Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta modliszka i ptasznik- jej mężczyzna.

Autorka „Mirka„
Zgodnie z definicją encyklopedyczną pająka:
Na uwagę zasługuje fakt, że samce pająka ptasznika gotowe są do kopulacji po około 5 latach, wtedy też wyruszają na poszukiwanie partnerki, dla której często samiec jest posiłkiem po kopulacji. Samice natomiast dożywają wieku nawet dwudziestu lat. Jak większość ptaszników zza oceanu nie posiada on silnego jadu, a w razie zagrożenia próbuje ucieczki. Dopiero gdy ta zawodzi „wyczesuje” włoski z odwłoka, które w przypadku wchłonięcia niemile doświadczają napastnika.

Dusze przyjmują w swoich inkarnacjach wszelakie nawet prymitywne około-zwierzęce wzorce w najrozmaitszych celach. Dzięki temu zyskują władzę, pieniądze oraz inne korzyści jakie im się wydają pożyteczne, na pierwszy rzut oka. Mimo to, mylą się w osądzie, gdy motorem działania jest jedynie chęć zaspokojenia swoich nie wyszukanych pragnień.
Jednym z przykładów są wzorce kobiety o charakterze modliszki. W zamian za wkodowane w siebie pieczęcie, a także sztylet wbity w gdzieś w energie ciała, Dusza ma mieć zapewnione w kobiecych inkarnacjach władzę nad mężczyznami- fizyczną oraz psychiczną. Rękojeść sztyletu, niekiedy miecza przypomina wyglądem tego owada.
W końcu płeć piękna jest słaba i krucha, dlatego Dusze jakie miały się na Ziemi inkarnować jako kobiety, chciały się przed tym kłopotem jakoś zabezpieczyć. Dodatkowo oczekiwano , iż można było uzyskać wcielenie kobiety wpływowej , zarządzającą dobrami królestw bądź władcami- to takie zapewnienia ze strony inicjatorów brzmiały niczym poezja dla zmartwionych Dusz, jakie miały się inkarnować w kobiecych ciałach. Jednak Dusze nie przewidziały daleko sięgających konsekwencji. Nieświadome zawierały z istotami astralnymi umowy, nie zastanawiając się, co się będzie działo w ich późniejszych i już męskich inkarnacjach.
Przecież uwikłane Dusze , po przyjętej inicjacji jako kobieta o charakterze modliszki, pojawiały się też na Ziemi- wcześniej lub później- jako mężczyźni. Wtedy wzorce modliszki w inkarnacji męskiej zostały ukryte i przekształcone w nowe o charakterze pająka ptasznika. Czemu? Bowiem tylko tak mógł on podporządkować się innej kobiecie o charakterze modliszki. Łagodny, czasem nerwowy , ale podporządkowany- choć bywa, że do czasu. Kiedy kobieta o charakterze modliszki prowadziła do zbyt wielu cierpień potrafi ukąsić , nawet siłowo odgryźć się jej tak, by poznała, że przekroczyła linię zawartego porozumienia. A wtedy jego modliszka wchodziła w fazę miesiąca miodowego, by seksem uspokoić poruszonego samca. Mężczyzna o wzorcach ptasznika jest ubezwłasnowolniony i zapatrzony w swoją okrutną kobietę. Nie widzi, że ona oszukuje i manipuluje nim bez końca; na Ziemi oraz w energiach, na poziomie ludzkich dusz.

U ludzi, a raczej u ludzkich nieśmiertelnych dusz grane role się zmieniają wraz z kolejną inkarnacją, by chętna istota mogła zasmakować życia jako władczyni mężczyzn, a potem zaś jako niewolnik królowej swego serca. Warto jest być świadomym tego z kim i jak obcują nasze Dusze. Jedyną pewną przystanią jest zawsze Bóg.
(S.M.)Kontekstowym przykładem męskiego pająka ptasznika jest waleczny Belizariusz. Swoją maleńką armią zlikwidował cale wojsko afrykańskich Wandalów. Proporcje przeciwnych sił były bodaj 1/5 na jego niekorzyść. Za wybitne zasługi Cesarz przyznał mu Triumf, dostępny tak niewielu. Naśmiewano się ze zwycięskiego wodza, że do swej żony modliszki podchodził lękliwie i wyłącznie przez pełzanie.
Widziałem też inny prawdziwie przykry wzorzec, gdzie kolega ptasznik o sporej wielkości, zablokował własną szyję tak, aby z uwagi na znaczny dymorfizm patrzeć wyłącznie na swoją drobniutką samicę modliszkę. Na moje skierowane do niego pytanie,, -czy ty chcesz pomocy-czy chcesz uwolnienia?” ona powiedziała -nie.


