Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dramaty bóstw tantry seksualnej


Uwalniając się od przeszłości Bóstwa Tantry Seksualnej pamiętajmy, że inicjowano je w parach i dusze ich w tych parach szły dalej w kolejne inkarnacje. Para bóstw to kobieta i mężczyzna. Należy równocześnie uwolnić się od osoby i duszy tworzącej z nami parę, tzw. połówkę, czy też bliźniaczą duszę.
Przykładowo samotna kobieta ,,bogini seksu” -bez męskiego bóstwa może mieć rozmaite pomieszania a nawet męskie energie aby np cały świat materialny nie zawalił. Musi być prawie mężczyzną. Dusza znajomej bogini, na samą myśl, że mogła by się uwolnić od związku z męskim bóstwem powiedziała mi ,,że było by to świętokradztwo". Pewien czas upłynie zanim zrozumie i zaakceptuje, iż świętokradztwem jest traktowanie innego człowieka, innej duszy jako Boga. Świętokradztwem jest traktowanie innej istoty jako bogini lub jako żywego ziemskiego boga.
Ziemskie bóstwo tantry może mieć wyraźną niechęć wobec Boga stwórcy- skoro jego (lub jej) własny ziemski bóg (lub bogini) go jakoś ukrzywdził.
Pośród prawdziwych udręk tych ludzi których dusze inkarnowały jako bóstwa tantry można by wymienić;
- Przejmującą samotność tak dziwną u wielu pięknych kobiet lub przystojnych mężczyzn.
- Teoretycznie samotne bóstwo może myśleć, że celibat jest dla niego najlepszy kiedy nie ma połówki przy nim. Przymus celibatu narzucano jednak hipnotycznie.
- Inicjacje w Bóstwa były ingerencjami, narzucone i sprzeczne z planem Stwórcy na następne inkarnacje dusz na Ziemi. Niejako pod przymusem inicjowano dusze w pary, w życie z konkretną osobą i związek z konkretną duszą. Tylko z tą istotą – z żadną inną. Jednak każdy z ludzi miał w przeszłości własne losy i własne inne szczęśliwe rodziny, za którymi dusza mogła tęsknić. Po śmierci partnerskiego Bóstwa ich drogi mogą się rozejść np. na 3 lub na 7 wcieleń i ponownie zejść się kiedy On ma 30 lat a Ona np. 4 latka.
- Możliwa jest inkarnacja w tej samej płci obojga. Rodzi pomieszanie w spełnieniu seksualnym.
- Traktowanie partnerskiego Bóstwa, jako ważniejszego niż sam Bóg, Dawca Życia.
- Czczenie siebie nawzajem jako istoty ważniejszej niż Bóg.
- Dramatem jest przekazywanie Miłości dla partnerskiego Bóstwa nie poprzez czakrę serca ale tylko przez II czakrę i genitalia. Dobre chęci i nawet wielki wysiłek nie starczą aby druga osoba odebrała te działania jako prawdziwą Miłość serca.
- Dramatem może być wewnętrzna samotność nawet w obecności licznego haremu czy autobusu kochanków na które Bóstwa mogą się się zdecydować.


Dodano : 18-03-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 738 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 30-10-2011 20:29:10
    Bycie w jednej parze z bóstwem tantry, jest ekscytujące, gdy trwa ich relacja małżeńska, seksualna. Po śmierci pary, ich dusze inkarnują już w innych krainach i mogą pojawić się na Ziemi w innym czasie, z dużą różnicą wieku, wykluczającą seks.

    Jednak bóstwa, ....hm ich dusze pilnują aby druga strona za bardzo nie brykała. jeśli była między nimi i ich DUSZAMI umowa na wyłączność , to jedna dusza pilnuje drugą duszę i jej osobowość. Wówczas ta ma ciężki żywot i utrudnienia w kontaktach z innymi atrakcyjnymi osobami płci odmiennej. Po prostu bóstwo ma jakieś tam swoje moce, potrafi szkodzić, używa magii itp dla odstraszenia natrętów. Załóżmy, że wielce atrakcyjna osoba na którą masz oko, przebywa samotnie na wyspie. Dzieli was tylko odległość 20 metrów wody z 6 metrowym rekinem żarłaczem. Popłyniesz? Ty może nie, ale dotrą tam jakieś rybie płotki. Czysta statystyka.