różnią u każdego człowieka. Podobieństwo sięga zaledwie 5 %. Zatem fizyczna atrakcyjność innego geja, może nie współgrać z jego mikrobiotą jelit i zapachem stolca. Czytelniku, zobacz również hasło ``SKARABEUSZ`` w tym almanachu. 

BISEKSUALNOŚĆ

Patrz hasło ŚLIMAK.

CAYCE EDGAR
W swoim widzeniu opowiedział o kilku przypadkach uwikłania w homoseksualizm. Pytającym podał karmiczne przyczyny, wywodzące się z dalekiej przeszłości. Dusza jednej z osób inkarnowała we Francji Ludwika XIV. Był tam wydawcą satyrycznego pisemka, który wiele jadu i czasu poświęcał na obśmianie upudrowanych, wyfiokowanych panów jakich pełno było wówczas na ulicach. Przyszło mu w USA XX wieku spotkać się samemu ze skutkami ośmieszania innych. Jako że -co posiejesz to sam będziesz zbierał.
Cayce jednoznacznie wskazywał na przyczyny duchowe, ale i na bliżej nieokreślone zmiany w obecnym ciele fizycznym. 

CHOROBA OFICERÓW

Tak kiedyś nazywano objawy homoseksualnych zachowań. Faktem bezspornym jest to, że np. Rzymski Legion liczył 5000 żołnierzy, było nie było samych mężczyzn. Sprzyjało to homoseksualizmowi, podobnie jak dzieje się we współczesnych seminariach dla kleryków. Jeśli Dusza miała chęci do bycia żołnierzem w wielu kolejnych wcieleniach, to nieuchronnie awansowała w hierarachiach, stając się gejem oficerem. 

CUCHNĄCE ŁONA NIEKTÓRYCH KOBIET 

Pewien procent dbających o intymną higienę kobiet, wydziela jednak tak intensywnie nieprzyjemnych zapach, że można by go nazwać smrodem lub nawet odorem. Z biegiem czasu, nawykłe już do zapachu kobiety, mogą nawet być nieświadome odrazy, budzonej u swojego mężczyzny. 
Rzecz tkwi nie w męskich gustach i szczególnych upodobaniach zapachowych, ale prawdopodobnie w konkretnej kobiecej duszy. Wiadomo jest powszechnie o idei kwaśności pochwy, o zmiennym cyklu tzw. miesiączkowym i nie te aspekt poruszam w artykule na tej stronie Link

CZEKOLADKI I ODLEWY Z ODBYTNICY

W środowisku nie tylko gejów, ale biseksualistów zetknąć można się z odlewami odbytnicy, wykonanymi z metali szlachetnych złota, platyny itp. Artefakty rozdawane są przy uroczystych okazjach. Z kolei na niektórych przyjęciach, częstuje się gości własnymi, lub cudzymi  odlewami w/w, wykonanymi z czekolady. Temat nadzienia, oraz jego jakość nie zostały przedstawione w dostępnych materiałach Link. Może to stanowić tajemnicę producenta. 

CZERŃ, CZARNE UBRANIA Link

Czerń jest domeną i strojem codziennym wiedźm, czarnych magów, kapłanów, kobiet z karmą tzw. ``WIEDŹMY``. Te ostatnie opisane niżej, z racji samotnego życia mogą mieć przygody z seksem LESBIJKI. Posłuchajmy co mówią te nawet młode kobiety w czerni. Argumentują, że noszą stroje czarne, ponieważ czerń wyszczupla, nie widać zbrukań itp. Znajomy którego kiedyś zapytałem o upodobanie do czerni, powiedział, że już kiedyś błyszczał (medialnie). Ale się wypalił.

 -Czarne ubrania, stroje jednoznacznie odwołują się do karmicznej przeszłości, definiują blokadę. Jeśli masz w szafie własne czarne stroje, ubrania, buty a nosisz je na co dzień, to mocno się spocisz przy pierwszej próbie pozbycia się ich wszystkich. 
-Czerń w energiach u osoby jaka nie pracuje duchowo nad sobą, znamionuje ciężką chorobę. Na ogół fizycznie jest to mocne zaawansowanie patologicznych zmian. Można z tym sobie poradzić, o ile wiemy z czym mamy do czynienia. Jeśli brak wiedzy, pozostaje prośba o rozświetlenie. 
-Czerń może być widoczna na dowolnym organie, dowolnej ludzkiej energii np. na DNA, czakrze, aurze itp.
-Czarne są podpięcia astralne do głowy, lub czakr którymi ti podpięciami ktoś z astralu steruje osobowością, z zewnątrz przesyłając inspiracje. 
-Czarne cętkowane plamy na płaszczach aurycznych są śladami po czarnej magii i karmie maga.
-Czerń w energiach może mieć kształt żywej istoty. 
-W energiach mogą być obecne rozmaite astralne żyjące pasożyty czarnego koloru. 

 DUCHOWE G....
Oraz psychomanipulacje tematyką Duchową i terminem ``Bóg`` . Artykuł z omówieniem zjawiska Link.

Czemu ten zapis pojawił się w Almanachu? Wielu żywych bogów i Guru z Indii, jacy działają tam obecnie, lub działali w XX wieku to samotni mężczyźni, którym wypomniano homoseksualizm lub (i) pedofilię. Podobnie można by spojżeć na samotnych gejów, promujących nawet współcześnie rozmaite nurty religijne, również w Europie.  
Uogólniając ``duchowe g.... ``jest to Duchowe kłamstwo przemieszane częściowo z prawdą. Słowa, zdania, myśli i idee definiowane są tak, że ich słuchacz lub czytelnik dostaje zamącenia myśli i po pewnym czasie przyswajania {.......} nie potrafi rozróżnić co prawdą jest a co fałszem i przyjmuje wszystko jako szczerą prawdę. Termin jednak nie jest i nie może być definiowany tylko jako samo kłamstwo Duchowe, ma bowiem jeszcze kontekst pejoratywny.
Proporcja kłamstwa i zmieszanej z nią prawdy nie ma znaczenia. Bowiem liczy się skutek końcowy- czyli świadome wprowadzenie bliźnich w błąd, w kwestiach Duchowych oraz tematyce samego Boga. Nasuwa się tu podobieństwo doszukiwania się proporcji ciąży w jakiej kobieta się znajduje. Prawda obiektywna przedstawia jednak nie proporcje, ale wiedzę że albo kobieta jest w ciąży, albo nie jest. Nie może być w ciąży tylko częściowo, w jakimś nawet dużym procencie. Podobnie wiedza i informacje promowane przed kogokolwiek jako Prawda Duchowa jest tą prawdą lub nie jest. 

DREWNIANA POCHWA U KOBIET (art. Link)

Wzorzec drewnianej pochwy może być przyczyną homoseksualizmu u części męskiej populacji. Kiedy to Dusza kobiety udręczona brakami spełnień [orgazmów] w seksie z mężczyznami, wybiera bycie gejem, bo wówczas te orgazmy swobodnie doświadcza. To, że istota wikła się niewspółmiernie do potencjalnych seksualnych orgazmowych zysków, początkowo nie stanowi dla wielu kłopotu. Niektórzy wynajdują jeszcze ,,bonusy" w postaci np. braku ciąży, braku marudzącej jędzy w domu, intelektualne rozmowy na wysokim poziomie z sobie podobnymi, itp. 

HEMOROIDÓW USZKODZENIE
W Helladzie radzono, aby nie praktykować seksu jako gej pasywny. Starsi panowie jako obyci już w świecie, wiedzieli bowiem, że hemoroidy leczy się trudno lub wcale. Sugerowano zatem, aby wyrywnej młodzieży i niewolnikom zostawić tę rolę.

HOMOSEKSUALIZM A CHOROBY ODBYTU
Karma ludzkiej Duszy. Artykuł szeroko omawiający zagadnienie w odniesieniu do wcześniejszych inkarnacji Link.

INTENCJE( lgbt) DO PRZEMODLENIA

W sąsiedniej miejscowości dwóch panów wygrało przed laty 6-ę w dużego lotka. Opłacane przez nich imprezy i spotkania integracyjne dla całej wsi trwały pół roku. Skończyło się to śmiercią jednego z beneficjentów, a drugiemu z jego 3,5 mln pozostało niewiele poza marskością wątroby.
Z takimi intencjami szli ku bogactwu. Chcieli się tylko napić do syta w towarzystwie najbliższych. Podobnie jak wygrani panowie, tak samo każdy z nas ma własne odmienne intencje dotyczące wszystkich przejawień egzystencji. Czyli m.in. finansów, duchowości, seksualności, związków, relacji z Bogiem itp. Jednym z wielu tematów jakie należy przepracować w grupach LGBT są intencje do przejawiania się w seksie tak, a nie inaczej. Poniżej przedstawiam zestaw tematycznych artykułów z intencjami.

