Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Osierocenie – modlitwa wspierająca

Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość na doświadczenia życiowe, wolne od sierocych uwikłań i obciążeń, od traumy sieroty, pod problemów osieroconego dziecka.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, źródle mojego wewnętrznego blasku, mojego zdrowia, za to że uczyniłeś mnie, Duszę i moje serce wolnymi od zachłanności na własne lub cudze bycie sierotami i nie tylko nimi oraz na tworzenie rozmaitych sierot.
Przebaczyłem sobie całkowicie kreowanie, tworzenie intencji, oczekiwań, planów, projektów, pomysłów przyciągających do mnie w moim życiu osierocenie, żale do rodziców i do Boga, moje osamotnienie i nie tylko to.
Ja to mam dobrze z Bogiem całej mojej Miłości, któremu oddałem skutecznie i trwale całe moje dawne przywiązanie i zachłanność na moje osierocenie, na żale do rodziców i do Boga, na moje osamotnienie i nie tylko to. Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że uczyniłeś mnie, moją Duszę, serce wolnymi od oczekiwania na problemy zdrowotne, na cierpienia związanie z moim osamotnieniem w dzieciństwie.
Mam trwałe źródło bożej Miłości, bożej światłości, boskiego zdrowia w moim własnym sercu w Duszy i w moim umyśle, na cóż mi zatem podtrzymywanie we mnie nie tylko żalów sieroty, zachowań sieroty, problemów sieroty. Przebaczyłem sobie całkowicie kreowanie, tworzenie, urzeczywistnianie i doświadczanie mechanizmów działania przyciągających w życiu do mnie i do innych rozmaitych żalów sieroty, zachowań sieroty, problemów sieroty i nie tylko.

Fragment obszernego tekstu.


Dodano : 01-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 720 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.