Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Tubusy na penisy i pasy cnoty– jako forma zniewoleń

W średniowieczu, z racji pilnych wyjazdów Rycerzy Chrystusowych na pogromy Saracenów, powstała potrzeba zapewnienie nieposzlakowanej cnotliwości niewiast, pozostawionych na wiele lat bez mężczyzn. Nikt nie chciał, jak to przydażyło się jednemu wietnamskiemu i drugiemu japońskiemu świętemu, urodzić się w cudowny sposób, po ciąży trwającej dwa lata od wyjazdu tatusiów na wojnę. Wypromowano wówczas pasy cnoty, które większość osób kojarzy z metalowymi majtkami, zamykanymi na zmyślne zamki. Nie zdawano sobie sprawy, że z braku mężczyzn, wiele z tych kobiet nabrało urody oraz nawyków wiedźmy Link, o których powszechnie wiadomo, że nie mają dzieci ani mężów.
Mało kto jednak wie, że na poziomie Dusz podobne pasy cnoty są powszechne w użyciu od tysięcy lat, nawet i dzisiaj.


Z kolei tylko na poziomie Dusz mężczyźni mogą spodziewać się odnaleźć tubusy na własnych penisach. To podstawowe zabezpieczenie kobiecych Dusz, mające utrzymać przy nich jakiegoś pana. Tubusy są rozmaitej barwy i wielkości. Zarówno tubusy jak i pasy cnoty na specjalne okazje zdjąć mogą wyłącznie ci, którzy je założyli, lub uczyni to sam Bóg.
Wszystkie podobne wynalazki oddajemy Bogu w pokłonie.

Warto jeszcze pamiętać o wnykach na niedźwiedzie, które również często można dostrzec na męskich klejnotach. Zakładano je głównie chyba niewiernym panom, a czyniły to zarówno niewiasty, jak i poszkodowani geje.


Dodano : 08-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 729 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.