Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualizm.


E. Cayce opowiedział o kilku przypadkach uwikłania. Pytającym podał karmiczne przyczyny, wywodzące się z dalekiej przeszłości. Dusza jednej z osób inkarnowała we Francji Ludwika XIV. Był tam wydawcą satyrycznego pisemka, który wiele jadu i czasu poświęcał na obśmianie upudrowanych, wyfiokowanych panów jakich pełno było wówczas na ulicach. Przyszło mu w USA XX wieku spotkać się samemu ze skutkami ośmieszania innych. Jako że -co posiejesz to sam będziesz zbierał.
Cayce jednoznacznie wskazywał na przyczyny duchowe, ale i na bliżej nieokreślone zmiany w obecnym ciele fizycznym.

Przyjrzyjmy się pokrótce skutkom Homoseksualizmu.
– Ekstrawaganckie ubrania właściwe dla płci odmiennej.
– Na pewno będzie to też mnogość wzorców Dorosłego Dziecka Alkoholika i skutków ćpania.
– Uzależnienie od dawnego partnera.
– Dusza z taką przeszłością, niezależnie od przejawianej obecnie płci awatara, nosi czarne spodnie z wielką dziurą na pośladkach. Niekiedy pojawia się ewenement, bo jest to kobieta w jakieś barwnej sukience z podobnym otworem poniżej pleców. Mogą być np. różowe spodnie z dziurą i fioletową obwódką wokół niej. Elementem zastanawiającym jest czarny kolor spodni, jednoznacznie kierujący uwagę ku praktykowanemu niegdyś satanizmowi oraz czarnej magii.
– Osobowość może mieć problemy z wydalaniem kału, na skutek wcześniejszych penetracji odbytu. Mogą to być nawet hemoroidy, co jest o tyle ciekawe, że przyczyna problemów z wydalaniem to zazwyczaj złe trawienie, zła obróbka wewnętrzna pokarmów. Brak owoców i plantaksu, warzyw, chleba razowego. Ogólnie jest to oznaka problemów z puszczaniem przeszłości, tego co już było.
– Problemy w stworzeniu szczęśliwego małżeństwa, oraz w jego utrzymaniu.
– Skłonność do przebywania z osobami własnej płci, lub lęk przed nimi.
– Niekiedy bywa i tak, że dusza kilka razy pod rząd miała np. kobiecą osobowość i nie jest świadoma lub nie akceptuje zmiany na płeć męską, ale pozostał w niej pociąg do mężczyzn. Cayce opisał tu pewną współczesną jemu amerykańską dziewczynę, jaką dużo wcześniej opuścił mąż, udający się na wyprawę krzyżową. Przyjęła męskie wzorce zachowań, stała się przewodniczką w gminie, ale zatraciła tak swoją kobiecość i umiejętność cieszenia się nią.

Pozbyć się owych czarnych spodni nie jest wcale tak łatwo. Trzeba wcześniej przerobić pełen zakres tematów prostytucji, DDA, kobietę modliszkę, inicjację itp. Pokrewnym tematem jest również karma żołnierza.

 


Opublikowano: 02/06/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 6 komentarzy

 • Sławomir M. pisze:

  Także odpowiedzią Duszy na aktywny (u mężczyzny) wzorzec pająka ptasznika jest homoseksualizm. Przez wiele wcieleń spotykając za każdym razem destrukcyjną kobietę o charakterze modliszki dochodzą do wniosku, że bezpieczniejszy jest związek z mężczyzną.

  W przypadku homoseksualnych pań- ich Dusze- są zdegustowane i rozczarowane mężczyznami (ich postawą życiową, zachowaniem), którzy porzucali ich inkarnacje i nie miały satysfakcjonującego stosunku płciowego z płcią przeciwną. Dusze dochodzą do wniosku, że kobieta kobietę lepiej zrozumie, lepiej spełni ich oczekiwania.

 • s_majda pisze:

  Hades to człowiek jaki żył kiedyś w dawnej Helladzie. Jego dusza jest uważana w astralu jako Mag Magów. Posługuje się nadal techniką zastraszania. Ofiarom sprzedaje również patent pod hasłem < usługi Dżinów>. Na poziomie energetycznym zabiera energie z nerek ofiar, ale też koduje im homoseksualizm jako podstawową orientację seksualną.

  Jeśli komuś pojawią się te obciążeniach to należy również uzdrowić relacje z duszą i postacią Hadesa.