Opublikowano: 17/05/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 8 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Wyjaśnił mi Pan, że mam 4-letnią córkę z nieszczęsnym "pająkiem ptasznikiem", który po kilku latach bezustannej walki w swoim małżeństwie zakochał się we mnie, złapał potężny wiatr w żagle i zdawał się być bosko szczęśliwy. Aż sam nie wierzył, że tyle w nim jest życia i energii. Przez kilka miesięcy byliśmy wstrzemięźliwi, a jednak raz… tak się cudownie złożyło, że poczęło się dziecko. Pierwsza niespodzianka, że po jednym jedynym razie, a jeszcze dziwniejsze było to, że mój partner przez kilka lat będąc z żoną leczył się na bezpłodność – i to bez rezultatu! Gdy okazało się, że jestem w ciąży – radości nie było końca – przez tydzień. I wrócił do żony… Potem na odchodne dowiedziałam się, że tak się cieszył, bo kobiety oczekują właśnie takiej reakcji. Jakie kobiety oczekują kłamstwa w tej sytuacji nie wiem do dziś. Dopiero wówczas zobaczyłam dwa sople lodu w oczach. Był wściekły, że się "nie obroniłam przed jego miłością" !!!??? Dla złagodzenia otrzymałam jeszcze tekst, że jest zbyt wielkim tchórzem życiowym, żeby ze mną być. I zniknął. Żadnego kontaktu. Gdy byłam w zaawansowanej ciąży ponownie robił testy i wynik się nie zmienił – lekarz oświadczył, że nie ma żadnych szans na dziecko… A moja ciąża była cudownie lekka, zdrowa, wręcz piękna. Czułam się wspaniale. Dziecko spokojnie sobie rosło i urodziło się zdrowe i piękne… Tatuś nigdy nie odważył się poznać swojego syna, choć mieszkamy od siebie 20 min drogi. Wiem, że ma stany ciężkiej depresji, czasem po prostu siedzi i patrzy w ścianę. Miał kilka wypadków. Myślę, że dużo jest w tej sytuacji do oczyszczenia – chciałabym mieć zdrowego, normalnego partnera (może nawet męża), ale przyciągam raczej tragiczne sytuacje damsko-męskie i boję się zaczynać cokolwiek. Przepiękna jest modlitwa "o męża" na Pańskiej MINW, ale boję się stosować. Chciałabym oczyścić różne dziwne intencje, których nie jestem świadoma, a które chyba mam skoro takie historie przyciągam.

  Jest jeszcze coś dziwnego w moim życiu, ale z opisem takich lub podobnych sytuacji nigdzie się nie spotkałam. Gdy miałam 18 lat chłopiec, w którym się nieszczęśliwie i rozpaczliwie kochałam – podczas wspinaczki górskiej – spadł i potłukł się. Na szczęście bez żadnych poważnych obrażeń. Gdy rozmawialiśmy o tym po kilku latach okazało się, że on też mnie wtedy kochał i myślał, że nieszczęśliwie… Jednak nigdy nie byliśmy razem. Gdy miałam 25 lat zakochałam się nareszcie szczęśliwie. Po zaledwie 3 miesiącach tego szczęścia mój chłopak – znowu podczas wspinaczki po górach – spadł i złamał kręgosłup na odcinku piersiowym, czyli paraliż od pasa w dół. Zostałam z nim i nawet nie chciałam słyszeć o układaniu sobie życia z kimś innym. Uratowałam mu tym życie, bo po wypadku chciał popełnić samobójstwo. Mój zapał i hura optymizm rozbudziły w nim nadzieje, że można żyć, tylko trochę inaczej. Dzisiaj wiem, że byłam zwyczajnie zaślepiona miłością. Znosiłam koszmarne upokorzenia i tłumaczyłam sobie, że on tak się zachowuje, bo jest po wypadku, bo życie mu taką krzywdę zrobiło. Byliśmy razem kilka lat. Dopiero niedawno na psychoterapii pani psycholog mi powiedziała, że najprawdopodobniej zupełnie nie byłam świadoma decyzji których podjęłam, bo byłam w szoku po wypadkowym. Gdy moje dziecko miało ok 2 latka – pewien "zdrowy i normalny" mężczyzna wyznał, że moglibyśmy…, że chciałby… Był chyba zbyt wspaniały, bo nie wiem już sama co mnie powstrzymywało. Zaprzyjaźniliśmy się, dużo rozmawialiśmy, niczego nie oceniał, dostałam wiele potwierdzeń, że traktuje mnie poważnie. Nie było żadnych zbliżeń damsko-męskich, ale czułam coraz wyraźniej cudowne ciepło jego serca i sama coraz bardziej się angażowałam. No cóż… W czasie samotnego spaceru po górach, przewrócił się i właściwie to nawet nie wiadomo dlaczego zmarł. Plecak nie był, aż tak ciężki… To było 2 lata temu, choć zbieram się po tym do tej pory. Pomagają mi Pana artykuły. Nie czuję się już "wybrana by cierpieć", ale sama widzę, że oczyszczania i modlenia się za tysiące wcieleń przede mną. Te trzy tragiczne dla mnie sytuacje, których w dodatku zupełnie nie rozumiem, totalnie mnie blokują. Nie wiem o co mam się modlić. Z otrzymanego listu

 • Sławomir M. pisze:

  [9:58:26 AM] Adam: mam pytanie czy przy pisaniu intecji z pajaka ptasznika ,należy coś więcej dodać np tak jak przy modliszce (inicjowania na kobietę o charakterze modliszki, czarnej modliszki , wiedźmy, pająka ptasznika-oraz tego skutki) czy ten zwrot będzie prawidlowy? wiem ze tu chodzi mężczyzne ktory posiada aktywny wzorzec pajaka ptasznika ,modliszki ,czarnej modliszki ,wiedżmy ,ale czy to będzie dobrze?

  [10:48:43 AM] Mirka: dodawać

  kobiet, istot o charakterze modliszki, czarnej modliszki

  mężczyzn, istot o charakterze pająka ptasznika

  +wiedżm, wdów, czarnych wdów

  można dodać

  hetere, prostytutki

  bo Dusza przekręci i wyjdzie że kododawania tego zwierzęcia a chodzi o charakter

  [10:50:05 AM] Mirka: bo mężczyzna może mieć odwróconą polaryzację w czakrze seksualnej i chodzić i przejawiać się jako aktywna modliszka

  [10:50:28 AM] Mirka: a raczej

  mężczyzna o charakterze modliszki

  [10:51:10 AM] Adam: czy są jakieś objawy w życiu lub coś więcej to znaczy ?

  [10:51:40 AM] Mirka: objawy a materii?

  na każdym kroku

  [10:51:47 AM] Mirka: w zachowaniu

  [10:51:57 AM] Mirka: są opisane te cechy charakteru w INP

  [10:53:08 AM] Mirka: mężczyzna jako aktywna modliszka będzie np. usidlał, wiązał wokół palca, będzie destrukcyjny

  szczególnie u gejów to jest

  [10:53:55 AM] Adam: ok,zobaczymy ,co wyjdzie w praniu.

  [10:55:40 AM] Mirka: także przyciąga się takich do życia, do interakcji

  [10:56:10 AM] Adam: to można wpisać do intecji.

  [11:07:19 AM] Mirka: tak można wpisać, powiedzieć co ci się podoba 🙂

  można rozszerzyć i tworzyć killometrowe zdania

 • s_majda pisze:

  Po latach dowiedziałem się, że kobiety jakie podobały mi się najbardziej miały wzorce modliszki. U nie tylko ,,moich" modliszek, ale ogólnie u ,,nich" dostrzegam cechę wspólną, mianowicie głupotę wszelkich poczynań, głupotę umysłową przy ogromnej inteligencji. Umysł kobiety inteligentnej zawsze kojarzył się z modliszką. Nie umiem jeszcze znaleźć odpowiednika męskiego dla tego wzorca jakim jest:

  Inteligentny mężczyzna, ale głupi w skutkach własnych decyzji. Ani ptasznik tu nie pasuje, ani mag. (z otrzymanego listu)

 • Sławomir M. pisze:

  <<<<Inteligentny mężczyzna, ale głupi w skutkach własnych decyzji. Ani ptasznik tu nie pasuje, ani mag.

  Skoro inteligentny to nie głupi- pomieszanie pojęć w tym wzorcu… Do czasu…

  Na chwilę popatrzymy na dane pojęcia pod kątem kobiety o charakterze modliszki:

  Jak pan inteligentny to ucieka- jak 'głupi' to wchodzi pod pantofel kobiety modliszki…

  Inteligentny bo ratuje swoje życie od kobiety destrukcyjnej (bo z takimi wzorcami rezonansuje z Dusza jego z żeńskich wcieleń więc wie co go czeka jak się zwiąże z podobną)- wzorce: wieczny kawaler, wieczny chłopiec, piotruś pan, kompleks mesjasza+ Jahwe, dawca spermy, mąż na chwilę- w rezultacie także wychodzi na zniewolonego, niespełnionego

  głupi- pomimo że ma blokady pcha się we wzorce jakie go pociągają bo Dusza sama je ma; wspaniała kobieta- nie dla nich- więc poddają się modliszce, wiedźmę bo kobieta wolna od tych obciążeń nie jest atrakcyjna...a potrzeby seksualne są więc co tam zniewolenie, przedwczesna śmierć- mąż z przymusu (bo- gdzie rozwód, inna mnie nie zechce, trzeba mieć jedną żonę)

  Pan 'nieświadomie' wybiera jedną z dróg:

  -inteligentnego- uciekającego od kobiety w celibat, ascezę, odrzuca oferty na kobietę pokroju jego Duszy

  -głupiego- zniewolonego, w sidłach modliszki

  W obu drogach mogą łagodzić swe bóle poprzez używki

  Jednak jak się z czasem okazuje inteligentny- jeśli kiedykolwiek jakaś kobieta mu się podobała (myśli o tym co by było gdyby byli jednak razem), był dawcą spermy to nadal jest z związany z kobietą o charakterze modliszki, wiedźmy więc wpada w drugą drogę- zniewolonego, czyli tak czy siak czy na odległość czy blisko jest pod pantoflem.

  Mężczyzna o charakterze ptasznika chociaż różni się wydaniem- jego Dusza miała inicjacje na kobietę o charakterze modliszki, więc tylko takie Dusze inkarnowane w kobiety mu się podobają i jednocześnie przerażają.

  A jak pan ma otrzymać pełnowartościową kobietę jak jego Dusza w danych inkarnacjach była istotą o charakterze modliszki, destrukcyjną, niewolącą i nie tylko? Aktem łaski jaki przez Duszę może być odrzucony od razu? Pytanie czy taka kobieta wyraziłaby wolę aby wejść w kontakt z naszpikowanym mieczami (wbrew pozorom destrukcyjnym) mężczyzną- może ascetka stroniąca od seksu, unikająca kontaktu dotykowego z misją zbawiania i dodatkowo koniecznie słaba/mocno widoczna w energetyce modliszka (bo dla Duszy taka jest atrakcyjna).

  <<<Umysł kobiety inteligentnej zawsze kojarzył się z modliszką

  Pamięć Duszy jaka nie musi się potwierdzać u wszystkich obecnie inkarnowanych mężczyzn.

  Należy pamiętać, że Dusze, istoty o charakterze modliszki różnią się wydaniem w materii np. jedna pani będzie silną intelektualistką, a druga słodką kobietą, niewykształconą, 'głupią' ale z instynktem samozachowawczym prowadzącym do niewolenia panów, a jeszcze inna będzie szarą myszką- bezbronną bez żadnych przymiotów, niczemu winną… Tak samo panowie o charakterze ptasznika różnią się wydaniem w materii- jeden będzie uciekał za granicę przed żoną, inny będzie miał same kochanki a żadnej żony, jeszcze inny będzie miał żonę a będzie z utęsknieniem czekał kiedy żona odejdzie sama bo chce do innej kobiety o charakterze modliszki z irracjonalnych powodów a jeszcze inny inteligentny, wykształcony będzie popełniał głupoty z powodu ukochanej kobiety o charakterze modliszki lub odrzucał oferty otrzymywane od Stwórcy związane z tematyką przyszłej żony.

  Należy pamiętać, że obciążenia się przeplatają, jedne są bardziej nasilone a inne mniej i powstają mieszanki wzorców jakie trudno rozróżnić na pierwszy rzut oka bowiem na te obciążenia nakłada się gama innych jak np. wzorców działań m.in. prostytutki, alfonsa, żołnierza, tyrana, kapłana, mnicha a także indywidualna wola (np. tamta kobieta ma destrukcyjną Duszę więc ożenię się z inną; chce tylko mieć dziecko z nią- odejdę jak najszybciej się da; chce dowiedzieć się skąd wynika moje uwikłanie z tą kobietą i jak się uwolnić- ale nie chce zaakceptować prawdy o tym kim była własna Dusza w żeńskich inkarnacjach- "ja jestem niewinny to moja Dusza " … A od czego jest osobowość?)

