Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Buty na wysokim obcasie a karma Duszy

Temat wydawał się marginalny, do czasu, aż zaciekawił mnie serial `` Carnival Row``. Pokazano w nim kilka ras humanoidów, jakich już nie ma na Ziemi. Latające Elfy, małe Kobolty, centaury i rasę kopytnych humanoidów, noszących miano ``Puk``.
``Puki``, kobiety i mężczyźni w tej narracji, mają na głowach zakręcone baranie rogi. Kończyny owłosione i zakończone kopytami, jak na ilustracji.
Zacząłem dostrzegać pewne różnice w postawie ciała. U kopytnych zwierząt ( i ptaków) tylne kończyny zginają się inaczej jak ludzkie. Staw powyżej kostki ,,stóp” zgina się im do tyłu.
Pokazano to dobrze na tym filmie oraz w serialu ``Inhumans``.
Pamiętam, że swego czasu kobieta w bucikach na wysokim obcasie zwracała moją uwagę, stukotem obcasów tłukących w podłoże, jak też sylwetką, inaczej wyprostowaną, niż ma kobieta idąca w butach na płaskim obcasie.
Zwróćmy uwagę na tych filmach, jaki ma układ stopa Puka, jaki ma kształt noga i jaka jest postawa, układ pleców Puka kiedy chodzi. Uważny obserwator dostrzeże podobieństwo, do nogi kroczącej w butach na wysokim obcasie. Ja wiem, że kostiumy przydane aktorom, grającym role Puka, celowo zmieniają ich sposób chodzenia. Do tego obróbka komputerowa zdjęć, również koryguje układ kończyn i sylwetki.
Jednak nie mogę oprzeć się myśli, o karmie kobiecej duszy w takie kopytne humanoidy jak właśnie Puk, Satyr, Sylen i nie tylko.
Po obejrzeniu filmów mam taką refleksję, że kobiety i mężczyźni w butach na wysokim obcasie noszą je, aby:
-Stukotem zwracać na siebie uwagę mężczyzn. Pamiętam, że prowadzący swoje terapie Regresingu p. Leszek, zwracał uwagę na zachwyt, jaki mają i jaki wzbudzają karmiczni żołnierze, dla kroku wybijanego podkutymi butami na bruku ulicznym.
-Odmienną od normalnej postawą ciała, układem kręgosłupa, zwracać na siebie uwagę mężczyzn w liczbie mnogiej.
Męskim odpowiednikiem nimfomanii jest Satyrianizm > Link. Z mitów Helleńskich wynika, że obu płci Satyrowie, Sylenowi mieli nieposkromione seksualne potrzeby i przyrodzenia ponad standarty Afrykańskie. Zatem kobiety i mężczyźni na wysokich obcasach, chwalą się odpowiednimi kwalifikacjami i potrzebami ich prezentacji.
Ps.
Koturny wymyślono podobno po to, aby ludzie nie brodzili w błocie ulicznym.


Dodano : 27-06-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 320 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.