Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Męska niezaradność – intencje do przemodlenia

Spisała Małgorzata Krata

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 
1. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, doświadczania/nie, kreowania/nie i nie tylko m.in. męskiej niezaradności oraz doświadczania jej również we własnym życiu, domu, rodzinie, otoczeniu, również zwrotnie, jako skutek własnych pomysłów i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
2. Naszego a przez nas cudzego min. doświadczania/nie, powodowania/nie, kreowania/nie m.in. u własnych mężów, synów, dziadków, u wszelkich mężczyzn ich biernej, zobojętniałej postawy wobec losu, życia, rodziny a także ich niezaradności, gnuśności i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
3. Naszego a przez nas cudzego min. doświadczania/nie, powodowania/nie, kreowania/nie m.in. u własnych mężów, synów, dziadków, u wszelkich mężczyzn że trafiają straszne albo jeszcze gorsze bo jakieś socjopatki, bestie czyli m.in. kobiety, żony, kochanki, samice i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
4. Naszego a przez nas cudzego m.in. doświadczania/nie, kreowania/nie, powodowania/nie, że nasi m.in. mężowie, synowie, ojcowie i inni mężczyźni zachowują się w swoich działaniu tak, iż nie bez powodu przyjmują postawę przepełniona mentalnością ofiary oraz życiową i materialną niezaradnością i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
5. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, doświadczania/nie, przyciągania/nie m.in. mężów, mężczyzn, kochanków, synów i innych mężczyzn niezaradnych życiowo (nawet bez klejnotów) a w tym jacy są .. fajtłapami, safandułami, ofermami, gumbasami, pierdołami, jacy nie potrafią wznieść się ponad przeciętność a nawet ponad życiową bylejakość i własną wykreowaną strefę ich życiowego komfortu i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
6. Naszego a przez nas cudzego tworzenia/nie relacji m.in. małżeńskich, rodzicielskich, seksualnych i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków. z mężczyznami o postawie ofiary życiowej, ciągle narzekających i obwiniających i samych siebie obciążających odpowiedzialnością nawet za cudze grzechy, winy i uchybienia i odpowiednio obrażonych na cały świat i widzących we wszystkich i we mnie krzywdzicieli, cwaniaków i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
7. Naszego a przez nas cudzego tworzenia/nie, doświadczania/nie relacji m.in. małżeńskich, rodzicielskich, rodzinnych z m.in. mężczyznami mającymi bezustanne poczucie winy za wszystko i wszystkich i równocześnie budujących w sobie bezradności, bezsilności i mentalności ofiary, nawet bezradność kastratów i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
8. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie m.in. mężów, ojców, synów i innych bliskich nam mężczyzn jacy słusznie/nie są nazywani m.in. gamoniami, fajtłapami, ciamajdami, niezdarami, gapami, ofermami, safandułami, eunuchami i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
9. Naszego a przez nas cudzego z wszelkich przyczyn wytwarzania/nie męskich m.in. gamoniów, niedorajdy, ciamajdy, fajtłapy, ofiary losu, niezaradnych i nieporadnych życiowo, ślamazary i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
10. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, doświadczania/nie w naszym otoczeniu, rodzinie, małżeństwie m.in. mężczyzn, mężów, synów, ojców i innych przedstawicieli płci męskich, myślących m.in liniowo, pudełkowo jacy nie potrafią podjąć decyzji, wyrazić własnego zdania, wykazać się męstwem, jacy są wystraszeni życia, ludzi i jacy traktują wszystkich jako cwaniaków, katów, ciemiężycieli i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
11. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, doświadczania/nie w naszym otoczeniu, rodzinie, małżeństwie m.in. mężczyzn, mężów, synów, ojców i innych przedstawicieli płci męskich oglądających namiętnie seriale dla kucharek i strażaków takie jak np. ``M-jak Miłość`` i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
12. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, doświadczania/nie w naszym otoczeniu, rodzinie, małżeństwie m.in. mężczyzn, mężów, synów, ojców i innych przedstawicieli płci męskich jacy wszelkie „męskie” decyzje pozostawiają swoim żonom, siostrom, mamusiom, innym kobietom i jacy oglądają się i oczekują aby to kobieta pełniła rolę mężczyzny w domu i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
13. Naszego a przez nas cudzego m.in. doświadczania/nie małżeństw z mężczyznami, którzy nie potrafią i nie chcą m.in. dobrze zarabiać, zbudować domu, zapewnić rodzinie finansowego dobrobytu i jacy raczej oczekują, że to żona zajmie się finansami i pokieruje mężem jak swoją bezwolną marionetką i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
14. Naszego a przez nas cudzego m.in. jako żony, mamusie, córki i inne przedstawicielki płci żeńskiej m.in. sterowania, kierowania, zarządzania mężczyznami z rodziny, podejmowania za nich decyzji, brania za nich odpowiedzialności a nawet oficjalnie i odpowiednio z ukrycia ubezwłasnowolniania mężczyzn i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
15. Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, doświadczania/nie w naszym otoczeniu, rodzinie, małżeństwie m.in. mężczyzn, mężów, synów, ojców i innych przedstawicieli płci męskich dla których jesteśmy doradcami, powiernicami, prawie mamusiami i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.


Dodano : 08-01-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 771 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.