 • Sławomir M. pisze:

  [6/29/2013 7:32:25 PM] Aleksandra: a jeszcze jedno pytanie mam na temat wiedźm

  bo tak sie zastanawiałam jeśli sie dwie wiedzmy spotkają jedna męska a druga żeńska w tym wcieleniu np. tak jak u mnie i moim mężem

  jak wyglądają takie relacje jeśli chodzi o dzieci

  [6/29/2013 7:33:28 PM] Mirka: dzieci jak rodzice

  trzeba wziąć pod uwagę, że Dusza z karmą wiedźmy ma inne obciążenia np. istota o charakterze modliszki, pająka ptasznika

  cały pakiet wojsko, prostytucji, satanizmu i bałwochwalstwa

  [6/29/2013 7:33:39 PM] Aleksandra: bo u mnie mój mąż mi zabrał dziecko

  ja juz dla niego nie byłam ważna po urodzeniu dziecka

  [6/29/2013 7:34:20 PM] Mirka: jak mężczyzna ma obrócone energie w czakrze sakralnej to wiedźma, jak nie to jest mag

  Co więcej- mechanizm dawcy spermy u Twojej Duszy pokazał się jako dawczyni dziecka

  Jak występują pomieszania w energiach w czakrach sakralnych to następuje zamienienie ról 

  z żeńskich na męskie

  czyli w układzie przejawiłaś się jako mężczyzna o charakterze pająka ptasznika, dawca spermy ale że twoja Dusza inkarnowała jako kobieta tak się przedstawiła

  Dodatkowo, jeśli widoczne są silnie- a jak sama podkreśliłaś- spotkanie dwóch wiedźm to na poziomie Dusz wykazują tendencje homoseksualne a na czas zapłodnienia przyjmują role damsko- męskie

  [6/29/2013 7:34:59 PM] Aleksandra: i tak myślałam czy przypadkiem nie mocniejsza wiedźma wygrywa i zabiera dziecko?

  [6/29/2013 7:35:09 PM] Mirka: dodatkowo umowy z Duszą dziecka jaka ma sporo do powiedzenia

  [6/29/2013 7:35:34 PM] Aleksandra: he he

  [6/29/2013 7:35:54 PM] Mirka: np. ,,zniszczymy,, ją razem

  [6/29/2013 7:36:03 PM] Mirka: i realizują sobie takie chore umowy

  [6/29/2013 7:36:18 PM] Aleksandra: dooobre 🙂

  [6/29/2013 7:36:29 PM] Mirka: nie wiem – raczej tragiczne

  bo cierpią wszyscy w układzie

  [6/29/2013 7:36:51 PM] Aleksandra: no o tym zniszczeniu

  [6/29/2013 7:37:06 PM] Mirka: tak samo- Dusza twoja mogła odebrać kiedyś tak dziecko

  [6/29/2013 7:37:13 PM] Aleksandra: przyszła mi odpowiedz ..”jak sie dam”

  [6/29/2013 7:37:22 PM] Mirka: czyli dalej walczą

  [6/29/2013 7:37:46 PM] Aleksandra: oddam ich wszystkich Stwórcy:-

  [6/29/2013 7:37:59 PM] Mirka: intencje Duszy

  oddawaj, jak najbardziej

  prośba o sąd boży

  uzdrawianie relacji

  [6/29/2013 7:38:17 PM] Aleksandra: Nas wszystkich

  [6/29/2013 7:38:25 PM] Mirka: intencje

  [6/29/2013 7:38:31 PM] Aleksandra: juz raz robiłam

  [6/29/2013 7:38:48 PM] Mirka: jak Dusza ma intencje walki, destrukcji to będzie je realizować

  [6/29/2013 7:38:52 PM] Aleksandra: będę znów

  [6/29/2013 7:38:56 PM] Mirka: i babrać ciągle w waszych relacjach

  by pokłon był skuteczny- raz a porządny

  intencje: wojsko-prostytucja-satanizm-DDA

  [6/29/2013 7:39:28 PM] Aleksandra: jak zaprosiłam Dusze męża to na koniec płakałam

  [6/29/2013 7:39:45 PM] Mirka: bo robisz a Dusza po chwili znów dalej kopie leżącego

  [6/29/2013 7:40:01 PM] Aleksandra: to prawda

 • Sławomir M. pisze:

  [7/21/2013 8:08:33 PM] Asia: nie rozumiem w tym mechanizmie jednego: czy to jest tak, że w jakimś wcieleniu faktycznie MD (moja Dusza) była owadem modliszką i wtedy to zachowywała się jak modliszka no bo przecież nią była?

  [7/21/2013 8:09:40 PM] Mirka: mogła mieć wcielenie w tego owada

  albo od razu mieć inicjacje w ten mechanizm – ,,pożerania fizycznego, energetycznego mężczyzn; dominowanie nad mężczyznami,,

  [7/21/2013 8:12:28 PM] Asia: pożerania fizycznego ciłała? :O ciłała człowieka? :O mało się nie poż… łam… kto to w ogóle wymyślił??? jakieś beznadziejne te dawne czasy były.. .brrrr….

  [7/21/2013 8:12:54 PM] Mirka: kanibalizm

  stąd u niektórych mechanizm wegetarianizmu- za dużo było

  [7/21/2013 8:17:07 PM] Asia: hmmm.. …możliwe że to stąd ten mechanizm… ale moją motywacją jest, że nie jestem aż tak głodna, żeby pozbawiać życia inne istoty tylko dla wartości smakowychy, bo przecież bez mięsa normalnie się żyje i to nawet lepiej niż z mięsem, w każdy razie mam odrazę do pozbawiania życia, którego przecież nie daję, to dlaczego mam promować zabijanie? A może te kobiety modliwszki zanim pana zjadły to się modliły do BDŻ (Boga Dawcę Życia) o błogosławieństwo dla posiłku i oczyszczenie go?

  [7/21/2013 8:18:51 PM] Mirka: 😉 oj nie usprawiedliwiaj się

  Kobieta modliszka- co robić dla uwolnienia się od jej wpływu

  Możemy się posłużyć wielością rozmaitych technik. Pozwoli to skrócić z kilkudziesięciu lat do niezbędnego minimum czas uwalania się od wpływu modliszki siedzącej nam na karku.

  Kobieta rosiczka-modliszka

  Podobnie aktywnie działają kobiety i ich dusze z silnymi wzorcami narkotycznych obciążeń i niekoniecznie wyposzczone seksualnie. Tak postępują boginie seksu oraz boginie czarnej tantry. Wabi się mężczyznę- samca na słodkie słówka. Mruganie oczętami nie jest tu istotne, tak właśnie jak kobiece usta a nawet wagina. Kobieta modliszka-rosiczka działa aktywnie. Ofiara wchodzi na lep słówek lub urody a w astralu dusza rosiczki ją unieruchamia. Powoli pułapka się zamyka. Trwa to kilka godzin, lub dni. 

  Samotność u kobiet. Aspekty

  Niekiedy samotna kobieta stawia sobie pytanie dotyczące tworzenie związków. 

  -Dlaczego ja nie mogę stworzyć żadnego związku, dlaczego ja nie przyciągam mężczyzn

  do mojego życia. Moją rodzinę, pracę, przyjaźnię wypełniają tylko kobiety. Zastanawiam się, co może być przyczyną i jak mam się wreszcie z tego wyplątać. 

  Kobieta Modliszka, lesbijki. Pierwotne intencje.

  ,,Wszystko wywodzi się z podłoża tego, że mężczyźni zostawiali albo krzywdzili nas kobeity… Stopniowo Dagmara czy Basia zbierały cechy męskie w żeńskich inkarnacjach….Dążą do stanu aby w ciele kobiety zamieszkał prawdziwy mężczyzna który pod postacią kobiety zajebie mężczyzn,,

  Tylko pojawia się problem…bo wtedy faceci się nie podobają…a kobiety…,,

  ,,Plan zemsty niedoskonały i nieprzemyślany,,

  Dlaczego mężczyzna ucieka od kobiety modliszki? Przyczyny energetyczne i duchowe.

  Argumentem rozdzielającym czasowo istniejące małżeństwo z modliszką są zwykle finanse, praca lub np. studia. 

  Bycie modliszką to życie pełne niespełnień. 

  Życie z kobietą modliszką to życie pełne niespełnień. 

  Kobieta modliszka czarna. Przyczyny uwikłania. Kody

  Przyczyny dla których czarna modliszka i jej symbol występuje w energiach kobiet i mężczyzn mających problemy w związkach są dość specyficzne. Inicjację satanistyczną pokazał Polański na swoim filmie, ale niewiele wiadomo jest o czarnej modliszce której obraz pojawia się nader często. 

  Po otrzymanej pierwszej inicjacji na kobietę o wzorcach kobiety modliszki w kolejnych inkarnacjach żeńskich (jej) Dusza mogła przyjąć kolejny energetyczny lub fizyczny miecz w serce. Dzięki zabiegowi , kobieta o tych wzorcach zyskiwała nowe walory i destrukcję za pomocą czarnej magii. Wchodziła na jej wyższy stopień. Owe damy wyspecjalizowane były w wojnach psychologicznych z mężczyznami. Potrafiły biegle owinąć każdego z nich wokół palca i niezauważalnie niszczyć, a także wkodować w energetykę jego Duszy (swojej męskiej ofiary) dowolne kody poddaństwa na kolejne wcielenia. (Taka Dusza ofiary inkarnowana jako )Mężczyzna w kolejnych wcieleniach jest ślepo zakochany w niej (swoim niszczycielu). Nawet kiedy ona go niszczy lub on od niej ucieknie, to w dalszym ciągu będzie niczym nastolatek wzdychał do jej zdjęcia, lub do duszy, jaka bezustannie kontroluje ofiarę. 

  Kobieta modliszka najwyższej klasy. Opis uwikłań i skutków

  Opis władzy nad bliźnimi, niekiedy pociąga gorące głowy do naśladowania, zatem najpierw podam konsekwencje jakie poniosła kobieta żyjąca bez serca, za swoją szeroko pojętą działalność- rak szyjki macicy oraz wirus HIV. 

  Kobieta modliszka i ptasznik- jej mężczyzna

  Dusze przyjmują w swoich inkarnacjach wszelakie nawet prymitywne około-zwierzęce wzorce w najrozmaitszych celach. Dzięki temu zyskują władzę, pieniądze oraz inne korzyści jakie im się wydają pożyteczne, na pierwszy rzut oka. Mimo to, mylą się w osądzie, gdy motorem działania jest jedynie chęć zaspokojenia swoich nie wyszukanych pragnień.

  Jednym z przykładów są wzorce kobiety o charakterze modliszki. W zamian za wkodowane w siebie pieczęcie, a także sztylet wbity w gdzieś w energie ciała, Dusza ma mieć zapewnione w kobiecych inkarnacjach władzę nad mężczyznami- fizyczną oraz psychiczną. Rękojeść sztyletu, niekiedy miecza przypomina wyglądem tego owada. 

  W końcu płeć piękna jest słaba i krucha, dlatego Dusze jakie miały się na Ziemi inkarnować jako kobiety, chciały się przed tym kłopotem jakoś zabezpieczyć. Dodatkowo oczekiwano , iż można było uzyskać wcielenie kobiety wpływowej , zarządzającą dobrami królestw bądź władcami- to takie zapewnienia ze strony inicjatorów brzmiały niczym poezja dla zmartwionych Dusz, jakie miały się inkarnować w kobiecych ciałach. Jednak Dusze nie przewidziały daleko sięgających konsekwencji. Nieświadome zawierały z istotami astralnymi umowy, nie zastanawiając się, co się będzie działo w ich późniejszych i już męskich inkarnacjach.

  Kobieta modliszka. Test badający wzorce obciażeń.

  Proponowany test ma zadanie wydobyć na jaw programy i poglądy, które doprowadziły nas do takiego stanu, jaki jest obecnie. Można wstępnie rozpoznać w czym tkwi sedno przekonań.

  Kobieta modliszka. Modlitwa odreagowująca wzorzec

  Przewinęło się wiele innych znanych modliszek w historii Egiptu, Rosji, Francji. Bywały też w Indiach i krajach Orientu. 

  -Energetyczna modliszka (wzorzec Duszy jako kobiety modliszki) przejawia się gdy widać np. jej dłonie układane w charakterystycznym geście modliszki. Mogą być też widoczne symbole modliszki lub jej pieczęcie w różnych częściach ciała. Wychodzimy z tego kobiecego obciążenia jedyną techniką, poprzez modlitwę z prośbą o uwolnienie od wzorca. 

  Kobieta modliszka, opis przypadku

  Czego się boją modliszki najbardziej? Że mężczyzna który kochał, wzgardzony i wielokrotnie niszczony, kiedyś przytomniejąc, rozliczy je z każdego słowa i gestu. Lęk sięga też pierwotnej inicjacji satanistycznej dokonanej przez kobietę. Przecież cały mechanizm opiera się na okrucieństwie i zadanym cierpieniu, tak różnym od obiecanego szczęścia i niespełnionej wzajemnej miłości. Jeśli nie rozumiesz czym jest wzorzec kobiety modliszki, to zobacz film ,,Beowulf”. W wersji Roberta Zemeckisa modliszką była doskonale dobrana Angelina Jolie. Co prawda w roli smoczycy. Pokazano jak usidliła Herosa, jaką cenę zapłacił. Zrobiono z niej fizycznego zwierzęcego potwora, ukrywającego się opodal stolicy, w jaskiniowych ciemnościach.

  Kobieta modliszka. Wzorce zachowań

  Kobieta modliszka niekoniecznie musi być przepiękna. Na swoje niektóre wcielenia jej dusza wybiera ciała mniej atrakcyjne i wówczas nie jest wcale zbyt ładna, lecz za to zgrabna też jednak nie. Charakter pozostaje bez zmian i obraca się wokół wzorca odreagowań męskich. Czyli po pierwsze niespełnienie z tatusiem np. pijakiem lub życiowym niedołęgą. Relacje z tatusiem gładko przenoszą się na mężczyznę jej życia z całym pakietem wzorców Dorosłego Dziecka Alkoholika, BDP czy toksycznego rodzica również dla własnych dzieci. Mechanizm niszczenia mężczyzny wiąże się z zablokowaną czakrą serca oraz intencjami. 

  Zniewalające kobiety z karmą ,,Czarnej Pumy”

  Ponieważ duszyczki sobie inkarnują, to we wcieleniach męskich kim może być taka Czarna Puma czy kobieta Modliszka?. Pewnie panem ciągle lubiącym seks, nie liczącym się z kobietami- trochę sobie gdybam. 

  Inny sen dotyczący obecności czarnego wielkiego drapieżnika toczył się w budynku zamieszkałym przez narkomanów, co pośrednio ukazuje nieprzytomność jako podstawę późniejszych zachowań.

  Kobieta Modliszka. Modlitwa uwalniająca

  Wystarczy zmienić na ,,mężczyzna niczym męska modliszka”- choć dla kobiet niszczonych przez mężczyznę, nie będzie to dokładnie tym samym. Może przydać się jednak do uwolnienia i odkrycia własnego wzorce modliszki – jeśli jeszcze w duszy pozostają.

  Może ktoś mi podpowie jak nazwać męską modliszkę ? Nazwa z przyrody, odpowiednik jakiś? Chodzi o wzorce niszczenia kobiet itp na podobieństwo jak robi to na sferze seksu modliszka ze swoim samczykiem. 

 • s_majda pisze:

  Pożerania fizycznego ciała? :O ciała człowieka?

  Owady drapieżne tak mają, że jedzą zwykle z głodu to co się rusza w tym przedstawicieli własnego gatunku. Wystarczy zobaczyć nawet te nowe długie ślimaki na podwórku, jak zajadają się kolegami.

  Modliszki zjadają inne owady. To nie jest kanibalizm. Kobiety też raczej nie jedzą mężczyzn. Kobiety z karmą modliszki mogły kiedyś jednak zjeść samczyka z gatunku modliszki, którego dusza też pielgrzymowała w świat owadów. Traf, a raczej Stwórca chciał, że kobieta mogła się teraz zakochać w jakimś Adamie, którego jednak dusza pamięta, że lepiej do tej istoty się nie zbliżać. Dostała bolesną nauczkę.

  Oczywiście są też męskie modliszki, nawet czarne. Trzeba rozumieć, że też zjadają wszystko co się rusza. Jako ludzie takie postacie mogą być gejami, ale tam wyjadali np. opornych do seksu z nimi, lub tylko samych wrogów.

  Jeśli ktoś dziecku np obiecał że ,, te rączki są takie dobre- zjem ciebie„to lepiej jest wycofać się z obietnicy

 • s_majda pisze:

  Jeśli ktoś dziecku np obiecał że ,, te rączki są takie dobre- zjem ciebie„to lepiej jest wycofać się z obietnicy

  [12:33:01] Krzysiek: … czyli pokłon?

  [12:37:54] Sławomir Majda: + prośba o kasację zobowiązania nie tylko wobec twojego dziecka ale wszystkich jakim się to obiecało

  [12:38:12] Sławomir Majda: też masz kochaneńkiego do zjedzenia?

  [12:38:38] Krzysiek: powiedziałem do niego…dosłownie tak a potem szybko w myślach powiedziałem, nie nie jeść Cie nie będziemy

  [12:41:29] Sławomir Majda: całe lata córce tak afirmowałem

  [12:41:43] Krzysiek: ale jej nie zjadłeś?

  [12:42:08] Sławomir Majda: ma się doskonale

  [12:42:49] Krzysiek: wiem, ale znów zaczynam się bać co mowie…. na głos

  [12:43:03] Sławomir Majda: a wyobrażasz sobie że są ludzie co mówią ,że „mają harmonię w d…`. Tylko czekać na ich pobudkę z akordeonem.. w..no nie w dłoni.

  [12:44:56] Krzysiek: a jak często się mówiło…. mam w d….

  [12:44:59] Krzysiek: cokolwiek

  [12:45:05] Krzysiek: szok