Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niewdzięczność - modlitwa

Autor: Michał Żak
Otwórz teraz Boże Dawco Życia moje własne serce, Duszę i całą naszą istotę na przyjęcie Strumienia Twoich Łask, Miłości i Światła, oraz na pozytywne rezultaty tej modlitwy.
Akceptuję, wiem i rozumiem to, że dziękując Tobie Boże Dawco Życia, oraz wszystkim za to, że się o nas troszczycie i mi dobrze życzycie, to nie zapeszam i w żaden sposób nie utrudniam przepływu Strumienia Twoich Łask, Miłości i Światła.
Akceptuję, wiem i rozumiem to, że przejawiłem się jak i jako niewdzięcznik w stosunku do Ciebie Boże Dawco Życia, oraz w stosunku do innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że byłem niewdzięcznikiem w stosunku do Ciebie Boże Dawco Życia, oraz do kogokolwiek.
Przepraszam całkowicie wszystkich tych, dla których byłem niewdzięcznikiem.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim tym, którzy byli niewdzięcznikami w stosunku do Ciebie Boże Dawco Życia, oraz w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim tym, którzy mieli nawyk nie dziękowania za cokolwiek Tobie Boże Dawco Życia, oraz nam, mojej Duszy, całej naszej istocie, bytowi, tworowi i nie tylko.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że nie byłem wdzięczny za wszystko, co mi zaoferowałeś, czym nas obdarowałeś.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie byłem wdzięczny za wszystko, co mi zaoferowałeś i czym nas obdarowałeś Boże Dawco Życia.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że w odpowiedzi na waszą troskę o nas i dobre intencje, mówiłem nie dziękuję, aby nie zapeszyć.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy chciałeś nas obdarzyć Strumieniem Twoich Łask, Miłości i Światła.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że mówiłem wam nie dziękuję, bo już miałem nadmiar czegokolwiek, co mi oferowaliście.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy miałeś dla nas pracę, a nawet kiedy inni oferowali mi pracę prosto od Ciebie.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że zachowywałem się, jak ignorant i nie szukałem sposobów, aby odwdzięczyć się Tobie Boże Dawco Życia i wszystkim za waszą troskę, oraz, że niezbyt często używałem prostego słowa dziękuję, które przecież nie kosztuje nas tak wiele.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy chciałeś nas uzdrowić, a nawet kiedy inni chcieli nas uzdrowić na Twoich warunkach.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy Ty dawałeś mi rady, wskazówki i podpowiedzi.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy chciałeś wyciągnąć nas z kłopotów, oraz kiedy inni przysłani przez Ciebie chcieli mi pomóc w trudnych sytuacjach.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim to, że mówili nie dziękuję, kiedy wspominałem im o Tobie Boże Dawco Życia, tak jakby nie chcieli o Tobie słyszeć i nie chcieli mieć cokolwiek z Tobą wspólnego.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy wspominali mi o Tobie, oraz kiedy Ty przypominałeś mi o Tobie, oraz kiedy zaznaczałeś Swoją obecność, a ja udawałem, że Ciebie nie ma.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie szukałem sposobów, aby odwdzięczyć się Tobie Boże Dawco Życia za możliwość oglądania Twojego dzieła, które nas otacza, oraz za możliwość swobodnych interakcji z kimkolwiek.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że mówiłem nie dziękuję, kiedy chcieli mi pomóc i pokierować nas do Ciebie.
Jestem niewinny bez wzorców i pomysłów na nie dziękowanie komukolwiek, oraz Tobie Boże Dawco Życia za waszą troskę i dobre intencje w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Jestem wolny od doświadczania wszelkich negatywnych skutków mojego nie dziękowania komukolwiek, oraz Tobie Boże Dawco Życia za waszą troskę i dobre intencje w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim to, że z wszelkich przyczyn i powodów byli niewdzięcznikami w stosunku do nas i do Ciebie Boże Dawco Życia.
Oddajemy Tobie Boże Dawco Życia wszystkie moje i mojej Duszy, całej naszej istoty destrukcyjne i niszczące nas intencje, wzorce, programy, mechanizmy działania, wszelkie formy obciążeń i zniewoleń, które spowodowały to, że nie byłem wdzięczny komukolwiek i Tobie m.in. za waszą troskę i dobre intencje w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Oddajemy Tobie Boże Dawco Życia wszystkie moje i mojej Duszy, oraz całej naszej istoty transy zachwytu i chęci do naśladowania wszystkich niewdzięczników.
Oddajemy Tobie Boże Dawco Życia wszystkie moje i mojej Duszy, oraz całej naszej istoty chęci, misje, transy, hipnozy, kodowania, umowy i ślubowania, wpływające na to, że nie byłem wdzięczny komukolwiek i Tobie m.in. za waszą troskę i dobre intencje w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Oddajemy zatem Tobie Boże Dawco Życia wszystkich powodów, inspiratorów, inicjatorów, strażników i nadzorców mojego bycia niewdzięcznikiem.
Oddajemy Tobie Boże Dawco Życia wszelkie opory, lęki i brak chęci, przed oddaniem tego wszystkiego Tobie, co jeszcze podtrzymuje w nas nawyki nie dziękowania komukolwiek i Tobie za waszą troskę i dobre intencje w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Oddajemy Tobie Boże Dawco Życia wszystkie przyczyny problemów moich, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu w przejawianiu wdzięczności dla Ciebie za wszystkie Twoje dary i łaski, oraz w przejawianiu wdzięczności dla kogokolwiek.
Obdarzamy szacunkiem i miłością wszystkich tych, którzy troszczyli się o nas i mieli w stosunku do nas dobre intencje, dobrze mi życzyli i pomagali mi wkroczyć na drogę jasną i prostą do Ciebie Boże Dawco Życia.
Proszę Boże Dawco Życia zweryfikuj nas, moją Duszę, całą naszą istotę, byt i twór we wszystkich sytuacjach, w którym nie dziękowałem za cokolwiek Tobie, oraz komukolwiek, choć w Twoim uznaniu powinienem.
W Twojej Boże Dawco Życia Łasce rezygnuję z intencji, nawyków i potrzeb do nie dziękowania Tobie i komukolwiek za waszą troskę i dobre intencje w stosunku do nas, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu i tworu.
Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem, prosimy o korektę tej naszej modlitwy i dopowiedzenie przez Ciebie Boże Dawco Życia wszystkiego, co uważasz za stosowne.
Dziękujemy Tobie Boże Dawco Życia za dokonane dzieło.

 


Dodano : 15-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 265 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.