  Eliminował swoim działaniem konkurencję, spychając co ambitniejsze i groźniejsze dla niego jednostki w wąsko tematyczne <kluby gejów>, aby stały często poza głównym nurtem życia, lub z dala do twórczej działalności, wolnej od narkotyków, hipnoz, alkoholu.

  Straszył, że modły ludzi mają trafiać do niego, bo jak nie…to zaszkodzi rodzinie.

  Media- o prostackich lub negatywnych nastawieniach to jego sprawka.

  Egzorcyści- pod jego komendą działają. Zauważ, że większość egzorcystów odsyła duchy opętujące do Szatana a nie do Boga ich stwórcy.

  Pan świata zmarłych, głównie w celu pomniejszania światła ich dusz.

 • s_majda pisze:

  Co jakiś czas możemy zobaczyć w TV lub w Internecie osobę jaka siedzi na siedzisku wymoszczonym podusiami. Bywaj to postacie znane.

  Elementem na który warto zwrócić uwagę są owe podusie podkładane pod tyłek.

  Otóż w świecie dusz podobnie jak w Nowym Yorku czy innych miastach istnieją kluby gejów- dusz o takich zainteresowaniach. Na podusiach siadają ich szefowie.

  Cechą homoseksualnych dusz jest to, że za Boga nie usiądą i zawsze stoją frontem do klienta.

  'Jakbyś na wesele prosił'.

  Niekiedy wstydem są spodnie z dziurą na tyłku, niekiedy sporo jest penisów ale tez obowiązkowych mieczy tu wbitych.

  Jeśli nalegać, to siadają na zestawie mięciutkich poduszek, bywa że koronkowej roboty.

  Niektórych rajcuje ból w sekie, nawet nie chodzi tu o homo'

  skąd więc miecze? Takie totalne sado- maso?

  Z różnych przyczyn- ale fakt jest jeden. Powstają w czasie seksu gejowskiego.

  A jeśli hetero- lubią sado maso?

  To wtedy pojawią się też miecze, ale są w formie myślokształtu jaki znajduje się wokół narządów płciowych czy to w postaci miecza czy noża lub bicza- pojawiają się ulubione dewiacyjne akcesoria.

 • s_majda pisze:

  Powodzenie pisarza świetnie odmalował Bolesław Prus w artykule Co p. Sienkiewicz wyrabia z piękniejszą połową Warszawy na łamach Kuriera Warszawskiego z 1880 roku. „Już po powrocie z Ameryki, prawie każda z dam, przechodząc ulicą, posądzała prawie każdego wyższego i przystojnego mężczyznę o to, że jest Sienkiewiczem. (…) Nareszcie spotykając co krok fryzury á la Sienkiewicz, wiedząc, że młodzi panowie jeden po drugim zapuszczają Hiszpanki, starają się mieć posągowe rysy i śniadą cerę, postanowiłem poznać jego samego (…) Z mego kąta widzę, że sala prawie wyłącznie zapełniona jest przez płeć piękną. Kilku mężczyzn, którzy tam byli do robienia grzeczności damom albo pisania sprawozdań, tak już w ciżbie kobiet potracili poczucie własnej indywidualności, że mówili: byłam, czytałam, wypiłyśmy we dwie sześć butelek…”

 • s_majda pisze:

  Kilka wypowiedzi kapłanów można by uznać za mizoginiczne, ale również za wypowiedzi homoseksualistów, niejako z natury mających obiekcje wobec kobiet. Król Jakub z racji swoich upodobań w seksie, nakazał mordowanie kobiet, pod hasłem niszczenia wiedźm.  Pamiętajmy, że  homoseksualizm jest akceptowany w kilku religiach, stworzonych przez samotnych mężczyzn, dla samotnych mężczyzn. 

  Kobieta jest istotą poślednią. Nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie.” Św. Augustyn autor tej myśli żył z dala od kobiet. 

  Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów„ . „Kobiety są błędem natury… z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu… są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny… Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.” 

  „Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwościach wykorzystania do prac domowych. „ (św. Tomasz z Akwinu).

  ,,Niezgodne z zamysłem Boga jest, aby kobieta mogła otrzymać święcenia kapłańskie. Pismo święte  wyraźnie mówi, że kobieta została przeznaczona na pomoc człowiekowi.„św Jan Paweł II Ordinatio Sacerdotalis.

  Więcej podobnych wypowiedzi na internetowej stronie Link

 • s_majda pisze:

  Temat omawiany przez 3 osoby jasnowidzące