Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jasnowidzenie – modlitwa

Otwórz teraz proszę Boże moje własne serce, moją Duszę, całą naszą istotę, na przyjęcie rezultatów tej modlitwy, Twojej Łaski, Miłości i Światła
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże odsłaniasz przede mną wszystko to, co powinienem wiedzieć w każdym momencie czasu, w każdym punkcie przestrzeni, oraz poza czasem i przestrzenią, w czasach, półczasach, we wszystkich wymiarach mojego istnienia i nie tylko.
Wiem, rozumiem, oraz akceptuję całkowicie to, że Ty Boże towarzyszysz mi, pomagasz mi i wspierasz mnie na wszystkich mych drogach, oraz we wszystkich moich poczynaniach.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie przyjmowałem Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, że nie miałem jasności każdej sytuacji, że nie widziałem prawdy, nie słyszałem i nie znałem prawdy, jaką Ty Boże mi objawiałeś. Przebaczyłem sobie całkowicie to, że odrzucałem to wszystko i zagłębiałem się w kłamstwie, ciemności, czarnych energiach,
nie dostrzegając Twojego Bożego Światła, oraz nie korzystając z Twojej pomocy.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże odsłaniasz przede mną wszystko to, co powinienem wiedzieć w każdym momencie czasu, we wszystkich czasach, półczasach, w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią, we wszystkich wymiarach mojego istnienia, a ja tego wszystkiego doświadczam przytomnie według Twojej Boże woli.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że sam stałem się głównym sprawcą blokad mojego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże za to, że blokowałem innym ludziom, Duszom, istotom, bytom, tworom i nie tylko m.in. jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przepraszam całkowicie wszystkich tych, którym blokowałem jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim to, że blokowali mi moje jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że poprzez własne i cudze pomysły, sam stałem się głównym sprawcą blokad mojego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, oraz blokad w korzystaniu z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże za to, że innym ludziom, Duszom, istotom, bytom, tworom i nie tylko podsuwałem pomysły m.in. na blokowanie jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, oraz, że sam byłem głównym sprawcą takich i podobnych blokad u innych.
Przepraszam całkowicie wszystkich tych, którym podsuwałem pomysły na blokowanie jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, oraz, że sam byłem głównym sprawcą takich i podobnych blokad u innych.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim to, że przejawiali pomysły na blokowanie mi mojego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże pozwalasz mi widzieć prawdę, słyszeć prawdę i znać prawdę, a ja przyjmuję z otwartym sercem wszystko to, co Ty chcesz mi przekazać, pokazać i to czym mnie obdarowujesz.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże umożliwiasz mi postrzeganie rzeczy i sytuacji na odległość, oraz poznawanie aktualnych zdarzeń zachodzących w czasie, w czasach, półczasach, w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią, we wszystkich wymiarach naszego istnienia, przytomnie według Twojej Boże woli, więc przyjmuję to z wdzięcznością.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże umożliwiasz mi poznawanie przyszłych zdarzeń, jako aktualnie istniejących w naszej i cudzej świadomości, oraz poznawanie wydarzeń, które miały już miejsce, przytomnie według Twojej Boże woli, więc przyjmuję to z wdzięcznością.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże umożliwiasz mi mentalne komunikowanie się z innymi ludźmi, Duszami, istotami, bytami, tworami, przekraczanie granic czasu i przestrzeni, przytomnie według Twojej Boże woli, więc przyjmuję to z wdzięcznością.
Dzięki Tobie Boże, ja, wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem, zawsze rozpoznaję prawdziwe motywy postępowania innych osób, bo Ty mnie chronisz, wspierając mnie w moim jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, jasnoodczuwaniu, korzystaniu z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże wprowadzasz pokój i harmonię wszędzie tam, gdzie panuje niezgoda, że oczyszczasz mnie, moją Duszę, całą naszą istotę, byt i twór, ze wszystkich naszych i cudzych szkodliwych i fałszywych intencji.
Akceptuję całkowicie to, że moim udziałem jest Twoja Boska harmonia, więc łatwiej mi jasnowidzieć, jasnosłyszeć, jasnoodczuwać, korzystać z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Akceptuję całkowicie to, że Twoją Bożą wolą jest bym osiągnął sukces, więc wiem i rozumiem to, że umożliwiasz mi najlepsze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Akceptuję całkowicie to, że Ty Boże przenikasz moje działanie, że wszystko w moim życiu toczy się zgodnie z Twoim Bożym porządkiem, dlatego też umożliwione mam najlepsze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Akceptuję całkowicie to, że Twój Boży pokój i Twoja Boża miłość wypełnia i przenika mnie, moją Duszę, całą naszą istotę, byt, twór i wszystkie nasze inkarnacje, co umożliwia mi najlepsze moje jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Akceptuję całkowicie to, że oświeca mnie Twoja Boże mądrość, co pozwala mi na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Wiem i rozumiem to, że Twój głos Boże w precyzyjny sposób przynosi prawdę, a poprzez moje jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystam z Twojej Bożej pomocy i z wszystkiego, co chcesz mi objawić.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że twierdziłem, wierzyłem, przekonywałem siebie i innych o tym, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Boże rad, wskazówek i podpowiedzi, zarezerwowane jest tylko dla wybranych, że ja na to nie zasługuję, że mam zbyt destrukcyjną Duszę, istotę, byt, twór i własną osobowość, aby stać się godnym takich i podobnych zdolności, oraz takich i podobnych doświadczeń.
Wiem i rozumiem to, w jakim to ja błędzie byłem, że tak twierdziłem, że nie otworzyłem się na to wszystko, na takie piękne doświadczenia, oraz całkowicie przebaczyłem to wszystko sobie, że odrzucałem jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, Twoje Boże rady, wskazówki i podpowiedzi, bez pośredników.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że zazdrościłem innym jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania osobiście z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników.
Oddałem Tobie Boże wszystkie moje wątpliwości, oraz całe moje niedowierzanie, że jeszcze mogę kiedykolwiek doświadczać jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania osobiście z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników.
Oddałem Tobie Boże całą moją frustrację związaną z tym, że nie doświadczałem swojego najlepszego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania osobiście z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników.
Akceptuję całkowicie to, że nie potrzebuję rad i podpowiedzi koleżków Boga, bo najlepsze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie zapewniasz mi Ty Boże, więc nie potrzebuję pośredników.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim tym, którzy zakładali, programowali, kodowali mi wszelkiego rodzaju przepaski na oczach, zatyczki w uszach i nakładki, przez które nie doświadczałem jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że sam zakładałem, programowałem i kodowałem sobie takie przepaski, wkładałem zatyczki do uszu i używałem wszelkiego rodzaju nakładek, aby nie widzieć i nie słyszeć prawdy, oraz nie odczuwać co jest zgodne z prawdą.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie chciałem widzieć Ciebie Boże, nie chciałem słyszeć Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, oraz, że nie chciałem odczuwać Twojej Boże Miłości i doświadczać przepływu Twojego Bożego Światła.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że wypraszałem Ciebie Boże z mojego życia i z mojego serca.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że byłem ignorantem, arogantem, egocentrykiem i nie tylko, zapatrzonym w swoje potrzeby, nie dostrzegającym niczego, co było dalej, niż czubek własnego nosa.
Przepraszam całkowicie wszystkich za to, że odwracałem się, przechodziłem obojętnie, patrząc na ich krzywdę, udając ślepca.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże za to, że wypraszałem Ciebie z mojego życia, z mojego serca.
Wiem, rozumiem, oraz akceptuję całkowicie to, że tylko Ty Boże Stwórczej Siły Miłości objawiasz mi prawdziwe tło moich i cudzych intencji, nawyków, potrzeb, wzorców, programów, kodowań, hipnoz, transów, nieprzytomności, wszelkich form obciążeń, zniewoleń i nie tylko m.in. u mnie i u innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko.
Przepraszam całkowicie wszystkich za to, że udawałem jasnowidza, myślałem, że jestem jasnowidzem, oraz, że dawałem im rady, nie weryfikując moich urojeń i wglądów u Ciebie Boże.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże za to, że przez brak próśb o Twoją weryfikację, inni zbłądzili przez moje zaniedbania, a ja sam nie kroczyłem drogą jasną i prostą ku Tobie, bo sam zbłądziłem.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże za to, że wyparłem się Ciebie, odrzuciłem Twoją pomoc, myśląc, że sam dam radę poradzić sobie ze wszystkim, z trudami życia codziennego, że będąc ślepcem, zboczyłem z drogi prostej i jasnej ku Tobie, rezygnując z jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję Tobie Boże wszystkie moje i mojej Duszy, całej naszej istoty destrukcyjne i niszczące mnie intencje, wzorce, programy, mechanizmy działania, wszelkie formy obciążeń i zniewoleń, które spowodowały to, że nie chciałem jasnowidzieć, jasnosłyszeć, jasnoodczuwać, korzystać z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję Tobie Boże wszystkie moje i mojej Duszy, oraz całej naszej istoty m.in. transy zachwytu i chęci do naśladowania wszelkich jasnowidzów, jasnosłyszących, jasnoodczuwających, korzystających z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję Tobie Boże wszystkie moje i mojej Duszy, oraz całej naszej istoty niezgodne z Twoją Boże wolą m.in. chęci, misje, transy, hipnozy, kodowania, oraz słowne i spisane umowy, pakty, cyrografy, intercyzy, porozumienia i ślubowania, dotyczące mojego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję zatem Tobie Boże wszystkich powodów, inspiratorów, inicjatorów, strażników, nadzorców, kontrolerów, inicjatorów, inspiratorów blokad w moim jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, korzystaniu
z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję Tobie Boże wszelkie opory, lęki i brak chęci, przed oddaniem tego wszystkiego Tobie Boże, co jeszcze podtrzymuje we mnie potrzebę blokowania mojego i cudzego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję Tobie Boże wszystkie przyczyny moich problemów w jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, jasnoodczuwaniu, korzystaniu z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Obdarzyłem szacunkiem i miłością wszystkich tych, którzy wobec innych byli uczciwi ze swoim jasnowidzeniem, jasnosłyszeniem, jasnoodczuwaniem, korzystaniem z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Jestem niewinny bez wzorców i pomysłów bycia nieuczciwym jasnowidzem, jasnosłyszącym, jasnoodczuwającym, który korzysta z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Proszę Boże zweryfikuj mój pogląd, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników, zarezerwowane jest tylko dla wybranych.
Proszę Boże zweryfikuj mój pogląd, że nie jestem godny jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników.
Proszę Boże zweryfikuj mnie samego z moją gotowością na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników.
Proszę Boże zweryfikuj to, że koleżkowie Boga utrudniają moje jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, odbieranie Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, bez pośredników.
W Twojej Bożej Łasce rezygnuję z funkcji bycia strażnikiem, weryfikatorem, świadkiem, ochroniarzem, sprawcą, nadzorcą, kontrolerem, inicjatorem, inspiratorem czyichś blokad w jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, jasnoodczuwaniu, korzystaniu z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Proszę Boże zweryfikuj to, jak widzą inni, jak ja wszystko widzę, o czym mówią inni, o czym ja mówię, co jest pokazywane innym, co mnie jest pokazywane, oraz jak inni opowiadają o Tobie Boże Dawco Życia i jak ja o Tobie opowiadam.
Oddaję Tobie Boże Dawco Życia najważniejszy błąd, który spowodował u mnie blokady w jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, jasnoodczuwaniu, korzystaniu z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Oddaję Tobie Boże Dawco cały mój strach przed zobaczeniem prawdy, przed ujrzeniem Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystko to, co spowodowało u mnie blokady w jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu, jasnoodczuwaniu, korzystaniu z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi.
Boże Dawco Życia, proszę teraz o Twój Sąd Boży pomiędzy mną, moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem, a wszystkimi ludźmi, Duszami, istotami, bytami, tworami, kosmitami, zwierzętami, roślinami i nie tylko, które blokują mi moje jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, oraz rezygnuję z funkcji szkodzenia w taki sposób innym ludziom, Duszom, istotom, bytom, tworom, kosmitom, zwierzętom, roślinom i nie tylko.
Proszę Ciebie Boże o wszelkie zadośćuczynienia, rekompensaty i wyrównanie energii pomiędzy moimi sprawcami i ofiarami, za blokowanie mi mojego jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, korzystania z Twoich Bożych rad, wskazówek i podpowiedzi, oraz za moje blokowanie w taki sposób innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko.
Dziękuję Tobie Boże Dawco Życia za Twe dokonane dzieło.
Michał Żak


Dodano : 08-01-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 535 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Małgorzata Krata 30-01-2018 19:45:04

    Myślę, że osoby które się modlą o jasnowidzenie powinny także zwrócić uwagę na kwestie patentów, technik, pomysłów, sposobów i metody otwierania 3 oka jakimi Dusza i jej awatarowie mogą nadal dysponować i je odtwarzać. Większość osób skupia się na tym, że ma zablokowane 3 oko i oddają, oddają te blokady a tymczasem trzeba pamiętać o przemodleniu kwestii nadmiaru i samego bycia jasnowidzem, posiadania gadżetów, artefaktów, wynalazków, patentów na widzenie, słyszenie i tego skutki. Być może Dusze posiadają z tytułu wcześniejszego jasnowidzenia jakieś długi karmiczne czy niespłacone rachunki, które trzeba oddać Bogu ale też mogą korzystać i mieć zamontowane w energetyce nadal jakieś gadżety które kiedyś miały jasnowidzenie poprawiać (w rozumieniu Duszy) a tak naprawdę je blokują obecnej ziemskiej inkarnacji. Na podobnej zasadzie jak osoby mające celibat powinny przemodlić kwestie m.in prostytucji i wcześniejszego nadmiaru seksu tak i tu warto dopytywać Boga jakim była dusza jasnowidzem w innych inkarnacjach i co z tego wynikło.