Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Trutówka, czyli jak zostać Królową Pszczół?

Kiedyś oglądałem film o pszczołach, który zajmował się relacjami robotnic z królową. A dokładniej jej relacjami z trutówkami. LinkTen ciekawy wzorzec zachowania występuje również u kobiet, zwłaszcza jeśli chodzi o rywalizację o mężczyznę. W pierwszej kolejności zacznę od opisania tego zachowania u pszczół:
W ulu znajdują się dwa rodzaje samic – królowa i robotnice, znosić jaja może tylko Królowa Pszczół, jednak nie jest ona jedyną płodną pszczołą. W śród robotnic występują Trutówki, czyli takie samice, które wykształciły w pełni jajniki. Wykonują one takie same prace, jak pozostałe robotnice, jednak z racji posiadanych zdolności rozrodczych dążą one do zostania królową. Zaczerwiają plastry swoimi jajami, tak jak królowa jednak najczęściej ich potomstwu nie jest dane przeżyć, gdyż jaja są niszczone przez inne robotnice. Jaja królowej i jaja trutówki są rozpoznawane przez nie po zapachu.
Ten stan rzeczy nie do końca jednak może odpowiadać trutówkom. W przedstawionym filmie jedna z trutówek była do tego stopnia zdeterminowana aby zostać królową, że wytarzała się w zapachu królowej, dzięki czemu przeszła obok pszczół ją pilnujących i stoczyła z nią walkę. Walkę tą wygrała i sama została królową.
U kobiet występuje podobny mechanizm walki, zwłaszcza jeśli chodzi o zdobycie mężczyzny. Jeśli jedna z kobiet cieszy się większym powodzeniem u mężczyzn lub nawet jednego mężczyzny, a jej rywalką będzie kobieta o wzorcach królowej pszczół, to dąży ona do fizycznego kontaktu ze swoją rywalką, tak aby móc skopiować jej wzorzec energetyczny i „świecić” nim przed mężczyzną lub mężczyznami. Takie wzorce spotkać można u ,,małych” oraz ,,wielkich” osób. Kopiowanie nosi nazwę utożsamień. Zwykle kobieta kopiująca wstanie utrzymywać tą maskę przez kilka-kilkanaście miesięcy, albo ewentualnego ślubu z wybranym mężczyzną. Najlepiej widać to na przykładach. ,,Królewskim” u ludzi były bizantyjska cesarzowa Teodora oraz Evita Peron. W rożnych cywilizacjach i czasach obie miały identyczne życie aż po śmierć na raka. Dusza Ewy skopiowała życie i wzorce cesarzowej. Podobnie kobiety masowo kopiują i powielają wzorce gwiazd seksu np. Merlin Monroe.
Znajoma opowiedziała mi kiedyś o przygodzie swojej Córki. Jej koleżanka zaproponowała jej wspólny dziewczęcy wieczór. Miał on się odbyć w mieszkaniu koleżanki, a w zasadzie pokoju, bo mieszkała w akademiku. Po wszystkim miały, by spać na jednym łóżku. Córka odmówiła, gdyż nie interesuje ją spanie z inną kobietą. Dla jasności dodam, że owa koleżanka nie jest lesbijką, wręcz przeciwnie, jest bardzo zdeterminowana na zdobycie chłopaków/chłopaków.
Córka mojej znajomej jest bardzo atrakcyjną kobietą o typowej słowiańskiej urodzie – blond włosy, niebieskie oczy, pełne kształty, obfity biust. Natomiast jej Koleżanka, to osoba o drobnej budowie i bardzo małym biuście. Przez co nie zdobywa aż tak dużego zainteresowania w towarzystwie. I stąd też jej propozycja, która pozwoliła by jej na skopiowanie wzorca energetycznego, dzięki bliskiemu kontaktowi fizycznemu i przynajmniej przez jakiś czas astralnym oszukiwaniu potencjalnych adoratorów, iż jest atrakcyjniejsza niż w rzeczywistości.
Z wielu rozmaitych przyczyn trutówki, będące utrapieniem pszczelarzy, w ludzkich inkarnacjach mogą nie mieć dzieci, przy silnym pragnieniu ich posiadania.
Pracując z tymi intencjami warto ruszyć oba wzorce przeciwstawne tj bycie trutówkami i bycie rugowanymi przez trutówki z własnego dziedzictwa.


Opublikowano: 30/07/2014
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz