Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ochrona penisa. Modlitwa
Autorzy W. Ł. i Sławomir Majda.
Tekst można adaptować dla kobiet uwikłanych w podobne relacje z mężczyznami spragnionymi jedynie adekwatnych doświadczeń.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce.
Proszę o całkowitą boską ochronę dla mnie i dla mojej duszy, w związku treścią tej mojej modlitwy.
Jestem wdzięczny Boże dawco życia za to, że w ogromie swej miłości uwolniłeś mnie od wpływu wszystkich kobiet i ich dusz, które żywiły się moimi energiami seksualnymi, energiami mojej prostaty, II czakry, nadnerczy, gonadami, gruczołem Leydiga. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i jej opiece wszystkie kobiety, mistrzynie czarnej tantry oraz ich dusze, które nie miłości szukają w małżeństwie, lecz samego penisa. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przebaczyłem to, że kiedyś sam karmiłem rozmaite kobiety i ich dusze moimi energiami seksualnymi, energiami mojej prostaty, II czakry, nadnerczy, gonadami, gruczołem Leydiga. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i jej opiece wszystkie bóstwa kobiecej płodności oraz ich dusze, szkolone w tantrze, którym do szczęścia potrzeba jest tylko penisa. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i boskiej opiece wszystkie kobiety, mistrzynie czarnej tantry oraz ich dusze, które nie chciały i nie umiały okazać mi serca przez tak wiele wcieleń. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i boskiej opiece wszystkie kobiety o żarłocznych potrzebach seksualnych oraz ich dusze. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie. Jestem wdzięczny Boże dawco życia za to, że w ogromie swej miłości uwolniłeś mnie od wpływu wszystkich kobiet i ich dusz, które widziały mnie tylko jako dawcę spermy.
Przekazałem światłości i boskiej opiece wszystkie kobiety, mistrzynie tantryczne oraz prostytutki, wyrafinowane koneserki męskich penisów i męskich energii. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i boskiej opiece wszystkie kobiety dla których nie serca męskiego energie, lecz sprawność penisa ma wymierną wartość. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i boskiej opiece wszystkie kobiety prowadzone w seksie przez ich czarnotantryczne obciążenia, magię płodności, satanizm. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przebaczyłem to, że wspólnie z duszą daliśmy się wciągnąć kiedyś w mroczne interesy wielbicielek penisów, zamiast realizować boski plan dla nas. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Przekazałem światłości i boskiej opiece wszystkie kobiety, mistrzynie czarnej tantry oraz ich dusze, które nie pragnęły mojej miłości, lecz samego penisa. Jestem już wolny od wpływu tych istot na mnie.
Fragmenty.
Dodano : 23-06-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 723 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.