-``Homoseksualizm intencje do uzdrowienia`` Link.

-``Koprofilia czyli karma gejów. Intencje do przemodlenia`` Link.

-``Dziesięć najważniejszych błędów duszy dotyczących naszej seksualności, homoseksualizmu. Afirmacje uwalniające`` Link.

JAK POZBYWANO SIĘ EROTOMANÓW (art. Link)

Pierwszym mechanizmem omówionym w innym art. jest pozbycie się synka jaki dobrał się do kobiet z tatusiowego haremu, do jego żon. Link
Uczynienie GEJEM takiego szkodnika, przekierowuje w przyszłości uwagę synka a głównie JEGO NIEŚMIERTELNEJ Duszy w sfery odległe od seksualności taty od jego żon i nie tylko ich. Można łatwo to rozpoznać, kiedy wielu gejów na pytanie o żonę odpowiada ,,na szczęście nie posiadam.”
Szczęście owo wynika z ucierpienia w jakiejś relacji np. z haremową kobietą tatusia o silnych u niej wzorcach modliszki, wiedźmy itp. Niekiedy Dusza tatusia [bo nie sam tatuś] zawiązuje umowy z tymi kobietami co wykańczają synka, właśnie w celu dania nauczki ,,szkodnikowi”. Prowadzą przeciwko niemu grupowe destrukcyjne działania. 

KARANIE SIĘ W STYLU GEJÓW PASYWNYCH
Osoba lub dusza która popełni błąd, ma wpadkę, nie uda się jej jakieś zamierzenie na poziomie Dusz, sama wymierza sobie karę. Obyczaj ma nieznane nam jeszcze przyczyny. Możliwe, że wynika z umów, lub układów, lub z zawartych zakładów. Dusza której coś się nie powiodło, ściąga gatki, klęka na kolanach, pochylając się jak geje pasywni. Dziwi mnie to, że od razu pojawia się ktoś chętny do wykazania się aktywnością. Na poziomie fizycznym podobne obyczaje, mogą objawiać się bezprzyczynowym świądem odbytnicy lub urazem hemoroidów.

KAWA LUWAK
Zwana też opi luwak, – gatunek kawy pochodzący z południowo-wschodniej Azji, wytwarzany z ziaren kawy, które wydobywane są z odchodów zwierzęcia z rodziny łaszowatych, łaskuna muzanga (Paradoxurus hermaphroditus), nazywanego popularnie cywetą, a lokalnie luwak. Dla jawnych lub ukrytych koprofilów ta kawa z posmakiem stolca może mieć dodatkowe walory. Można powiedzieć, że są to delicje dla much.

KOBIECA DUSZA GEJA
Dusza geja jest zazwyczaj kobietą. Wygląda jak kobieta, ubrana jest jak kobieta, zachowuje się jak kobieta, co przejawia się również w pociągu do seksu z mężczyzną.

KOPROFILIA 

Intencje do przemodlenia dotyczące koprofilii zawarte są w tematycznym artykule Link. Geje niekiedy pytają się o to, co może być nie w porządku z tą formą homoseksualizmu, czego oni sami nie dostrzegają? Jedną z oczywistych  odpowiedzi wydaje się być właśnie koprofila. Biseksulaliści oraz geje, podobnie jak muchy i skarabeusze traktują zapach i smak odchodów jako AFRODYZJAK. Dla wielu z nich seks zawsze będzie kojażył się ze stolcem własnym lub cudzym. Link

 LESBIJKI

Dusza lesbijki jest zazwyczaj mężczyzną. Wygląda jak mężczyzna, a nader często ma nawet doczepionego sztucznego penisa. Dusza taka ubrana jest jak mężczyzna, zachowuje się jak mężczyzna, co przejawia się również w pociągu do seksu z kobietami. Możliwy jest wariant i taki, że Dusza która dokonała wiele złego jako żołnierz, lub jako cywilnych psychopata, to w kolejnym ziemskich wcieleniu próbuje nadrobić delikatnością w relacjach intymnych, z sobie podobnymi w cechach karmicznych i w uwikłaniach. Wygląda to na sprawdzanie potencjału ``bezpiecznego`` życia w taki sposób, jak inni ludzie. Więcej na temat samotności kobiet opowiadamy na tym filmie.

LEWATYWA 
 
To pojęcie doskonale jest znane w środowisku LGBT. Przez analogię możemy prosić o Boską lewatywę dla duszy Link . Temat może wydawać się groteskowy, jednak przepracowanie go, przynosi wiele pozytywnych zmian. 
Bywa tak, że Dusza lub człowiek ma nader zatwardziałe poglądy, które usilnie realizuje. Patrząc z zewnątrz, widzimy, że część z zamierzeń jest nierealna, że ktoś ma nieprzytomne pomysły, i często poprzez umowy musi je realizować dla szkody własnej, lub cudzej. Uwolnienie od części zalegającej ``gdzieś``przeszłości, pozwoli łatwiej pracować z innymi blokadami karmicznymi Duszy.W podobny sposób można prosić Boga o irygację narzadów rodnych, o detoksykację, o odwyk narkotyczno-alkoholowy, oraz o inne dowolne uwolnienia.  
 
LINGAMY WOTYWNE Link

Kult lingamów ma swoje dno. Kiedy lingam męskiego bóstwa płodności dotyka mężczyzna, nawet kapłan, to jakby nie patrzeć mamy do czynienia z homoseksualizmem. Kiedy czyni tak dziecko, to mamy aspekty pedofilii. Kiedy obsiądą lingam muchy, ptaki będzie to zoofila. Zachęcam do obejrzenia krótkiego tematycznego filmu przed analizą samych intencji.

Większość osób może kojażyć Lingi wotywne z jakimś konkretnym bóstwem Link. Jednak są i takie świątynie, w których ustawiono kilkadziesiąt kamiennych penisów, wielkich po same niebo. Należą one do rozmaitych Dusz które na Ziemi siebie ogłosiły bóstwami płodności. Takie bóstwa falliczne znamy również z terenów Polski, Skandynawi i nie tylko. Były one powszechne na całym świecie, tak samo jak powszechny jest kult wielu setek rozmaitych boskich matek.Link Podobnie jak powszechny jest kult kobiecej płodności np. Pacha Mama.

 

MATKI BOSKIE

Znakomita większość gejów ma kobiece Dusze. Mało osób ze środowiska LGBT to jasnowidze. Warto by było wiedzieć wszystkim gejom co robią ich nieśmiertelne Dusze. Wiele kobiecych Dusz, a zatem również Dusze gejów pełni rolę tzw. ``Boskich Matek``. Zachęcam do uważnej lektury tematycznego artykułu Link. Pierwszą ideą zupełnie obcą dla mnie Europejczyka była informacja, że w Indiach i w Nepalu jest dziś tak wiele Boskich Matek, że ustanowiono ich gradację i żyją tam min.:
-Krajowa Boska Matka;
-Wojewódzkie Boskie Matki; 
-Powiatowe Boskie Matki; 
-Miejsko-gminne Boskie Matki. 

MASEŁKO
Stolec już wydalony z organizmu, lub pozyskany zeń dowolną techniką m.in. przez ``Per rectum`` Link. Masełkiem określana jest również, sącząca się wydzielina z przetoki odbytu, powstałej na skutek uszkodzenia hemoroidów.

MIÓD SPADZIOWY
Powstaje z odchodów mszyc i czerwców, albowiem owady te po pobraniu soku roślinnego przyswajają białko i inne substancje, natomiast cukry wydalają nie strawione. Ten słodki „kał owadzi” zwabia pszczoły, które dodatkowo go zagęszczają i składają w komórkach jako miód spadziowy.

 MUCHY

Jedne z owadów, które podobnie jak skarabeusze Afrykańskie rozmnażają się przy udziale odchodów większych zwierząt. W 1,0 kilogramie świńskiego obornika rozwija się ok. 20 000 muszych larw. Nieodreagowana karma muchy sprawia, że Dusza w kolejnym ludzkim już wcieleniu, ponownie szuka zapachu cudzych odchodów, jako podstawowego warunku do rozpłodu, a bywa, że i do degustacji.

ODDECH CUCHNĄCY
Tak objawia się karma powstała z inkarnacji w owady gnojne takie jak skarabeusze i muchy. Dusza człowieka, ma nie odreagowane jeszcze relacje i nawyki z czasów przejawiania się jako owady żywiące się cudzymi odchodami. W przewodzie pokarmowym, ale  n a   p o z i m i e   e n e r g e t y c z n y m, nie zaś fizycznym, zalega niestrawiony kał zwierzęcy. Przewód pokarmowy jest energetycznie czarny, brak w nim boskiego złotego światła. Możliwe, że z ust wylatują astralne muchy. Przedawkowanie może mieć rozmaite formy. Owocujące jak w tym przypadku cuchnącym oddechem, nawet w kolejnym wcieleniu Duszy. Możliwe jest jeszcze przedawkowanie zapachów. Opisano medialny przypadek osoby wąchacza, zmarłego nad pełną muszlą klozetową.

OGOLONE NA ŁYSO PROSTYTUKI

Temat wygalania włosów kobietom uprawiającym nierząd, jest szeroko omówiony w tym artykule Link. Ponieważ mężczyźni również prostytuują się jako geje, to warto jest znać i rozumieć pewne konteksty uwikłania.

PODWODNY MĘSKI HOMOSEKSUALIZM

Dusza o skłonnościach męskiego homoseksualisty niekiedy ma już przesyt zapachowych tematycznych doznań. Wybiera wówczas inkarnacje w zwierzęta wodne, lub lądowo-wodne, których proces rozpłodu dokonuje się w wodzie. Jest wiele gatunków zwierząt wodnych, pośród których stwierdzono seks homoseksualny a są to m.in. pingwiny, delfiny, foki i nie tylko. Homoseksualne samce ryb polewają się wzajemnie mleczkiem.  

 PLACKI Z ODCHODÓW
Zjawisko nie występuje w świecie materialnym, a jeśli to u koneserów. Można to obserwować głównie u ludzkich Dusz. Przygotowaniem placków z odchodów zajmują się kobiece Dusze; matek, żon. Lub szykują je również dla siebie same kobiece Dusze z karmą gejów. Przyrządza się je na patelniach jak duże racuchy, tyle że z krowich odchodów. W konsekwencji ma to skutek zdrowotny, bowiem zatyka się tak fizyczny bo ludzki przewód pokarmowy i pojawia niestrawność lub CUCHNĄCY ODDECH. 

PORODY U GEJÓW
Akurat ten aspekt wiedzy trafił do mnie kiedyś przy okazji przeprowadzania komuś terapeutycznej sesji Regresingu Link, pozwalającego na swobodny dostęp do pamięci poprzednich wcieleń Duszy. Mężczyzna przypomniał sobie wcielenie z Indii, gdzie z grupą przyjaciół żyli na obrzeżach wioski. Ustalili tam, że na skutek uprawiania seksu, kobiety rodzą dzieci. Przy okazji pojawia się krew. Z racji braku podstawowej wiedzy, i z chęci posiadania potomstwa panowie uradzili, że oni geje, również mogą urodzić potomstwo, skoro tego pragną. A pierwszym objawem będzie krwawienie odbytnicy. Niestety nikt im nie powiedział, o skutkach USZKODZENIA HEMOROIDÓW.

REGRESING

Przyjmijmy, że nasze ludzkie duszyczki to są ukochane dzieci Boga. Regresing dający nam informacje o przeszłości, jawi się jako wielki dowód boskiej miłości do ludzkiej duszy. Wiedza jaka przez tę terapie przychodzi, to takie niezwykłe utulenie tej duszy, która kiedyś zbłądziła w materialne środowisko i dziś może uświadomić sobie własne uwikłania. Każda istota może rozpoznać swoją drogę upadku a modlitwą uzyskać wiedzę o sposobie w jaki może ponownie wypełnić się światłością.  Zapewne nie każda osoba LGBT od razu przypomni sobie wcielenie własnej Duszy w Świętym Legionie Tebańskim, lub karmę Janczara, ale metodą kolejnych przybliżeń i pracą z afirmacjami może to się dokonać. Wzorce chorób, prostytucji, czy karmy wojownika nie zostaną ukazane i nie znikną same z siebie. Ja prosiłem o informacje i możliwość ich pozyskania przez 6 długich lat ze wszystkimi błędami w technice. Nie potrafiłem modlić się konstruktywnie, nie wiedziałem o co też mogę Boga prosić. Zachęcam do własnej pracy polegajacej na odkrywaniu przeszłych wcieleń Duszy Link.

