Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Cuchnące łona niektórych kobiet

Szukając w internecie tematycznych informacji znalazłem następujące ostrzeżenie.
[…] Hochsztaplerów uzdrawiających przyłożeniem dłoni w przeciągu 1-5 minut unikaj jak zarazy, gdyż są to oszuści nie mający pojęcia o energoterapii. Sensowny zabieg u bioterapeuty trwa zwykle na początku nawet i 1-2 godziny, a w okresie końcowym terapii przynajmniej 20-30 minut! Nie daj się pacjencie oszukiwać i wzmagaj odporność na oszustów przez których medycyna naturalna i konwencjonalna miewa czasem złą prasę![…]
Aby nie załapać się na miano oszusta, pozwolę sobie zauważyć, że niektórym kobietom nieprzyjemnie czuć ich łona i wykazać potencjalne przyczyny, do samodzielnego już dociekania powodów w domowym zaciszu.
Wiadomo jest powszechnie o idei kwaśności pochwy, o zmiennym cyklu tzw. miesiączkowym i nie te aspekty pragnę poruszyć.
Pewien procent dbających o intymną higienę kobiet, wydziela jednak tak intensywnie nieprzyjemnych zapach, że można by go nazwać smrodem lub nawet odorem. Z biegiem czasu, nawykłe już do zapachu kobiety, mogą nawet być nieświadome odrazy, budzonej u swojego mężczyzny.
Rzecz tkwi nie w męskich gustach i szczególnych upodobaniach zapachowych, ale prawdopodobnie w konkretnej kobiecej duszy.
Zachęcam też do lektury art. pt. ,,Jaki jest naturalny zapach bóstwa? Link
Smród/odór czy fetor kobiecego łona może mieć podłoże fizyczne. Tu odsyłam po terapię do przychodni rejonowych. Jeśli jednak przyczyna jest duchowa, musimy sięgnąć jej istoty, czyli wzorców działania i obciążeń samej nieśmiertelnej Duszy.
Zadajmy sobie pytania, co też sprawia, że mężczyzna jest wprost zapachami ostrzegany, aby nie szedł ,,tą drogą”, czytaj przez seks z daną panią?
,,Ta droga jest niebezpieczna dla ciebie i nawet śmierdzi-czemu ty tego nie czujesz? Co sprawia, że zamykasz się i uodparniasz na aż taki odór? Czego nie chcesz o sobie wiedzieć, pomimo że zapach tego konkretnego łona dech ci zapiera w trakcie seksualnych uniesień?”
Odpowiedź w każdym indywidualnym przypadku może być inna i sugeruję pytać się Boga w modlitwie.
Nasuwa się jednak pewna ogólna idea, i proszę w przypadku osób zainteresowanych, moje sugestie traktować jedynie, jako inspirację do własnej drogi zbierania informacji.
Pierwsze skojarzenie to rozwiązłość damy. Panuje opinia, że pewien organ nie zmydla się, zwłaszcza prostytutkom, czy kobietom małżeńsko niewiernym. Możliwe jednak, że,,autobus arabów” prócz męża przecierających szlaki, ma jednak jakiś negatywny wpływ na higienę seksualnej sfery.
A jeśli dotyka to wszelkiej maści ascetek ? Pytajmy się wówczas Boga, co o ascezie myśli On i sama Dusza ascetki, i czy aby na pewno ją praktykuje m.in. w tzw. ,,klubach” astralnych.
Możliwy jest także dewiacyjny charakter kobiecej Duszy.
Możliwa jest również skłonność Duszy do praktykowania zoofilii. Jeśli Dusza tylko od czasu do czasu ma ludzką inkarnację, a gustuje głównie w seksie m.in. z owcami, kozami, kurami to musimy rozumieć, że seksualnie podniecone zwierzęta pachną w sposób sobie właściwy, lecz nie tak jak ludzie…
Mając pewną tematyczną biegłość i znajomość kwestii weterynaryjnych, zapewne można by medycznie ustalić, kto i jakie m.in. zwierzęta lubi oraz zapachowo naśladuje.
Prościej będzie, jak wyżej wspomniałem, dopytać się Boga.


Opublikowano: 01/08/2014
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz