Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Żółte wibracje na III czakrze i w aurze. Modlitwa
Proszę Boże otwórz teraz moje serce.
Zaakceptowałem to, że kiedy żółć mojej aury jest złota, łączy się ze zdrowiem i po­wodzeniem - z osobą, która dba o siebie. Zaakceptowałem to, że złota żółć mojej aury czyni mnie wolnym od skłonności do niepokojów i zmartwień, daje mi zawsze dużą łatwość uczenia się i co jest najcenniejsze- boskie wsparcie. Z natury jestem szczęśliwy i przyjacielski, i chętnie podaję innym pomocną dłoń. Wibracje mojej żółci w aurze nie muszą nigdy być rdzawe oznaczające jednostkę bojaźliwą, ani oznaką kompleksu niższości, z tendencją do niezdecydowania i słabej woli, oraz do pozwalania na kie­rowanie sobą przez innych.
Zaakceptowałem to, że czysty kolor żółty na mojej czakrze i w aurze jest kolorem osób rozgarniętych, inteligentnych- osób o poszukującym umyśle, otwartym na nowe idee. Zaakceptowałem to, że jestem istotą twórczą i pewną siebie, wolną od znamion nieśmiałości. Zaakceptowałem to, że czysty kolor żółty na mojej czakrze i w aurze przynosi siłę charakteru, wolność od gniewu, od pchania się nie sprzyjające warunki życia. Żółty kolor prezentuje mój wspaniały i twórczy intelekt, nieskalany emocjami geniusz mojej duszy. Zaakceptowałem to, że czysty kolor żółty na mojej czakrze i w aurze czyni mnie z bożą pomocą wolnym od apodyktycznych wyborów, i do egoizmu w życiu.
Zaakceptowałem to, że czysty pogodny i pobudzający kolor żółty na mojej czakrze i w aurze, podobnie jak czerwony, podnosi ciśnienie krwi, przyspiesza puls i liczbę oddechów, jest wyrazem nieskrępowanego roz­luźnienia. Zaakceptowałem to, że kolor boskiego złota oraz różowej miłości a nie żółte wibracje dominują w moich energiach. Przebaczyłem to, że kolor żółty na mojej czakrze i w aurze usytuowany na pierwszym miejscu wią­zał duszę i osobowości z konfliktami, niewolą, wojnami i chęcią uwolnienia, lub oczekiwa­niem poprawy losu. Przebaczyłem to, że zaniżając samoocenę jako osoba zdominowana kiedyś energiami typu żółtego, byłem żądny poważania i szacunku od innych, goniąc za swymi ambicjami. Przebaczyłem to, że uporczywe wybieranie żółtego ko­loru było u mnie oznaką zazdrości, a na miejscu odrzuconego żółtego pojawiały się różne kompen­sacje. Przebaczyłem to, że występowały u mnie skłonności do kurczowego trzymania się rzeczy dobrze znanych.
Frgamenty
Dodano : 30-07-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 512 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.