RELIGIE SKUPIAJĄCE GEJÓW

W XXI wieku działają dwie główne religie skupiające gejów, którzy w zamian zajmują się promocją dogmatów i wytycznych. To są te religie (oraz mniejsze sekty), gdzie celibat jest obowiązkiem kapłana. Przykładowo Buddyzm uznaje, że homoseksualizm jest prostym rozwiązaniem nadmiaru doskwierających żądz, kiedy mnich musi stronić od kobiet. W Chrześcijaństwie skandale homoseksualne i pedofilskie są codziennością, a media całego świata nieustannie informują, że kolejny biskup lub kapłan przegrał zapasy z celibatem. Należy pamiętać, że Budda i Jezus unikali kobiet. W Nowym Testamencie opisano, że Jezus całował się z mężczyznami i podobnie jak Budda żył w środowisku męskim, unikając bliskich relacji z kobietami. Niczym gej nakazał m.in. św. Piotrowi zostawić żonę i rodzinę i udać się za nim. Budda, jak rasowy gej, sam porzucił żonę i małe dziecko, aby sporą część życia spędzić z samotnymi mężczyznami. Wspierany takimi wzorcami myślenia św. Paweł w liście do Kortyntian sugerował, że `` dobrze jest człowiekowi nie łączyć się z kobietą``Link

SAMOTNOŚĆ GEJA (i osób LGBT) modlitwa

Akceptuję i rozumiem całkowicie to, że nie muszę być samotnym gejem, homoseksualistą, żyjącym w celibacie, ascezie, egzystującym bez żadnych perspektyw na szczęśliwy, legalny i udany związek, a nawet na małżeństwo. Akceptuję to, że przejawiłem się jako gej, praktykujący homoseksualizm pasywny i aktywny.
Akceptuję całkowicie moje własne życie i działanie bez żadnych uwarunkowań, dotyczących bycia samotnym gejem, homoseksualistą i nie tylko, oraz dotyczące tego skutków.
Przepraszam całkowicie wszystkich tych, których kiedyś wyśmiewałem, dyskryminowałem, krzywdziłem i o których opowiadałem z ironią, że byli samotnymi gejami, homoseksualistami, że mieli orientację seksualną inną, niż ta, która powszechnie została przyjęta, jako norma dla ich płci.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie miałem szacunku dla rozmaitych samotnych gejów, homoseksualistów i nie tylko.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim tym, którzy wyśmiewali się ze mnie samotnego geja, homoseksualisty, którzy dyskryminowali mnie, krzywdzili i opowiadali z ironią, że miałem orientację seksualną i zainteresowania inne, niż te które zostały przyjęte, jako norma dla mojej płci Link.

SKARABEUSZE

Jedne z owadów, które podobnie jak 300 gatunków MUCH rozmnażają się przy udziale odchodów większych zwierząt. Samce tych żuków ubijają duży fragment cudzych odchodów, a samice składają w nich jajo. Nieodreagowana karma owada sprawia, że Dusza w kolejnym ludzkim już wcieleniu ponownie szuka zapachu cudzych odchodów, jako podstawowego warunku do rozpłodu. Oznacza to, nieprzytomne życie, nieprzytomne decyzje wielu osób, których motywacja do działań pochodzi z poziomu poprzednich wcieleń Duszy lub z samej Duszy, kontynuującej obyczaje owadów. Dusza taka nie dostrzega, że ma inną osobowość i seksualne zachowania niż owad.

SPEŁNIENIA MEDIALNE

Mało kto z osób publikujących swój seks w mediach lub na ilustracjach prasowych zdaje sobie sprawę, że osoba jasnowidząca ale również same Dusze widzą również całe tło energetyczne. Do razu można rozpoznać gdzie leży grupa poważnych błędów popełnionych w poprzednich wcieleniach danej Duszy. Tak przy okazji Link w artykule pt,: ``Rogate dusze. Wzorce astralnych rogów na głowach`` omawiamy m.in. Rogi łosia. 
Często w prasie można sobie wyczytać ile % mężczyzn-kobiet odbyło by seks z danym bóstwem seksualnym np jakimś aktorem, śpiewakiem, kapłanem (obojga płci). Bywa, że takie postacie przyciągają rozmaitych celibantów -  masturbantów i z tego powodu właśnie widoczne są rogi łosiowe na głowach wielu dusz z grona bóstw tantry seksualnej. Homoseksualne w tej wersji jak zwykle są koloru czarnego. Na takich rogach łosiowych gromadzona jest cudza sperma rozmaitych masturbantów. A dusza z tym rogami i ich zawartością pokazuje się wszędzie. Dla Dusz takie i nie tylko takie widoki to normalność. 

SPODNIE I SUKIENKI Z GOŁYMI POŚLADKAMI
Zarówno Dusze gejów jak i niektórych kobiet z racji praktykowania seksu analnego, pokazują się wszędzie w spodniach lub sukniach z gołymi pośladkami. Bywa, że spotykamy kogoś znajomego, albo zupełnie obcą osobę w sklepiku, a tu jawi się niespodzianka dla oka. A niespodzianki sprawiają m.in. kapłani i zakonnice rozmaitych religii i sekt, ludzie władzy, żonaci mężczyźni i nie tylko. Często nie wiadomo, jak i o czym można z taką osobą porozmawiać, gdzie obrócić wzrok. Jeśli osoba lub tylko jej Dusza uprawiają seks doodbytniczy, to dusza nosi odpowiednio:
-dla mężczyzny, czarne spodnie z wielkim otworem na gołe pośladki
-dla kobiety, wzorzystą spódnice z wielkim otworem na gołe pośladki.

STOŻKI W ODBYTNICY
Wiele osób jasnowidzących sygnalizuje, że Dusze gejów bardzo często mają w odbycie astralne metalowe lub drewniane stożki i oczywiście nie tylko to. Bywa, że stożkami chwalą się również kobiece Dusze Link.

ŚLIMAKI

Ślimaki są biseksualne, a raczej dwupłciowe. O tym kto będzie tatusiem, decydują Dusze dopiero w trakcie uprawiania seksu. Wcielenie Duszy w ślimaka, bezpośrednio przed inkarnacją ludzką, może owocować tymi samymi nawykami czyli bi-seksualnością oraz homoseksualizmem. Z uwagi na to, że osoba geja i jego Dusza dusza, często dopiero w trakcie zespolenia seksualnego mogą ustalać płeć, w jakiej najpełniej chcą się wyrazić. Dusze gejów mogą mieć wygląd ślimaków bez muszelkowych lub muszelkowych.

ŚWIĘTE LEGIONY, JANCZARZY
Życie gejów jest w sposób naturalny w wielu kulturach spychane na margines społeczeństwa. W kilku cywilizacjach uczyniono z nich jednostki specjalne. Żołnierze świętego Legionu Tebańskiego nie cofali się z pola walki. Na miejsce tych co zginęli w młodym wieku, zawsze było wielu chętnych.

USTA GEJÓW

Już w 2001 roku kilku znajomych jasnowidzących dziwiło się, że ktoś miał w ustach pełno astralnych penisów. Temat wyjaśnił się  w sposób oczywisty. Geje uprawiają seks również doustny. Ta forma seksu szkodzi jakoś na zęby. W kolejnych inkarnacjach pojawiają się z tego krzywe zęby- również u kobiet Link. Oczywistym jest, że astralnych penisów pełno jest i w innych otworach ciała. Usta gejów mają energetyczny wygląd kobiecej waginy, również z tego samego powodu. 

WAGONIKI I GĄSIENNICA HOMOSEKSUALNA

Niekiedy, nawet w trakcie publicznych spotkań, dochodzi u większej grupy Dusz osób znajdujących się w jednym miejscu, do seksualnego zespolenia się w długi korowód. Gdzie jeden posówa się za drugim. Dusze te, z wyjątkiem ostatniej, stają się równocześnie gejami pasywnymi i aktywnymi. Co może dziwić, dusze kobiet na tę okazję przejawiają się chętnie jako mężczyźni. Pierwsza osoba prowadząca może być kobietą. Nazwa ``wagoniki`` wynika z możliwości doczepiania się na końcu kolejnych członów. 

WARSZTATY NA TEMAT KARMY HOMOSEKSUALIZMU

WIEDŹMY

Nie istnieje coś takiego jak rasa ludzka lub kobieca o nazwie ``wiedźma``.  Jednak nie trzeba być jasnowidzem, aby dostrzec cechy wiedźmy w urodzie setek a nawet tysięcy kobiet. Możemy je spotkać jako piosenkarki, aktorki, a nawet we własnej rodzinie. Pełno ich jest na ulicach miast i w mediach. Kobiety te mogą mieć bardzo silnie cechy androginiczne, czyli męskie. Począwszy od zachowywania się, a na urodzie lub postawie skończywszy. Powstanie samego wzorca wiedźmy przypisane jest kobiecie o imieniu Andromeda. Omawiam te uwikłania w kilku artykułach pt.:``Wiedźma`` Link . Lekturę można zacząć od artykułu pt.:``Wiedźma i jej kapelusz. Wzorce obciążeń. ``Link.

 Warto zapoznać się z wiedzą na temat tych blokad seksualnych, ponieważ Dusze Gejów  z racji przesytu energiami męskimi, często decydują się na ``równoważenie`` obciążeń poprzez wcielenia się w ciała kobiet z silnymi wzorcami wiedźmy.  Zwrócimy uwagę, że LESBIJKI o bardzo męskim wyglądzie i charakterze, nieuchronnie zmierzają do wyrażenia siebie jako wiedźmy. Ważnym wydaje się tu zrozumienie treści filmu o ślubowaniach Amitaby. Istnieje specjalna Buddyjska technika kodująca Duszom i kobietom androginiczność oraz wzorce wiedźmy.

WŁADCY MUCH
W mitach opisano kilka postaci jako tzw. władcy much. U takich Dusz muchy gromadzą się przy ustach. To widać okiem jasnowidza, ale widać również kolejne uwikłanie a mianowicie, że osobom którym astralny, niestawiony kał ludzki, lub nawet zwierzęcy ( z poprzednich wcieleń Duszy) zalega w przewodzie pokarmowym pojawia się CUCHNĄCY ODDECH, a przy otwieraniu ust, wydostają się z nich astralne muchy. Można domniemać, że muchy zostały ściągnięte, aby ich larwy jak to się dzieje na łąkach, strawiły (astralny ) kał zalegający w jelitach i przewodzie pokarmowym. Nie wszystko co astralne przekłada się jednakowo na matarialne środowisko.

ZOOFILIA
Oczywistym jest, że są również zoofile homoseksualni, heteroseksualni i biseksualni, czyli tacy np. od kokoszek i kogutów równocześnie. Cały pakiet LGBT w wersji zoofilnej. W czasach antyku promowano pogląd, że osłabione moce seksualne homoseksualiści wzmocnią sobie, uprawiając seks ze zwierzętami.

Błędem w terpiach psychologicznych jest rozdzielanie homoseksualizmu od zoofili. Tyle, że współczesna psychologia nie zajmuje się Duszą i jej ziemskimi wcieleniami Link. Łatwo było by można odszukać powiązania pomiędzy  zoofilią a kultami świętych krów -Indie, boskich byków, baranów z Egiptu i nie tylko. Wielu ludzi tam widziało, że jakiś jurny ``bóg baran`` kryje owce. Skoro jakiś żywy ``bóg`` coś z robi, to natychmiast wielu chce go naśladować. Wyrażane są całkiem normalne chęci naśladowania Boga. Tyle, że ziemskiego i nie całkiem przytomnie. 

 


Dodano : 09-12-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 801 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 13-01-2018 10:41:55

  Warto w tym miejscu przytoczyć fragment książki N. Belofsky pt. ``Jak dawniej leczono``. ``Z jakiegoś powodu starożytni Grecy często rozpisywali się na temat hemoroidów, a rozprawa Hipokratesa``O hemoroidach`` zapewne najlepiej ilustruje jego rzeczowe podejście do leczenia, czasem bolesnego:

  CZĘŚĆ 1

  Zalecam siedem albo osiem małych kawałków żelaza naszykować, rozmiaru sążnia. Ułożone na tyle, wypalają hemoroidy, nie pozostawiając żadnych niewypalonych, jako że wypalić należy je wszystkie. Kiedy żegadło jest przykładane do chorego, jego głowę i ręce trzymać należy, aby nie mógł się poruszyć, choć krzyczeć powinien... Nasmarować miodem i przyłożyć; gąbkę przycisnąć na tyle, na ile można.

  CZĘŚĆ 4

  Ułożywszy człowieka na dwóch obłych kamieniach powyżej kolan... usuń je [wypalone hemoroidy] palcem, jakoż nie jest to trudniejsze od ostrzyżenia owcy... A winno się to uczynić bez wiedzy chorego, zajętego rozmową.

  CZĘŚĆ 6

  Hemoroidy odpadną... niczym kawałek spalonej sierści.

   Hemoroidy leczyły nawet z zakochania. Zakochanie uważano za chorobę, odmianę melancholii, czyli depresji. Wielki Galen twierdził, że „otwarcie hemoroidów to najpewniejszy środek zaradczy” przeciw zakochaniu.

 • s_majda 01-02-2018 08:38:18

  Jw. str. 22. napisano o Rzymianach, którzy sporo przejęli od Greków. 

  Włochate nogi i zarośnięte ramiona

  Wskazują na mocnego człeka

  Lecz lekarz się uśmiecha, gdy usuwa

  Narośle z gładkiego odbytu.