Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bzykany satanizm, satanizm polowy.


Na filmie pt ,,Rosemary,s baby”R. Polański pokazał cały proces satanistycznej inicjacji. Wyraźnie dało się rozróżnić charakterystyczne elementy, w toku ,,wtajemniczania” rozłożonego na kilka miesięcy:
1) Wyszukanie nieprzytomnej kobiety. Nie potrafiła na trzeźwo ocenić otrzymywanych destrukcyjnych propozycji, ani czyniących to osób.
2) Namówienie chętnej na grupowy seks.
3) Grupowe bzykanie naćpanej kobiety przez naćpanych inicjatorów.
Okazuje się, że cały satanizm nierozłącznie splata: seks z naćpaniem i niszczeniem bliźnich.
Możesz sobie czytelniku dla ćwiczenia spleść teraz, naprzemiennie palce obu dłoni. Wnętrze dłoni skieruj ku sobie i spróbuj wyjąć jeden z palców. Nie bardzo jest to możliwe, bowiem rozplatać trzeba wszystkie i to równocześnie. Czyli równocześnie należy odkodowywać wzorce prostytucji, karmy żołnierza i satanizm.
Warto nadmienić, że aspektem bzykanego satanizmu są wzorce kobiety o charakterze modliszki, który to temat dokładnie omówiłem na Portalu MINW. Wzorce będą oscylować wokół niespełnień w związku małżeńskim i w samym seksie np; przez brak orgazmu pochwowego.
1) Kobieta z tym obciążeniem, jako jednostka samowładna, nie toleruje umysłu i serca swojego samczyka. Ceni jedynie komfort zapewniany jego penisem.
2) Dusza mężczyzny ze wzorcem pająka ptasznika jest obecnie na wczasach, po własnych kobiecych modliszkowatych ekscesach. Bidulek męczy się tylko z kobietą, której w żaden sposób intelektualnie zaspokoić nie jest w stanie. Wszak jego kobiecie modliszce nigdy o to nie chodziło.

Wszystkie te wzorce nieuchronnie prowadzą do destrukcji jaką jest satanizm polowy, kiedy istota inicjowana, już w nowym wcieleniu duszy, jako adept satanizmu bzykanego dostaje w rękę miecz i na polach bitewnych realizuje cele żądane przez astrale oraz inicjatorów.

Pokrewny temat ,,Miecze astralne wbite w energie. Rysunek.” Link

 


Opublikowano: 20/05/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz